Kilka słów o Firmie Pogrzebowej Wojciech Rutkowski

Jedne z głównych zadań pracowników Firmy Pogrzebowej WOJCIECH RUTKOWSKI to zapewnienie godnego, pięknego i pełnego szacunku pochówku Osobom Zmarłym oraz kompleksowej pomocy Ich Rodzinom. Pracownicy pomogą w ustaleniu wszystkich spraw organizacyjnych, oraz formalnych związanych z ceremonią pożegnania lub transportem Zmarłego. Świadczenie profesjonalnych, wysokiej jakości usług pogrzebowych zorientowanych przede wszystkim na zaspokojenie indywidualnych preferencji i oczekiwań Klientów oraz wszechstronna Im pomoc to główny cel zarówno właściciela, jak i kadry pracowniczej. Te właśnie zadania oraz towarzyszące im usługi już od 1995 roku realizuje wyszkolony personel zakładu pogrzebowego pana Wojciecha, który dokłada wszelkich starań, aby maksymalnie odciążyć Rodzinę Osoby Zmarłej od przykrych obowiązków, umożliwiając Im skupienie się na sprawach istotnych oraz dając poczucie bezpieczeństwa, że planowany pochówek zostanie dokładnie i rzetelnie zrealizowany. Gwarancją tego, że firma Rutkowski znakomicie wykonuje swoje cele statutowe, jest jej wieloletnia obecność na wielkopolskim rynku funeralnym oraz dobra renoma wśród lokalnej społeczności. Szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym możecie Państwo sprawdzić, przechodząc na podstronie zakłady pogrzebowe wielkopolskie oraz wybierając odpowiednią lokalizację: Poznań, powiat poznański bądź powiat kolski.

Oferta usług Domu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski

Dom Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI oferuje swym Klientom szeroki wachlarz usług pogrzebowych, wśród których prym wiodą usługi pochówku Osób Zmarłych, krajowy i zagraniczny transport zwłok lub prochów oraz przeprowadzanie ekshumacji. Kompetentna i wyszkolona kadra zakładu przychodzi z pomocą zarówno jeśli chodzi o planowanie, jak i obsługę pochówków religijnych (odprawianych według zasad wiary, której wyznawcą był Zmarły lub którego życzy sobie Jego Rodzina), a także tych bezwyznaniowych. Podczas uroczystości świeckich reprezentantem firmy jest profesjonalny mistrz ceremonii, który dobiera towarzyszące pożegnaniu utensylia, tworzy i wygłasza przemowę na temat życia Osoby Chowanej oraz czuwa nad spokojnym i niezakłóconym przebiegiem całego pogrzebu. Organizowane przez firmę pana Wojciecha pochówki, w zależności od uwarunkowań oraz oczekiwań Klientów, mogą mieć charakter trumnowy (tradycyjny) lub urnowy (będące wynikiem procesu kremacji, po którym grzebane w grobie lub w specjalnym kolumbarium są prochy Osoby Zmarłej). W zakresie przeprowadzania kremacji, która może odbywać się z udziałem Rodziny Zmarłego lub bez niej, zakład pogrzebowy Rutkowski współpracuje z okolicznymi spalarniami, ustalając dogodne dla Klientów terminy, zapewniając niezbędne akcesoria (trumna kremacyjna, urna) oraz świadcząc usługi logistyczne.

Warto zauważyć, że szeroki wybór różnorodnych utensyliów funeralnych (trumien, urn, tabliczek, krzyży, relikwiarzy itp.), w ciekawych wzorach i formach, wykonanych z różnych surowców, dostępnych w konkurencyjnych cenach, zobaczyć oraz zakupić można, na miejscu w biurze firmy w Kole lub w Poznaniu. Jeżeli zdecydujecie się Państwo powierzyć realizację uroczystości pogrzebowej swojego bliskiego pracownikom zakładu pana Wojciecha, możecie być pewni, że opiekujący się Wami profesjonalny asystent pogrzebu zadba o dopełnienie wszystkich kwestii formalnych (tak, aby w późniejszym czasie mogli Państwo uzyskać przysługujące świadczenia lub zasiłek pogrzebowy). Odwiedzi z Wami zarządcę cmentarza, czy kancelarię parafialną oraz zaplanuje całą oprawę ceremonii pożegnania. Kompleksowość oferty firmy oznacza, że jej kadra zajmie się całością usług towarzyszących pochówkowi, łącznie z doborem repertuaru muzycznego uroczystości, przygotowaniem oprawy florystycznej (piękne wieńce, wiązanki, bukiety i stroiki okolicznościowe, wykonane według preferencji Rodziny z żywych, mieszanych bądź sztucznych kwiatów) oraz pełną i profesjonalną kosmetyką Osób Zmarłych. Zakład dysponuje własną chłodnią oraz nowoczesnymi karawanami, które wykorzystywane są do miejscowych (całodobowych) eksportacji oraz do przewozów Zmarłych na terenie całego kraju i za granicą. Firma Rutkowski posiada koncesje zezwalające na transport ciał lub prochów Osób Zmarłych drogą powietrzną, lądową oraz morską, a pracownicy dysponują wiedzą i doświadczeniem odnośnie tego, jakie dokumenty należy zgromadzić, co należy przetłumaczyć na język ojczysty bądź obcy lub z którego konsulatu (ambasady) wymagane jest uzyskanie zezwolenia. Państwo nie muszą więc martwić o kwestie formalne, wszystko zostanie dopilnowane w sposób rzetelny i profesjonalny.

Lokalizacja biura Zakładu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski

Zakład Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI Poznań świadczy swą kompleksową pomoc Rodzinom, pogrążonym w żałobie, z terenu powiatu kolskiego, poznańskiego, Poznania, oraz z innych miejsc, które wskażą bliscy Osoby Zmarłej. Pomimo tego, że biura firmy znajdują się w Kole, przy ul. Poniatowskiego 30 oraz w Poznaniu pod adresem Fabianowo 36, jej usług nie obowiązuje żadna rejonizacja. Pracownicy zakładu Rutkowski zawsze i wszędzie służą swą wiedzą, radą oraz wsparciem, czuwając przez cały tydzień, w dzień i w nocy pod całodobowym numerem telefonu.