fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy STYKS Opole

ul. Witosa 1, 45-401 Opole

801 12 12 12

77 462 30 04

Firma od początku swojego istnienia stawia przede wszystkim na wysoką jakość świadczonych usług.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Opolu

Jeśli straciłeś bliską osobę i mierzysz się z organizacją pogrzebu, znalazłeś się w dobrym miejscu. Jesteśmy tutaj dla Ciebie i postaramy się pomóc Ci z każdą sprawą związaną z pogrzebem i pochówkiem. Powiemy, jakie kroki powinieneś podjąć w dalszej kolejności planowania ceremonii ostatniego pożegnania. We współpracy z godnym zaufania zakładem pogrzebowym z Opola wykonamy nawet najbardziej skomplikowany transport zwłok. Pomożemy w wypełnieniu szeregu formalności, a także z empatią i zrozumieniem pomożemy w podjęciu trudnych decyzji. Oferując usługi pogrzebowe, weźmiemy pod uwagę Twoje oczekiwania i potrzeby oraz możliwości finansowe.

Pozostajemy do dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, pod numerem 801 12 12 12.


Sprawdzony zakład pogrzebowy w Opolu

Dla Pogotowia Pogrzebowego w Opolu profesjonalne usługi pogrzebowe świadczy zakład posiadający wieloletnie doświadczenie i ogromną wiedzę z zakresu branży funeralnej. Firma świadczy swoje usługi całodobowo, co daje każdemu klientowi gwarancję terminowo wykonanej usługi oraz pewność, że wszystko, czego oczekuje klient, zostanie wykonane z największą starannością. Zakład Pogrzebowy STYKS Opole całodobowo świadczy usługi transportu Osoby Zmarłej bezpośrednio z domu, szpitala czy też innego miejsca, do chłodni.

Specjalistycznie wykwalifikowany personel wykonuje toaletę pośmiertną Osoby Zmarłej, a także czynności z zakresu tanatokosmetyki i tanatologii ogólnej. W ofercie firmy klienci znajdą szeroki wybór trumien, urn, a także dekoracji kwiatowych i akcesoriów pogrzebowych takich jak krzyże czy tabliczki. Fachowi i wrażliwi na potrzeby klienta pracownicy służą pomocą przy wypełnianiu formalności urzędowych oraz tych, związanych z uzyskaniem zasiłku. Każda osoba korzystająca z usług rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego z Opola może być pewna, że ceremonia pożegnalna zostanie zrealizowana z największym szacunkiem, powagą oraz taktem.

Opole

Opole to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, w województwie opolskim. Jest siedzibą władz powiatu opolskiego i siedzibą władz województwa. Liczba jego mieszkańców wynosi 127 839 osób (grudzień 2020 rok), miasto jest jednym z najstarszych w Polsce. Opole jest silnie rozwijającą się miejscowością pod względem gospodarczym i nie tylko. Na jego terenie znajduje się wiele dużych i znanych firm o zasięgu światowym m.in. przemysłu spożywczego (Nutricia, Zott), motoryzacyjnego, metalowego, a także maszynowego oraz IT.

Miasto posiada bardzo dobrą komunikację dzięki systemowi mostów, przez Opole przebiega wiele dróg krajowych i wojewódzkich, znajduje się tam również 9 stacji pasażerskich i przystanków kolejowych. Znanym w mieście miejscem jest Aleja Gwiazd Festiwalu Piosenki Polskiej i okazały amfiteatr, na którym corocznie odbywa się wiele festiwali i imprez kulturalnych, takich jak słynny i będący już tradycją Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej, Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny czy też Opolska Noc Kabaretowa. Z zabytków sakralnych warto odwiedzić Bazylikę Katedralną Podwyższenia Krzyża Świętego – świątynię wybudowaną w stylu gotyckim, pochodzącą z XV wieku. Cechą charakterystyczną świątyni są nie tylko bogato zdobione wnętrza, ale również okazałe wieże o wysokości 73 metrów.

Cmentarze na terenie Opola

Największym cmentarzem na terenie Opola jest cmentarz komunalny położony przy ul. Cmentarnej. Ma on powierzchnię 27 ha i mieści 43 tys. grobów, w których pochowanych jest łącznie ok. 54 tysięcy osób. Na cmentarzu spoczywa wielu zasłużonych obywateli Opola. Przy ul. Granicznej znaleźć można cmentarz żydowski. Kirkut ten został założony w 1822 roku, a w 1963 roku został oficjalnie zamknięty. Mimo że w czasie II Wojny Światowej nekropolia nie doznała wielu zniszczeń, cmentarz obecnie jest zaniedbany i niszczeje. Na terenie nekropolii znajdują się macewy zarówno z inskrypcjami w języku hebrajskim, jak i hebrajsko-niemieckim. Wiele z nich upamiętnia rabinów, lekarzy, aptekarzy, a także prawników i przedsiębiorców żydowskich.

Krematoria w Opolu

W Opolu funkcjonuje jedna spopielarnia zwłok, współpracuje ona z zakładami pogrzebowymi, które świadczą profesjonalne usługi kremacji na tym terenie.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe