fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy HELIOS Szczecin

ul. Sikorskiego 7, 70-323 Szczecin

801 12 12 12

91 303 30 11

Zakład Pogrzebowy Helios w Szczecinie oferuje profesjonalną i kompleksową organizację pochówku.

Zobacz

Zakład Pogrzebowy i pogrzeby w Szczecinie

Zakład Pogrzebowy Helios w Szczecinie jest godną zaufania firmą pogrzebową. Oferuje całodobowe przewozy zmarłych oraz usługi pogrzebowe na terenie całego Szczecinie. Usługi pogrzebowe w Szczecinie można zgłaszać pod całodobowym numerem 801 12 12 12.

Szczecin to miasto na prawach powiatu położone na północnym zachodzie Polski. Miasto to jest stolicą województwa zachodniopomorskiego i jednocześnie największym miastem w województwie. Na terenie miasta Szczecin z Pogotowiem Pogrzebowym nawiązał współpracę Zakład Pogrzebowy HELIOS Szczecin. Liczba mieszkańców Szczecina wynosi 401 907 osób, a pod względem zajmowanej powierzchni miasto zajmuje trzecią pozycję w Polsce. Miasto położone jest nad rzeką Odrą, przy Zalewie Szczecińskim, od morza dzieli je jedynie 100 km. Dzięki temu położeniu miasto stanowi duży ośrodek turystyczny i nie tylko – Szczecin jest ośrodkiem gospodarki morskiej. Na terenie Szczecina zobaczyć można port morski, a także stocznie remontowe, jachtowe oraz żeglugi morskiej. Niedaleko Szczecina mieści się międzynarodowy Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ „Solidarność”, który ma stałe połączenia z wieloma dużymi miastami europejskimi. Wizytówką i jednocześnie najbardziej reprezentacyjną częścią Szczecina są Wały Chrobrego, czyli 500-metrowy taras widokowy biegnący wzdłuż rzeki Odry. Godny uwagi jest również renesansowy Zamek Książąt Pomorskich.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Szczecin

Pogotowie Pogrzebowe w Szczecinie wybrało zakład z wieloletnim doświadczeniem, kładący nacisk na ciągły rozwój, podnoszenie kwalifikacji oraz wysoką jakość świadczonych usług. Zajmuje się organizacją pochówków tradycyjnych z użyciem trumny, jak również pochówków urnowych. Dla firmy nie ma znaczenia wyznanie czy światopogląd Osoby Zmarłej, organizuje pogrzeby dla ludzi różnych wyznań, liczy się godne pożegnanie zgodnie z wszelkimi oczekiwaniami i zwyczajami osób bliskich. Herb miasta SzczecinZakład pogrzebowy w Szczecinie oferuje kompleksowe załatwianie wszystkich spraw związanych z organizacją ceremonii ostatniego pożegnania, począwszy od sprowadzenia lekarza pierwszego kontaktu, po formalności urzędowe w USC i ZUS. Firma w swojej ofercie posiada szeroki wybór urn i trumien, a także wieńców, wiązanek i nekrologów. Wykwalifikowana kadra prowadzi doradztwo w każdej kwestii, służy pomocą całodobowo każdemu, kto tej pomocy potrzebuje. Firma zajmuje się międzynarodowym oraz krajowym transportem zwłok, kremacją oraz ekshumacją. Posiada również duży wybór ekskluzywnych autokarów i karawanów.  Dla zakładu najważniejsze jest godne i pełne szacunku pożegnanie Osoby Zmarłej.

Cmentarze na terenie Szczecina

Na terenie Szczecina znajduje się 14 cmentarzy, z czego tylko 6 jest czynnych. Jednym z największych na świecie, trzecim co do wielkości w Europie oraz największym w Polsce jest Cmentarz Centralny, znajdujący się właśnie w Szczecinie przy ul. Ku Słońcu. Na Cmentarzu Centralnym pochowanych jest ponad 300 tysięcy osób. Na jego terenie znajduje się wiele pomników upamiętniających m.in. polskich oficerów zamordowanych w 1940 roku, ofiary zbrodni katyńskiej, kombatantów, działaczy ruchu robotniczego, sybiraków.

Krematorium w Szczecinie

W Szczecinie istnieje jedno krematorium znajdujące się przy Cmentarzu Centralnym, na ul. Ku Słońcu 125A. Krematorium współpracuje z wieloma zakładami na terenie Szczecina i okolic.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe