Kilka słów o Domu Pogrzebowym Wojciech Rutkowski w Kole

Dom Pogrzebowy WOJCIECHA RUTKOWSKIEGO to firma z wieloletnim doświadczeniem. Eksperiencja zawodowa na trudnym rynku usług pogrzebowych to bardzo istotna zaleta zakładu zajmującego się przygotowaniem ostatniego pożegnania. Tradycja organizacji tak ważnej uroczystości pozwala właścicielowi i jego wykwalifikowanej kadrze cieszyć się zaufaniem mieszkańców Poznaniazakłady pogrzebowe Poznań, powiatu poznańskiego, a nawet całego województwa wielkopolskiego. Dom pogrzebowy Wojciecha Rutkowskiego zapewni zorganizowanie i przeprowadzenie godnego pochówku. Wypracowana metodyka pracy oparta jest w ogromnej mierze na empatii i szacunku do Zmarłego i Rodziny. Na każdym etapie przygotowań i w trakcie całej ceremonii zapewniona jest pełna opieka. Rodziną pogrążoną w żałobie zajmuje się asystent pogrzebowy, który wysłucha wszystkich sugestii i oczekiwań, jak ma wyglądać cała uroczystość pożegnania. Każdy szczegół można omówić, a sprawy formalne ustalić w domu. Mobilne biuro firmy umożliwia najbliższym skoncentrowanie się na przeżywaniu żałoby w zaciszu domowym. Oddanie się modlitwie czy wspomnieniom.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Wojciecha Rutkowskiego

Dzięki doskonale rozwiniętej infrastrukturze dom pogrzebowy jest przygotowany do zrealizowania każdej kompleksowej usługi pogrzebu. Pracownicy dołożą wszelkich starań, by zapewnić godny pochówek, a uroczystość była wyjątkowa. Każdy etap uroczystości jest dokładnie zaplanowany i starannie przeprowadzony. Firma posiada wiedzę pozwalającą wyręczyć i wesprzeć Rodzinę w szybkim przebrnięciu przez wszystkie konieczne formalności w urzędach i instytucjach. Dom pogrzebowy Wojciecha Rutkowskiego posiada dobrze usprzętowioną bazę samochodową. Karawany są wyposażone w specjalistyczne urządzenia z atestem, pozwalające na bezpieczny transport zwłok na każdą odległość w kraju jak i za granicą. Z dowolnie wskazanego miejsca eksportacja zwłok w trumnie i prochów w urnach prowadzona jest z zachowaniem wymaganych zabezpieczeń i przepisów sanitarnych. Ciało zmarłego przewożone jest do zakładowej chłodni. Tu może być przechowywane w odpowiedniej temperaturze do chwili przygotowań do pochówku. Wyszkoleni pracownicy zajmą się przygotowaniem ciała zmarłej osoby do włożenia do trumny. Wykonane zostaną wszystkie niezbędne czynności związane z pełną toaletą pośmiertną. Na życzenie Rodziny można zrobić odpowiedni makijaż, aby w momencie ostatniego pożegnania zmarły wyglądał nienagannie i godnie.

Wyrazem szacunku dla osoby, która odeszła jest przygotowanie takiej uroczystości pogrzebowej, jakiej sobie życzyła lub jaką chcą najbliżsi. W ramach kompleksowej usługi zakład zapewnia przygotowanie i poprowadzenie ceremonii w każdym obrządku religijnym. Świeckie uroczystości pogrzebowe mogą odbyć się z udziałem mistrza ceremonii. Do każdego rodzaju pochówku zakład posiada niezbędne akcesoria. Dzięki przygotowaniu odpowiedniej oprawy muzycznej i florystycznej każda uroczystość ma charakter indywidualny i wyjątkowy. Niezapomnianą staje się celebra ostatniego pożegnania dzięki odpowiednio dopasowanej muzyce. Asystent pogrzebowy pomorze dobrać repertuar, na życzenie wykonywane są specjalne utwory. Elementem dopełniającym jest dekoracja kwiatowa w postaci wieńców, wiązanek czy bukietów. Floryści przygotują każdą kompozycję z bogatego katalogu wzorów, a także według wskazań i życzenia Rodziny. Dekoracje mogą być wykonane z kwiatów żywych i sztucznych. Do każdej dołączona może być szarfa ze spersonalizowanym napisem lub odpowiedni bilecik. Dom pogrzebowy Wojciecha Rutkowskiego obserwuje trendy panujące na rynku funeralnym i wykona każdą indywidualnie dobraną dekorację na trumnę lub do urny, zwaną pajączkiem.

Współczesne pochówki coraz częściej poprzedza kremacja. Zakład pogrzebowy przygotowany jest na taką usługę. Zapewnia pilotowanie spraw formalnych, posiada trumny kremacyjne. Jest w stanie tak wszystko zorganizować, żeby rodzina mogła towarzyszyć zmarłemu przed procesem spalania. W ofercie zakładu jest także usługa ekshumacji. Tu także pracownicy przeprowadzą bliskich przez zawiłości wymogów prawnych. Wydobyciem zwłok lub szczątków zajmują się w dopuszczalnym przepisami sanitarnymi terminie od 16 października do 15 kwietnia.

Gdzie znaleźć Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski

Zakład Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI Poznań przyjmuje zgłoszenia usług przez cały tydzień, 24 godziny na dobę pod adresem: ul. Józefa Poniatowskiego 30 w Kole, oraz przy ul. Fabianowo 36 w Poznaniu. Pracownicy zakładu są do Państwa dyspozycji także w niedziele i święta.