Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski z Poznania

Zakład Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI Poznań to firma, która łączy tradycję z nowoczesnością i stawia na ciągły rozwój, aby dostosować się do zmieniającego rynku oraz potrzeb Klientów. Istnieje nieprzerwanie od 1995 roku. Jej  priorytetem jest zapewnienie spokoju i komfortu Osobom, które mierzą się ze śmiercią Najbliższych oraz wszelka pomoc w organizacji godnej uroczystości ostatniego pożegnania. Zakład z niezwykłą starannością przygotowuje i przeprowadza ceremonie pogrzebowe wszystkich wyznań oraz świeckie. Piękna, zrealizowana w dobrym tonie uroczystość pogrzebowa jest niezwykle ważna dla Rodziny, stanowi wszak najważniejszy element oddania czci i szacunku Zmarłemu.

Zakres usług, które świadczy Zakład Pogrzebowy Wojciech Rutkowski

Zarówno właściciel, jak i zespół starannie dobranych, kompetentnych pracowników dokładają wszelkich starań, aby każda Rodzina, która musi się zmierzyć z organizacją pogrzebu, otrzymała w tej kwestii maksymalne wsparcie i pomoc. Jeśli Klient zgłasza taką potrzebę, zakład deleguje specjalnego asystenta, który sprawnie przeprowadza go przez wszystkie, nawet najtrudniejsze problemy formalne i organizacyjne. Na upoważnienie Rodziny występuje do stosownych urzędów o przysługujące zasiłki. Firma dysponuje nowoczesnym zapleczem technicznym, niezbędnym do świadczenia całościowych usług pogrzebowych. Dzięki flocie atestowanych karawanów eksportacja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów zarówno na terenie Polski, jak i Europy. Zakład posiada swoich przedstawicieli w kilku krajach europejskich, dzięki czemu sprowadzenie Osoby Zmarłej do Polski przebiega szybko i sprawnie, z dopełnieniem wszystkich, koniecznych formalności. Następnie ciało jest przechowywane w nowoczesnej chłodni, gdzie w sposób profesjonalny przygotowywane jest do pochówku. Kompetentni pracownicy z poświęceniem wykonują toaletę pośmiertną i tanatokosmetykę. Zakład pogrzebowy w swojej szerokiej ofercie posiada trumny wykonane z różnych rodzajów drewna, w wielu wzorach i wersjach kolorystycznych. Dodatkowo dysponuje wytwornymi urnami na prochy, jeśli Rodzina decyduje się na pochówek urnowy. Pracownicy biura starannie redagują i drukują klepsydry oraz tabliczki na trumnę. Nieodłącznym elementem każdej ceremonii pogrzebowej są kwiaty, będące wyrazem szacunku, miłości i wdzięczności względem Zmarłego. Aby spełniły swoją rolę, wieńce, wiązanki, bukiety i wszelkie  kompozycje wykonane są z najwyższej jakości kwiatów żywych lub sztucznych, zgodnie z oczekiwaniami i sugestiami zamawiających. Ponadto istnieje możliwość dowiezienia ich do kościoła lub na cmentarz. Zakład zapewnia również niezapomnianą oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalnych muzyków, którzy zagrają stosowne utwory pogrzebowe lub inne wybrane przez Rodzinę. Zakład fachowo i profesjonalnie, zgodnie z przepisami sanitarnymi i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności wykonuje również ekshumacje. Zwykle usługę taką zamawiają Rodziny, które z jakiegoś powodu wyrażają potrzebę przeniesienia Zmarłego do innego grobu, lub jeśli nastąpi konieczność oględzin lekarsko-sądowych. Zakład Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI to firma godna zaufania, która przygotowuje ceremonie pogrzebowe na najwyższym poziomie, z szacunkiem dla Zmarłego jak i jego pogrążonej w żałobie Rodziny. Dzięki profesjonalizmowi oraz solidnemu podejściu do swojej niezwykle trudnej i odpowiedzialnej pracy zakład zyskał renomę i zaufanie wśród Klientów.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski

Zakład Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI mieści się przy ul. Poniatowskiego 30 w Kole – zakłady pogrzebowe Koło, firma posiada również biuro w stolicy województwa w Poznaniu przy ul. Fabianowo 36. Chętni do pomocy i kompetentni pracownicy są dostępni całodobowo, przez siedem dni w tygodniu. Na miejscu można złożyć zamówienie oraz omówić wszelkie sprawy i formalności związane z organizacją pogrzebu. We współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe zakład obejmuje swoim zasięgiem Poznań, powiat poznański oraz powiat kolski.