Wizytówka Domu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski

Zakład Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI Poznań to firma z bogatą tradycją i wieloletnim doświadczeniem w organizacji ostatniego pożegnania tych, którzy odeszli pozostawiając po sobie ból i pustkę w sercach najbliższych. Zakład Pana Rutkowskiego reprezentuje najwyższą jakość świadczonych usług oraz kompleksową pomoc na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą ceremonii pogrzebowej. Codzienna, sumienna posługa na rzecz osób zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin, dała firmie miano godnej zaufania, co potwierdza wielu Klientów z terenu powiatu poznańskiego. Pełna kultury osobistej i empatii obsługa, każdego dnia dokłada wszelkich starań, by spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia Rodziny, w tym ciężkim dla niej czasie. Każda ceremonia wykonana przez firmę Pana Rutkowskiego, charakteryzuje się klasą, powagą oraz najwyższym majestatem.

Serwis usług i świadczeń Domu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski

Każda Rodzina chcąca pożegnać bliską osobę w sposób godny i pełen piękna, może zwrócić się o pomoc do Domu Pogrzebowego WOJCIECH RUTKOWSKI. Właściciel wraz z zespołem zaufanych pracowników, każdego dnia dbają o najwyższy standard świadczonych usług, stale unowocześniając ofertę i dostosowując ją nawet do największych wymagań Rodzin. Pomoc ze strony firmy jest całościowa – obejmuje każdy szczegół związany z pochówkiem. Obsługa firmy na podstawie stosownego upoważnienia, wypełnia w imieniu Rodziny wszystkie formalności między innymi w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, u zarządcy cmentarza bądź w instytucjach takich jak ZUS i KRUS. Firma występuje o przyznanie zasiłku pogrzebowego, w ramach którego realizowana jest uroczystość. Drzwi zakładu otwarte są dla każdego – bez względu na sytuację finansową czy wyznawaną wiarę. Fachowe doradztwo ze strony pracowników pozwala każdemu Klientowi na wybranie odpowiedniej trumny bądź urny – każdy produkt ujęty w ofercie, wykonany jest z najwyższej klasy materiałów takich jak drewno, kamień, ceramika, mosiądz czy kompozyt. Po stronie zakładu pogrzebowego pozostaje także organizacja oprawy kwiatowej, zespół florystów wykonuje piękne i okazałe kompozycje w postaci wieńców, wiązanek i stroików, również na specjalne zamówienie klienta. Za wzruszającą oprawę muzyczną odpowiadają prawdziwi i doświadczeni muzycy, dobierający unikalny repertuar pod charakter uroczystości. Firma Pana Wojciecha Rutkowskiego specjalizuje się w transporcie zwłok – zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Każda Rodzina doświadczająca bolesnej straty, może liczyć na sprawną eksportację osoby zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Firma realizuje usługę przewozu osoby zmarłej na terenie kraju, jak również organizuje transport na arenie międzynarodowej, biorąc na swoje barki kwestie formalne i organizacyjne. Dzięki specjalistycznym karawanom, współpracy z urzędami, służbami i konsulami, cała procedura odbywa się w sposób bezpieczny, zgodny z literą prawa, wymogami technicznymi i sanitarnymi. W firmie znajdują się nowoczesne pomieszczenia chłodnicze, w których personel przeprowadza czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej. Dodatkowo, w ofercie firmy zawarto usługę spopielenia zwłok (także po sprowadzeniu z zagranicy) oraz ekshumację zwłok i szczątków. Firma oferuje Klientom pomoc niezależnie od sytuacji. Misja, którą obrał zakład, realizowana jest każdego z dnia z ogromnym zaangażowaniem, z wykorzystaniem cennej wiedzy zdobytej przez lata ciężkiej pracy.

Dane kontaktowe do Domu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski

Dom Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI zlokalizowany jest w miejscowości Koło przy ulicy Poniatowskiego 30, a właściciel wraz z pracownikami pozostają do dyspozycji Klientów przez całą dobę, każdego dnia. Niezależnie od okoliczności, również we wszystkie niedziele i święta, firma świadczy kompleksowe usługi funeralne najwyższej jakości. Usługi te realizowane są na terenie powiatu całego powiatu poznańskiego w województwie wielkopolskim – zakłady pogrzebowe wielkopolskie.