fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy ORKUS Rzeszów

ul. Krakowska 116, 35-213 Rzeszów

801 12 12 12

Firma Pogrzebowa Orkus niesie pomoc poprzez świadczenie kompleksowych usług funeralnych.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Rzeszowie

Herb Miasta Rzeszów

Usługi pogrzebowe w mieście Rzeszów pod całodobowym numerem 801 12 12 12 świadczą rekomendowane przez nas zakłady pogrzebowe.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, położone na pograniczu Kotliny Sandomierskiej i Pogórza Środkowobeskidzkiego, stolica województwa podkarpackiego. Populacja miasta wynosi 190 208 mieszkańców, jednak władze miasta z roku na rok notują tendencję wzrostową osób zamieszkujących Rzeszów.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Rzeszów

Pogotowie Pogrzebowe w mieście Rzeszów wybrało zakład pogrzebowy charakteryzujący się wysokim poziomem wykonywanych usług pogrzebu. Firma swym wieloletnim doświadczeniem oraz rzetelną pracą zdobyła zaufanie wielu Klientów. Dba o to, aby każdy Klient już po kontakcie telefonicznym otrzymał błyskawiczną pomoc i opiekę. W celu ustalenia szczegółów ceremonii biuro firmy otwarte jest o każdej porze, a na życzenie Klienta pracownicy dojadą nawet do domu Rodziny. Zakład Pogrzebowy ORKUS Rzeszów każdego Klienta traktuje indywidualnie. Wedle wymagań oraz możliwości finansowych w odpowiedni sposób pomaga dostosować przebieg ceremonii tak, aby była godna i na poziomie. Wszelkie formalności związane z USC, ZUS, cmentarzem czy kościołem stoją po stronie domu pogrzebowego. Dzięki temu Rodzina w spokoju może przygotować się do ostatniego pożegnania.

Firma dysponuje bogatym wyborem akcesoriów funeralnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Klient dobierze tu trumnę, bądź urnę nawet na specjalne zamówienie, a także świeże kwiaty oraz wieńce. Każdego rodzaju ceremonia, tradycyjna czy też poprzedzona kremacją, wyznania rzymskokatolickiego lub innych wyznań, świecka z mistrzem ceremonii jest obsługiwana z szacunkiem dla Osoby Zmarłej oraz jej pozostającej w żałobie Rodziny. Zakład Pogrzebowy z Rzeszowa świadczy również usługi transportu zwłok zarówno z terenu całego kraju, jak i z zagranicy. Wykonuje to w sposób sprawny przy zachowaniu wszelkich norm i standardów.
Pogotowie Pogrzebowe nie miało wątpliwości przy doborze zakładu pogrzebowego na terenie Rzeszowa – empatia, profesjonalizm, wysoka klasa i błyskawiczna pomoc w każdej chwili to cechy, które mówią wszystko.

Cmentarze na terenie Rzeszowa

Na terenie Rzeszowa znajduje się wiele cmentarzy. Cmentarz komunalny Wilkowyja przy ul. Cienistej 3 to największa rzeszowska nekropolia o powierzchni aż 27 hektarów. Na terenie cmentarza Wilkowyja pochowano ponad 2 tysiące żołnierzy radzieckich. Wart uwagi jest także zabytkowy cmentarz komunalny Pobitno, położony przy ul. Lwowskiej 33. Cmentarz zyskał tytuł zabytkowego nie tylko ze względu na znajdujące się na nim mogiły, ale również drzewostan. Ta rzeszowska nekropolia mieści zbiorowe mogiły ludzi różnych nacji z okresów zarówno I, jak i II Wojny Światowej, jest to także miejsce spoczynku wielu oficerów Wojska Polskiego. Przy ulicy Targowej 1 w Rzeszowie mieści się również Cmentarz Stary. Ten wyjątkowy cmentarz od 1968 roku posiada status zabytkowego i objęty jest coroczną opieką konserwatorską. Cmentarz Stary charakteryzuje się różnorodnością mogił, pomników oraz krzyży, wiele z nich to cenne dzieła sztuki rzeźbiarskiej.

Krematoria w Rzeszowie

W mieście Rzeszów funkcjonuje jedno krematorium, z którego korzystają okoliczne zakłady pogrzebowe.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe