Informacje o Domu Pogrzebowym Wojciecha Rutkowskiego

Fakt przemijania i nadejście śmierci wydają się oczywiste. Jednak kiedy bezpośrednio stykamy się z odejściem bliskiej osoby, uczucia nam towarzyszące nie są już tak bezsporne i proste. Zagubieni w mnogości spraw, które trzeba zorganizować, zdobyć dokumenty i wiele innych rzeczy, o których powinniśmy wiedzieć, stajemy się całkowicie bezradni. Ciężar żałoby i obezwładniający ból sprawiają, że potrzebujemy pomocy. Właśnie w takich sytuacjach z pomocą przychodzą pracownicy Domu Pogrzebowego WOJCIECHA RUTKOWSKIEGO. Jest to firma o dużym doświadczeniu zawodowym, co czyni ją wiarygodną i godną zaufania. Wypracowana przez lata metodyka pracy w usługach pogrzebowych pozwala przygotować każdą uroczystość z zachowaniem jej indywidualności. Właściciel dba, aby ekipa pracująca w zakładzie wyróżniała się wrażliwością i empatią. Na każdym etapie realizacji usługi Rodzina otaczana jest zrozumieniem i szacunkiem. W celu zagwarantowania godnego i wyjątkowego pożegnania z członkami rodziny zakład pogrzebowy wyznacza asystenta pogrzebowego. Pod opieką takiej osoby najbliżsi przeprowadzani są przez wszystkie zawiłości procedury pogrzebowej. Latami zdobyta wiedza daje możliwość szybkiego pozyskania niezbędnych dokumentów w urzędach. W trakcie realizacji usługi asystent rodziny w zaciszu domowym może dokonać wszystkich uzgodnień dotyczących uroczystości. Zapewnienie spokoju oraz pełnego komfortu do przeżywania żałoby jest priorytetowym wyznacznikiem działań właściciela zakładu i jego pracowników.

Oferta Domu Pogrzebowego Wojciecha Rutkowskiego

Zakład Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI Poznań wykonuje kompleksowe usługi pogrzebowe. Jego pracownicy zajmują się stroną formalno-prawną i wszystkimi elementami usługi zaczynając od transportu zwłok z wyznaczonego miejsca do momentu zamknięcia krypty grobu. Dzięki doskonale wyposażonym pojazdom do przewozu zwłok dokonywane są eksportacje na terenie kraju oraz z zagranicy. Karawany posiadają specjalne platformy i stelaże pozwalające na bezpieczny transport trumien i urn. Samochody zakładu spełniają także wszystkie normy sanitarne. Całodobowo przeprowadzana jest eksportacja ciała zmarłego z domu do zakładowej chłodni. Nowoczesne agregaty chłodnicze pozwalają zachować optymalną temperaturę do momentu włożenia do trumny. Jeżeli rodzina wyrazi takie życzenie, to pracownicy przeprowadzą pełną toaletę pośmiertną zmarłego. W zasobach zakładu jest szeroki wybór trumien i urn. W sytuacji przygotowywanego pochówku urnowego ciało zmarłego składane jest do specjalnej trumny kremacyjnej. Firma zajmie się również organizacją usługi kremacji, zapewni zgromadzenie wymaganych dokumentów oraz umożliwi Rodzinie asystowanie przy trumnie.

Pracownicy zakładu przygotują każdą uroczystość pogrzebową bez względu na to, w jakim obrzędzie religijnym ma być przeprowadzona. Celebra świeckiego pochówku możliwa jest z udziałem mistrza ceremonii. Niezbędne utensylia są dostępne na miejscu. Pełna usługa pogrzebu obejmuje także oprawę muzyczną i kwiatową. Aspekt dźwiękowy realizowany jest poprzez wykonanie specjalnych utworów zgodnych z życzeniem Zmarłego albo Rodziny.  Ozdobne dodatki w postaci wieńców, wiązanek i bukietów wykonają profesjonalni floryści zakładu. Do wyboru są projekty dekoracji z przygotowanego katalogu. Mogą być też wykonane według wskazań najbliższych. Do kompozycji dołączane są szarfy z napisami lub intencjonalne bileciki. Wartość wizualna uroczystości może być uzupełniona poprzez wykonanie pajączka – wyjątkowej dekoracji samej trumny, czy urny z użyciem żywych kwiatów.

Wśród oferty zakładu dostępna jest usługa ekshumacji wykonywana w czasie wyznaczonym przepisami sanitarnymi. Pomoc w wypełnieniu obowiązku formalnego przy przeniesieniu trumny do innego grobu również zapewnia dom pogrzebowy pana Wojciecha.

Lokalizacja Domu Pogrzebowego Wojciecha Rutkowskiego

Godny zaufania, z tradycjami dom pogrzebowy znajduje się w miejscowości Koło przy ul. Józefa Poniatowskiego 30 – szczegóły współpracy znajdziecie Państwo na podstronie zakłady pogrzebowe Kolo. Przedstawicieli firmy gotowych do pomocy w trudnych chwilach związanych z odejściem najbliższych osób znaleźć można też w Poznaniu przy ul. Fabianowo 36. Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Wojciecha Rutkowskiego są do Państwa dyspozycji każdego dnia przez całą dobę.