Misja Domu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski

Rozstanie z bliską naszemu sercu osobą nigdy nie jest łatwe. Zawsze jest pełne bólu, rozpaczy, żałoby. W obliczu nieuniknionej okoliczności, z pomocą każdej Rodzinie przychodzi Zakład Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI Poznań, świadczący kompleksowe usługi funeralne. Życzliwość, wysoka kultura osobista i profesjonalizm to cechy firmy, która przez lata ciężkiej pracy zyskała wśród Klientów miano godnej zaufania. Codzienne starania o maksymalne odciążenie Klientów z przykrych obowiązków, są misją zakładu realizowaną od lat, każdego dnia. Właściciel firmy, Pan Wojciech Rutkowski, wraz z zespołem stałych i zaufanych pracowników, doskonalą swoje umiejętności i stale pogłębiają wiedzę z zakresu branży funeralnej, by móc nieść pomoc na najwyższym poziomie, zgodną z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających klientów. Staranność i zaangażowanie firmy jest nieocenione w obliczu bolesnej straty ukochanej osoby.

Oferta Domu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski

Starannie wyselekcjonowana oferta Domu Pogrzebowego WOJCIECH RUTKOWSKI pozwala każdej Rodzinie na organizowanie uroczystości pożegnalnej, bez obaw o dodatkowe formalności, przykre obowiązki, finanse czy charakter pochówku. Drzwi firmy otwarte są dla każdego człowieka – zarówno w przypadku pogrzebu wyznaniowego jak i świeckiego. Zakład pogrzebowy przygotował dla Klientów wsparcie ze strony asystenta pogrzebowego – specjalnie oddelegowany pracownik, na podstawie stosownego upoważnienia, wypełni w imieniu Rodziny wszelkie formalności w urzędzie stanu cywilnego, w kancelarii parafialnej czy też u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowany jest pochówek. Obsługa występuje w imieniu Rodziny o przyznanie zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS czy KRUS. Dzięki fachowemu doradztwu każdy Klient uzyska pomoc przy wyborze odpowiedniej trumny, urny bądź utensyliów pogrzebowych. Akcesoria dostępne w zakładzie to między innymi krzyże w różnych rozmiarach, tabliczki, nekrologi i znicze. Trumny i urny ujęte w ofercie, wykonane są z najwyższej jakości materiałów takich jak drewno, kamień, mosiądz, ceramika czy kompozyt. Pomocna kadra pomoże w dobraniu idealnej oprawy muzycznej i kwiatowej uroczystości. Dzięki doświadczonym florystom wykonującym na zamówienie wieńce, wiązanki, stroiki i bukiety okolicznościowe, każda Rodzina może nadać unikalnego charakteru pożegnaniu bliskiej osoby. Za oprawę muzyczną odpowiada zespół prawdziwych muzyków, zapewniających wyjątkowy i wzruszający repertuar. Właściciel domu pogrzebowego dba o to, by każda Rodzina uzyskała pomoc bez względu na porę dnia i nocy. Firma realizuje całodobowo eksportację osoby zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Wykwalifikowany zespół pracowników, niezależnie od tego czy zgon nastąpił w domu, szpitalu, hospicjum czy innej lokalizacji, przy pomocy specjalistycznych karawanów, przewozi osobę zmarłą do nowoczesnej chłodni. Personel dokonuje niezbędnych czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej, zapewniając osobie zmarłej nienaganną i schludną prezencję w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i bliskimi. Zakład realizuje również usługę przewozu ciała na terenie kraju oraz na arenie międzynarodowej, współpracując z konsulami i służbami zagranicznymi. Doskonałe wyposażenie, znajomość prawa oraz dostosowanie działalności do wszelkich wymogów technicznych i sanitarnych, daje każdemu Klientowi gwarancję usługi wykonanej bezproblemowo i natychmiastowo. Całość starannie wyselekcjonowanych usług, jest gwarancją uroczystości wykonanej z najwyższym majestatem, godnością oraz skrupulatnością.

Teren działania Domu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski

Każda Rodzina z terenu powiatu poznańskiego w województwie wielkopolskim – zakłady pogrzebowe wielkopolskie, może liczyć na niezawodną pomoc ze strony Domu Pogrzebowego WOJCIECH RUTKOWSKI. Firma świadczy kompleksowe usługi funeralne przy ulicy Poniatowskiego 30 w Kole. Zaangażowany właściciel wraz z kadrą wykwalifikowanych pracowników, pozostają do dyspozycji Klientów przez całą dobę i cały tydzień – również niedziele i wszystkie święta.