fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy RÓŻA Gdynia

ul. Witomińska 17A, 81-311 Gdynia

801 12 12 12

669 233 299

W naszej pracy kierujemy się szacunkiem…

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Gdyni

Gdynia jest miastem na prawach powiatu położonym w północnej części Polski, nad Morzem Bałtyckim, w województwie pomorskim. Populacja ludności w mieście wynosi 246 348 mieszkańców, co sprawia, że zajmuje drugie miejsce w całym województwie pomorskim pod względem liczby ludności. Gdynia jest również największym miastem w kraju, niebędącym miastem wojewódzkim. W mieście znajduje się 10 konsulatów różnych państw, m.in. Republiki Cypryjska, Chile, Luksemburga. Gdynia, będąc jeszcze wsią w okresie średniowiecza, miała już nadany charakter rybacki. Gospodarka miasta od zawsze była związana z morzem. To właśnie w Gdyni znajduje się drugi port morski, uznawany za jeden z najbardziej wszechstronnych portów na polskim wybrzeżu. Jest to główny port pasażerski całego Trójmiasta – czyli Gdańska, Gdyni i Sopotu, mimo że jego specjalizacją są przeładunki kontenerów. Miasto jest główną siedzibą wielu firm z branży gospodarki morskiej, żeglugowej oraz spedycyjnej. W mieście warto odwiedzić Muzeum Marynarki Wojennej, zawierające unikatowe eksponaty związane z Marynarką Wojenną Rzeczypospolitej Polskiej, w tym bombo-torpedę BT 1000 – jedyny na świecie egzemplarz broni skonstruowanej przez Niemców pod koniec II Wojny Światowej. Godnym uwagi jest również legendarny polski niszczyciel – ORP Błyskawica. Jest to zacumowany w gdyńskim porcie oddział Muzeum Marynarki Wojennej, jednocześnie jest najstarszym na świecie zachowanym niszczycielem z wieloma zasługami i odznaczeniami na koncie.

Sprawdzony Zakład Pogrzebowy w Gdyni

Pogotowie Pogrzebowe wybrało w Gdyni zakład z wieloletnim doświadczeniem, tradycją i wysoką jakością wykonywanych usług. Wykwalifikowany, stały personel firmy służy pomocą na każdym etapie organizacji ceremonii pożegnalnej. Zakład Pogrzebowy RÓŻA Gdynia  dokłada wszelkich starań, by usługa została wykonana terminowo, kompleksowo, z jak największym odciążeniem klienta w tragicznym momencie, jakim jest utrata osoby bliskiej.

Zakład pogrzebowy oferuje całodobowe wsparcie oraz pomoc przy załatwianiu formalności w domu klienta, spraw związanych z USC i ZUS, a także kredytuje koszty pogrzebu. Pracownicy z należytą starannością doradzają przy wyborze trumien i urn, wieńców i wiązanek, rozwiewają wszelkie wątpliwości związane z organizacją ceremonii pogrzebowej. Dodatkowo zakład ten oferuje całodobowy, międzynarodowy transport zwłok, posiada wszystkie wymagane zezwolenia i certyfikaty, specjalnie dostosowane trumny z filtrami i pochłaniaczami.

Zakład Pogotowia Pogrzebowego w Gdyni oferuje również montaże i demontaże nagrobków, kremację, ekshumację oraz balsamowanie zwłok. Zajmuje się również organizacją stypy, profesjonalny zespół pracowników zakładu dokłada najwyższej staranności, by każdy szczegół ceremonii był w pełni dopracowany, zgodnie ze wszystkimi oczekiwaniami nawet najbardziej wymagającego klienta.

Cmentarze w Gdyni

W Gdyni znajduje się niewielka ilość cmentarzy. Wartym uwagi jest cmentarz parafialny w Gdyni-Oksywiu, jest to najstarszy cmentarz na terenie całego miasta. Spoczywa na nim wielu żołnierzy Marynarki Wojennej oraz uczestników obrony Wybrzeża. Na terenie cmentarza w okresie międzywojennym, można było znaleźć groby sięgające nawet XVII wieku.

Krematorium w Gdyni

Zakłady pogrzebowe na terenie Gdyni, współpracują z krematorium „Zieleń” znajdującym się w Gdańsku. Na terenie Gdyni nie działa żaden zakład świadczący na miejscu usługi kremacji.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe