O Zakładzie Pogrzebowym Wojciech Rutkowski w Kole

Zakład Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI w Kole wieloletnim doświadczeniem wypracował sobie miano firmy godnej zaufania. Organizując każdy pochówek w sposób należyty i pełen szacunku dla Osoby Zmarłej, zasłużył sobie na miano rzetelnego zakładu pogrzebowego. Prowadzi działalność na terenie całego województwa wielkopolskiego. Chwila, kiedy najbliższym przychodzi zmierzyć się z wyzwaniem zorganizowania godnego pożegnania kochanej Osoby, często jest obezwładniająca na tyle, że trudno sobie poradzić z własnymi emocjami. W takich momentach przychodzą z pomocą specjaliści z zakładu pogrzebowego pana Wojciecha Rutkowskiego. Z właściwą sobie wrażliwością przejmą na siebie obowiązek przeprowadzenia wszystkich czynności proceduralnych w urzędach. Kadra zakładu o każdej porze dnia jest gotowa do pomocy, odpowie na wszystkie pytania związane z organizacją uroczystości. Posiadając wiedzę, jak wiele kwestii składa się na całokształt organizacji tak ważnego wydarzenia, firma Pana Wojciecha wprowadziła funkcję asystenta pogrzebowego. Wyznaczona i kompetentna osoba otacza bezpośrednią opieką Rodzinę Zmarłego od chwili śmierci do zamknięcia krypty grobu.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski

Zakład Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI oferuje kompleksowe usługi pogrzebu dla miasta Poznania i całego powiatu poznańskiego – zakłady pogrzebowe Poznań. Zdobyte doświadczenie przez wiele lat pracy na rynku usług funeralnych owocuje wiedzą jak najszybciej i najskuteczniej dopełnić wszystkich wymaganych formalności prawnych związanych z pochówkiem lub innymi usługami, jak transport, kremacja czy ekshumacja. Firma z jednakowym zaangażowaniem podejmuje się wykonania całościowej usługi pogrzebu jak i konkretnego elementu. Transport zwłok to bardzo wrażliwa kwestia. Wymaga doskonałej bazy transportowej, jaką dysponuje dom pogrzebowy Wojciecha Rutkowskiego. Posiadane pojazdy są doskonale przygotowane technicznie, co pozwala na bezpieczną eksportację ciała zmarłego lub jego prochów na duże odległości. Flota samochodowa pozwala na przewóz ciała Zmarłych z zagranicy i na terenie całego kraju. Wszystkie karawany utrzymywane są w nienagannej estetyce. Firma prowadzi usługi transportu całodobowo ze wskazanego miejsca do zakładowej chłodni.

Całość przygotowań zmarłego do pochówku przeprowadzają specjaliści biegli w czynnościach tanatokosmetyki. Wykonana zostanie profesjonalna toaleta pośmiertna, tak aby w pełni zadbać o pozytywny wizerunek zmarłego w jego ostatniej drodze. Każdy pochówek jest spersonalizowany. Asystent dostosowuje wszystkie czynności organizacyjne pod wyjątkowe, indywidualne wymagania Rodziny lub gdy Zmarły pozostawił własne życzenia w sprawie przebiegu uroczystości. Każdy może zgłosić oczekiwania co do ceremonii, w jakiej ma być przeprowadzony pogrzeb. Firma zorganizuje każdą uroczystość z zachowaniem tradycji i obrzędów religijnych. Ceremoniał świecki może odbyć się z udziałem mistrza ceremonii. Pracownicy zadbają o wzbogacenie tej podniosłej celebry o odpowiednią oprawę muzyczną zgodnie z oczekiwaniami Najbliższych. Niezwykle istotna jest też dekoracja kwiatowa. Tradycyjne wieńce i wiązanki czy bukiety mogą być wyrazem podziękowania dla zmarłych, czy okazywaniem szacunku i pamięci. Pracownia florystyczna zakładu przygotuje każdą kompozycję z propozycji katalogowej lub według życzenia zamawiającego. Do każdej kwiatowej dekoracji dołączana jest szarfa z napisem.

Współcześnie coraz częściej rodziny decyduje się na pochówek urnowy. Zakład może zorganizować proces spopielenia tak, aby Rodzina mogła być obecna przy Zmarłym do samego końca. Potem szczątki składane są do wybranej urny. W takiej sytuacji ossuaria można złożyć w tradycyjnym grobie albo w kolumbariach na cmentarzach. Usługa ekshumacji wymaga zachowania specjalnej procedury uwarunkowanej dochowaniem rygorów sanitarnych. Po wydobyciu ciała z dotychczasowego grobu można je ponownie pochować do tradycyjnego grobu w innym miejscu lub wcześniej poddać kremacji.

Lokalizacja Zakładu Pogrzebowego Wojciecha Rutkowskiego

Empatia i wrażliwość to charakterystyczne cechy pracowników firmy Zakład Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI Poznań. W trudnych chwilach spokojnie można udać się do siedziby firmy zlokalizowanej przy ulicy Józefa Poniatowskiego 30 w Kole. Wsparcie i pomoc w związku z organizacją pogrzebu otrzymać można także w Poznaniu przy ul. Fabianowo 36. Pracownicy firmy są do dyspozycji całodobowo, każdego dnia tygodnia.