O Domu Pogrzebowym Wojciech Rutkowski

Dom Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI to firma z wieloletnim, bogatym doświadczeniem w niesieniu kompleksowej pomocy każdej Rodzinie znajdującej się w obliczu nieuniknionej okoliczności. W momencie utraty bliskiej osoby człowiek staje się zagubiony, pozostaje bezradny. Codzienną misją Pana Wojciecha i jego zaufanych pracowników, jest podtrzymanie Rodziny osoby zmarłej na duchu, udzielenie jej należnego wsparcia, zrozumienia i pokazanie zwykłej, ludzkiej życzliwości. Zakład ten dzięki sumiennej posłudze na rzecz zmarłych, zyskał miano firmy godnej zaufania na wielkopolskim rynku funeralnym – zachęcamy do sprawdzenia współpracy Pogotowia Pogrzebowego na tym terenie – zakłady pogrzebowe wielkopolskie. Podejście domu pogrzebowego do każdej realizowanej uroczystości jest indywidualne, każda Rodzina bez względu na status finansowy czy wyznawaną wiarę, może liczyć na całościową organizację i obsługę godnej uroczystości pożegnalnej.

Oferta Domu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski

Starannie dobrana i stale unowocześniana oferta Domu Pogrzebowego WOJCIECH RUTKOWSKI jest gwarancją uroczystości zorganizowanej z najwyższym majestatem, szacunkiem i godnością. Poszanowanie do lokalnych tradycji oraz zwyczajów przyjętych w każdej Rodzinie, jest bardzo ważnym elementem, zawsze uwzględnianym przy organizacji i obsłudze drogi ostatniego pożegnania. Zaangażowany w misję zakładu personel, na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, wypełnia w jej imieniu niezbędne formalności. Pomoc ta obejmuje urząd stanu cywilnego, kancelarię parafialną, spotkanie z zarządcą cmentarza czy też wystąpienie o przyznanie zasiłku pogrzebowego z ZUS lub KRUS. Pracownik, któremu Klient ofiaruje pełnomocnictwo, jest w stanie zapewnić mu maksymalne odciążenie z przykrych i niespodziewanych obowiązków. Niezależnie od tego czy uroczystość ma charakter wyznaniowy, czy też świecki, specjaliści pomogą w doborze odpowiedniej trumny, urny bądź akcesoriów funeralnych. Firma posiada doskonale wyposażone zaplecze, zawierające trumny z wysokiej jakości drewna, urny między innymi ceramiczne, kamienne i kompozytowe, a także krzyże, tabliczki i nekrologi. Za oprawę kwiatową uroczystości odpowiada zespół florystów, przygotowanych na to, by spełnić wszystkie życzenia ze strony Rodziny. Wieńce, wiązanki, stroiki, bukiety i inne kompozycje, wykonywane są z dbałością o każdy szczegół i troską, by osoba zmarła została uhonorowana w najpiękniejszy możliwy sposób. Firma bierze na swoje barki organizację oprawy muzycznej i nagłośnienia, angażując w to profesjonalnych muzyków, dopasowując wzruszające i przywołujące wspomnienia utwory. Firma pogrzebowa świadczy usługi całodobowej eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu – niezależnie od tego gdzie on nastąpił – w domu, szpitalu, hospicjum, czy jakiejkolwiek innej lokalizacji wskazanej w zgłoszeniu. Zakład realizuje przewóz osoby zmarłej na terenie kraju, ale też specjalizuje się w transporcie międzynarodowym. Pan Wojciech Rutkowski w fachowy sposób sprowadza osobę bliską naszemu sercu do ojczyzny, z zachowaniem wszelkich norm technicznych i sanitarnych. Firma posiada odpowiednie przepustki i certyfikaty, personel obeznany jest w przepisach prawa lokalnego i międzynarodowego. Do przewozu zwłok służą specjalistyczne karawany, a w siedzibie firmy mieszczą się sterylne pomieszczenia chłodnicze. Obsługa dzięki szkoleniom, zapewnia osobie zmarłej schludną prezencję, poprzez wykonanie czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej. Całość usług prezentowanych przez firmę Pana Rutkowskiego, jest gwarancją spełnionych oczekiwań. Wizytówką zakładu jest uczciwość, terminowość, perfekcjonizm, a także piękne i unikalne uroczystości pożegnalne.

Siedziba Domu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski

Profesjonalne usługi funeralne świadczone są przez Zakład Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI Poznań na terenie powiatu kolskiego i poznańskiego w województwie wielkopolskim. Siedziba firmy zlokalizowana jest przy ulicy Poniatowskiego 30 w miejscowości Koło. Właściciel wraz z doświadczoną kadrą pracowników, pozostają do dyspozycji Klientów przez całą dobę i we wszystkie dni tygodnia – również niedziele i święta.