fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy TANATOS Gdańsk

ul. Jaskółcza 4A, 80-767 Gdańsk

801 12 12 12

58 305 56 37

TANATOS Gdańsk – zakład pogrzebowy świadczący usługi pogrzebowe w tym mieście.

Zobacz

Zakład Pogrzebowy Gdańsk – usługi pogrzebowe 801 12 12 12

Zakład pogrzebowy Tanatos z Gdańska oferuje godną obsługę pogrzebów oraz całodobowy przewóz zmarłych. Usługi pogrzebowe w mieście Gdańsk można zgłosić pod całodobowym numerem 801 12 12 12.

Usługi pogrzebowe i zakłady pogrzebowe w Gdańsku?

Zakład Pogrzebowy, który świadczy usługi pogrzebowe na terenie Gdańska oraz współpracuje z Pogotowiem Pogrzebowym to TANATOS.

Gdańsk jest miastem na prawach powiatu, położonym w północnej części Polski nad Morzem Bałtyckim, w województwie pomorskim. Populacja miasta wynosi 470 907 mieszkańców, co plasuje Gdańsk na szóstym miejscu w Polsce pod względem liczby ludności, a siódmym pod względem powierzchni, która wynosi 261,96 km2. Siedziby mają tu największe przedsiębiorstwa z branży stoczniowej, energetycznej, metalowej i inne. W Gdańsku znajduje się największy w kraju port morski oraz port lotniczy im. Lecha Wałęsy. Gdańsk jest ośrodkiem gospodarki morskiej oraz centrum naukowym i kulturalnym.

Gdańsk_panorama miasta_ulica długa_motława

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Gdańsk

Zakład pogrzebowy w Gdańsku oferuje transport zwłok z miejsca zgonu, transport ciała na terenie kraju, transport międzynarodowy oraz ekshumacje. Klienci zakładu mają do wyboru szeroki katalog trumien oraz urn w różnych wzorach, możliwość zakupu wieńców oraz wiązanek pod indywidualne zamówienie klienta, oraz zakup innych akcesoriów pogrzebowych. Zakład Pogrzebowy TANATOS Gdańsk kredytuje także pogrzeby w ramach ZUS i KRUS pomagając jednocześnie w załatwianiu wszystkich formalności z tym związanych.

Herb Miasta GdańskPogotowie Pogrzebowe w Gdańsku wybrało zakład pogrzebowy obecny na rynku funeralnym od 20 lat, doświadczony, świadczący kompleksowe usługi, kładący nacisk na profesjonalizm wykonywanych usług. Może pochwalić się tysiącami wykonanych ceremonii oraz wieloma bardzo pozytywnymi opiniami klientów. Ten nowoczesny zakład pogrzebowy wykonuje zarówno pochówki tradycyjne z trumną, jak i kremacyjne z użyciem urny. Stały oraz wyszkolony personel służy pomocą od pierwszych momentów otrzymania usługi. W jego ofercie znaleźć można zarówno przygotowanie, jak i kosmetykę ciała przed pochówkiem, przygotowanie klepsydr i nekrologów, jak również oprawę muzyczną ceremonii i organizację stypy.

 

Cmentarze na terenie Gdańska

Na terenie Gdańska znajduje się 14 czynnych cmentarzy parafialnych i komunalnych. Po 1945 roku wiele cmentarzy pozamykano, m.in. Cmentarz Brętowski oraz Cmentarz na Szubieniczej Górze, a bardzo dużą część zlikwidowano. Największym cmentarzem w Gdańsku jest Cmentarz Łostowicki, jego powierzchnia wynosi ponad 50 hektarów. Jest to obecnie jedyny cmentarz otwarty do wykonywania bieżących pochówków w Gdańsku. Na terenie cmentarza znajduje się jedyna na Pomorzu, zbiorowa mogiła przeznaczona na pochówki dzieci nienarodzonych. W Gdańsku znajduje się również Cmentarz Nieistniejących Cmentarzy – czyli miejsce idealnie pokazujące historię gdańskich cmentarzy, dewastacji, likwidacji oraz działań wojennych, które miały na nie bardzo duży wpływ. Cmentarz ten upamiętnia 27 innych nieistniejących już cmentarzy różnych wyznań, głównie tych zniszczonych po II Wojnie Światowej.

Krematorium w Gdańsku

W Gdańsku działa jedno krematorium o nazwie Zieleń – mieści się ono przy ul. Srebrniki 14.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe