Wizytówka Domu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski

Utrata bliskiej osoby jest ciężkim okresem w życiu każdego człowieka. Uczucie bezradności i rozpacz, która temu towarzyszy, często nie pozwala człowiekowi na myślenie o organizacji i wszelkich formalnościach związanych z pochówkiem. Kompleksową pomoc w tym zakresie świadczy od wielu lat Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski, posiadający bogate doświadczenie i cenną wiedzę z zakresu branży funeralnej. Doskonałe przygotowanie i znajomość przepisów prawa, a także wrodzona empatia i profesjonalizm, pomagają wielu Rodzinom w pożegnaniu bliskiej osoby z godnością, szacunkiem i majestatem. Priorytetem zakładu jest indywidualne podejście do każdego Klienta, spełnienie jego oczekiwań, otoczenie go troską i poczuciem, że nie pozostaje sam w tych trudnych chwilach. Nie ma tu znaczenia wyznawana wiara czy status finansowy. O ogromnym zaangażowaniu właściciela i jego zaufanych pracowników, świadczą pozytywne opinie otrzymane od Rodzin korzystających z pomocy zakładu pogrzebowego.

Działalność Domu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski

Zakład Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI Poznań sygnowany jest nazwiskiem właściciela, zaangażowanego od lat w niesienie całościowej pomocy każdej osobie, która doświadcza utraty bliskiej osoby. Usługi, które przygotował zakład, obejmują każdy etap związany z organizacją i obsługą uroczystości pożegnalnej, niezależnie od tego czy ma charakter wyznaniowy, czy świecki. Firma świadczy usługi pozwalające na przeżycie żałoby bez obaw o dodatkowe obowiązki. Zaufana i zaangażowana w misję zakładu obsługa, na podstawie stosownego upoważnienia wypełnia wszystkie niezbędne formalności w urzędzie stanu cywilnego, w kancelarii parafialnej i u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowany jest pochówek. Upoważnienie to daje personelowi możliwość wystąpienia w imieniu Rodziny, o przyznanie zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS czy KRUS. Pracownicy w razie potrzeby gotowi są wykonać każdą zleconą czynność, z oddaniem i pełnym profesjonalizmem. W siedzibie zakładu znajdują się wszelkie akcesoria funeralne – znicze, krzyże w różnych rozmiarach, tabliczki nagrobne i nekrologi – a także urny i trumny. Produkty ujęte w ofercie zakładu wykonane są z wysokiej klasy materiałów takich jak drewno, kamień, ceramika, mosiądz i kompozyt. Fachowe doradztwo obsługi pozwala na bezproblemowy wybór wszystkiego, co jest niezbędne do zorganizowania drogi ostatniego pożegnania. Za oprawę kwiatową uroczystości odpowiadają floryści, przygotowujący na specjalne zamówienie Klienta, różnorodne wieńce, wiązanki, stroiki, bukiety okolicznościowe i inne kompozycje. Oprawa muzyczna to profesjonalni muzycy, zapewniający wzruszający charakter ceremonii i powrót najpiękniejszych wspomnień zarówno Rodziny jak i pozostałych uczestników pochówku. Kadra pracowników bez względu na porę dnia i nocy, w przypadku zgłoszenia dokonuje całodobowej eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu. Firma realizuje usługi przewozu na terenie kraju, przy użyciu specjalistycznych karawanów, spełniających wymogi techniczne i sanitarne. Zakład specjalizuje się w transporcie międzynarodowym zwłok – każda Rodzina pragnąca sprowadzić do ojczyzny bliską osobę, może liczyć na kompleksową pomoc w tym zakresie. Pan Wojciech Rutkowski posiada certyfikaty i przepustki zezwalające na przewóz zwłok z dowolnego miejsca. Firma współpracuje z zagranicznymi urzędami, służbami i konsulatami. Dodatkowe usługi ujęte w bogatej ofercie to pomoc w przeprowadzeniu procesu kremacji, a także ekshumacje zwłok i szczątków. Całość prezentowanych usług daje każdej Rodzinie fakt, że ceremonia zostanie zrealizowana w najwyższym standardzie, z dbałością o detale, będzie wspaniałym uhonorowaniem osoby bliskiej naszemu sercu.

Kontakt do Domu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski

Pracownicy Domu Pogrzebowego WOJCIECH RUTKOWSKI pozostają w gotowości do niesienia pomocy, przez całą dobę i we wszystkie dni tygodnia. Wsparcie uzyskać można również w niedziele i wszystkie święta. Siedziba firmy znajduje się w Kole, przy ulicy Poniatowskiego 30zakłady pogrzebowe Koło.