fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy EDEN Lublin

ul. Biernackiego 10, 20-089 Lublin

801 12 12 12

81 747 11 21

Zakład Pogrzebowy Lublin – kompleksowe usługi pogrzebowe w Lublinie, transport i kremacja zwłok.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Lublinie

Herb Miasta Lublin

Usługi pogrzebowe w mieście Lublin pod całodobowym numerem 801 12 12 12  świadczą rekomendowane przez nas zakłady pogrzebowe.

Lublin położony jest na Wyżynie Lubelskiej nad rzeką Bystrzycą, jest stolicą powiatu i województwa lubelskiego. To dynamicznie rozwijające się miasto, kładące nacisk na swój akademicki charakter. Liczba mieszkańców Lublina wynosi 339 784 osób, przez co miasto plasuje się na dziewiątej pozycji co do wielkości populacji w Polsce. Lublin jest jednym z bardziej rozwiniętych miast we wschodniej części kraju.

Sprawdzone zakłady pogrzebowe Lublin

W Pogotowiu Pogrzebowym w mieście Lublin usługi pogrzebu świadczy godny zaufania, doświadczony oraz sprawdzony Zakład Pogrzebowy Eden Lublin. Główny cel naszego zakładu to pomoc i wsparcie w tej ciężkiej chwili. Firma pogrzebowa z Lublina już od samego początku, od momentu przyjęcia usługi pogrzebu kompleksowo zajmuje się jego wykonaniem, łącznie z organizacją stypy. Pracownicy profesjonalnie, ale zarazem w delikatny sposób przeprowadzą rodzinę zmarłego przez każdy etap organizacji pochówku. Już przy pierwszym kontakcie zakład bierze na siebie wszelkie formalności związane z organizacją ostatniego pożegnania. Każda ceremonia pogrzebu jest organizowana godnie oraz indywidualnie wedle zakresu finansowego rodziny zmarłego, z możliwością wypłaty zasiłku pogrzebowego jeszcze przed pochówkiem oraz z możliwością kredytowania usługi. Zakład pogrzebowy w Lublinie dysponuje szerokim wyborem akcesoriów funeralnych: trumny z różnego rodzaju drewna w stylu tradycyjnym oraz nowoczesnym, urny drewniane, metalowe, kamienne, krzyże, tabliczki, odzież dla zmarłego. Cała oprawa florystyczna, tj. kwiaty, wieńce, stroiki są wykonywane na indywidualne zamówienie klienta. Każda ceremonia, tradycyjna, czy z kremacją, wyznania rzymskokatolickiego, jak i innych wyznań jest obsługiwana godnie z należytym szacunkiem dla osoby zmarłej. Wybierając zakład pogrzebowy, kierujemy się opiniami, doświadczeniem oraz jakością wykonywanych usług. Zależy nam, aby Grupę Pogotowie Pogrzebowe tworzyły zakłady, które z empatią, w indywidualny sposób podchodzą do każdego klienta.

Cmentarze na terenie Lublina

W Lublinie znajduje się zespół cmentarzy przy ul. Lipowej 16, w którego skład wchodzą cmentarze ewangelicko-augsburski, rzymskokatolicki, prawosławny oraz wojskowo-komunalny, którego brama wejściowa mieści się na ul. Białej 3. Wiele nagrobków znajdujących się w zespole cmentarzy to cenne dzieła sztuki. Na cmentarzu prawosławnym mieści się cerkiew pw. Świętych Niewiast Niosących Wonności. W Lublinie znajduje się również parafialny cmentarz grzebalny pw. Świętej Agnieszki na Kalinowszczyźnie. Jest to zabytkowy cmentarz rzymskokatolicki. Na liście cmentarzy Lublina znajduje się także stary cmentarz żydowski, będący jednym z najstarszych cmentarzy żydowskich w Polsce. Macewy znajdujące się na tym cmentarzu uznawane są za jedne z cenniejszych zabytków zarówno w Polsce, jak i Europie. Cmentarz z powodu wielokrotnych kradzieży i dewastacji jest nieczynny. Otwierany jest jedynie okazjonalnie podczas uroczystości, a także dla większych, zorganizowanych wycieczek turystycznych.

Krematoria w Lublinie

W Lublinie znajduje się jedno krematorium, z którym współpracują zakłady pogrzebowe, działające na terenie miasta. Obiekt zlokalizowany jest w miejscowości Czerniejów Kolonia oddalonej od Lublina o przeszło 20 kilometrów.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe