fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy ORKUS Radom

ul. Hańskiego 7, 26-600 Radom

801 12 12 12

Zakład Pogrzebowy Orkus zapewnia całodobowe usługi pogrzebowe w Radomiu, w przystępnych cenach.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Radomiu

Jeśli potrzebujesz wsparcia w organizacji pogrzebu bliskiej Ci osoby, dobrze trafiłeś – jesteśmy tutaj dla Ciebie. Z empatią i troską będziemy Ci towarzyszyć w tych trudnych chwilach. We współpracy z godnym zaufania zakładem pogrzebowym z Radomia pomożemy:

  •  w kompleksowej organizacji pochówku,
  • po otrzymaniu upoważnienia dopełnimy za Ciebie formalności pogrzebowe,
  • zorganizujemy kremację, lokalny i międzynarodowy transport zwłok,
  • doradzimy i dopasujemy usługi pogrzebowe do Twoich możliwości finansowych.

Mamy wieloletnie doświadczenie, dlatego możesz mieć pewność, że ceremonia pożegnalna bliskiej Ci osoby będzie zaplanowana i obsłużona godnie i taktownie.

Sprawdzone zakłady pogrzebowe w Radomiu

W Pogotowiu Pogrzebowym w Radomiu usługi pogrzebowe świadczy Zakład Pogrzebowy Orkus Radom, który kładzie pełen nacisk na profesjonalizm, a także najwyższej jakości usługi pogrzebowe. Dba o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół przy organizacji ostatniego pożegnania Osoby Zmarłej. Dla kadry zakładu najważniejsza jest godność i szacunek. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonywanej pracy oraz pełnym zaangażowaniem, jednocześnie oferując niskie ceny za swoje usługi. Pełna kultury i empatii obsługa jest zawsze gotowa, by nieść pomoc, przeprowadzając bliskich Osoby Zmarłej przez całą procedurę organizacji pochówku.

Do dyspozycji klientów, ten Zakład Pogrzebowy w Radomiu przygotował szeroką ofertę trumien oraz urn w różnych wzorach i stylach, zajmuje się również organizacją kremacji. Posiada on też cały wachlarz usług, od nekrologów i rozplakatowania ich, po indywidualnie robione, bardzo wytrzymałe i eleganckie wieńce oraz wiązanki. Dodatkowo zakład, z którym współpracuje Pogotowie Pogrzebowe, oferuje ekskluzywne karawany oraz autobusy do przewozu uczestników pogrzebu. Radomska firma pogrzebowa wykonuje również usługi międzynarodowego transportu zwłok oraz eksportacji ciała z domu bądź innego miejsca, do chłodni. Rodzina, zlecając usługi temu zakładowi, otrzymuje gwarancję kompleksowego wykonania zadania, z pełną dbałością o detale i z zaangażowaniem. Pogotowie Pogrzebowe przy wyborze zakładu pogrzebowego z Radomia położyło nacisk na dużą wrażliwość i zaangażowanie w pomoc Rodzinom, które zmagają się z utratą osoby bliskiej.

Radom

Cmentarze w Radomiu

Na terenie miasta można znaleźć 5 cmentarzy zarówno katolickich, jak i innych wyznań, np. prawosławne i żydowskie. Na cmentarzu prawosławnym chowani byli głównie rosyjscy urzędnicy oraz wojskowi, polegli członkowie armii rosyjskiej. Obecnie, na cmentarzu chowani są także ludzie niebędący w wierze prawosławnej. Cmentarz ten posiada status zabytkowego. Wartym uwagi cmentarzem jest także cmentarz rzymskokatolicki przy ul. Bolesława Limanowskiego, będący miejscem pochówku wielu żołnierzy poległych w walkach o wolną Polskę, a także ludzi mających duży wkład i znaczenie dla polskiej sztuki, kultury i oświaty.

Krematorium w Radomiu

W Radomiu działalność prowadzi Krematorium „Za Kres”, które mieści się przy ul. Ofiar Firleja 45a, w bezpośrednim sąsiedztwie cmentarza komunalnego. Jest to pierwszy tego typu obiekt na terenie miasta, który został uruchomiony w 2015 roku. Krematorium współpracuje z lokalnymi firmami pogrzebowymi.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe