fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy NEKROLOG Łódź

ul. Legionów 48, 90-702 Łódź

801 12 12 12

Zakład ten cieszy się bardzo dobrymi opiniami dzięki wielkiemu zaangażowaniu i sumiennej pracy.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Łodzi

Twoja obecność tutaj zapewne oznacza, że potrzebujesz pomocy w organizacji pogrzebu lub w sprawach okołopogrzebowych. W obu sytuacjach zrobimy wszystko, aby udzielić Ci jak najlepszego wsparcia. Zorganizujemy kremację, transport zwłok — nawet ten najbardziej skomplikowany, z odległych zakątków świata, rozwiejemy też wszelkie wątpliwości dotyczące organizacji pochówku. Mamy doświadczenie i niezbędną wiedzę, którą się z Tobą podzielimy. Jesteśmy dyspozycyjni przez całą dobę pod ogólnopolskim numerem 801 12 12 12. Pokierujemy Cię, co powinieneś robić krok po kroku i czym się zająć się w dalszej kolejności przygotowywania uroczystości pogrzebowej.

Pogotowie Pogrzebowe w ŁodziSprawdzony zakład pogrzebowy w Łodzi

Pogotowie Pogrzebowe wybrało zakład pogrzebowy z Łodzi, który od wielu lat świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi pogrzebowe. Doświadczenie oraz wszechstronna wiedza z branży funeralnej zaowocowała wieloma pozytywnymi opiniami klientów. Wykwalifikowany i życzliwy zespół pracowników zakładu pomaga klientowi przejść  bezstresowo przez wszystkie etapy organizacji pochówku oraz wypełniania formalności z nim związanych. Zakład Pogrzebowy NEKROLOG Łódź zajmuje się organizacją religijnych i świeckich ceremonii pogrzebowych z pełnym poszanowaniem uczuć oraz przekonań bliskich Osoby Zmarłej. W przypadku ceremonii świeckich zapewnia obecność mistrza ceremonii.

Zakład Pogrzebowy Nekrolog z Łodzi rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe zapewnia tanie, godne i taktowne pogrzeby oraz indywidualne, empatyczne podejście do każdego klienta. Oferta zakładu obejmuje duży wybór trumien, urn, wiązanek i wieńców. Na życzenie klienta możliwa jest również organizacja pięknej oprawy muzycznej pogrzebu z udziałem skrzypka i trębacza. Całodobowa działalność zakładu pozwala na terminowe spełnienie wszelkich życzeń klienta. Zaangażowany i życzliwy personel zajmuje się także transportem zwłok zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Dodatkowo zakład świadczy usługi kremacji oraz ekshumacji, z dopełnieniem wszelkich formalności prawnych.

Herb miasta ŁódźŁódź jest miastem na prawach powiatu położonym w środkowej części Polski. Miasto jest siedzibą władz województwa łódzkiego oraz powiatu łódzkiego wschodniego. Łódź zajmuje trzecie miejsce w Polsce pod względem liczby ludności – populacja mieszkańców miasta wynosi 679 941 osób. Miasto zajmuje również czwarte miejsce pod względem powierzchni, która wynosi 293,25 km².

Łódź swego czasu znana była jako ośrodek przemysłu włókienniczego i filmowego. Na terenie miasta mieści się łódzka Wytwórnia Filmów Fabularnych, nazywana kolebką polskiej kinematografii oraz Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna. Miasto nadal zachowuje charakter kulturowy, jednak znaczenie przemysłu włókienniczego maleje – miasto stawia na nowe technologie, logistykę i produkcję sprzętu AGD. Łódź jest tak zwanym węzłem komunikacyjnym, przez miasto i okolice przebiegają m.in. autostrady A1 i A2, droga ekspresowa S8 oraz wiele dróg krajowych. W mieście znajduje się również międzynarodowy port lotniczy Łódź-Lubinek. Na terenie Łodzi można zwiedzić wiele obiektów wpisanych na listę zabytków, m.in. Pałac Izraela Poznańskiego nazywany przez mieszkańców „łódzkim Luwrem”, oraz łódzką palmiarnię znajdującą się w otoczeniu zabytkowego Parku Źródliska.

Cmentarze na terenie Łodzi

  • Stary Cmentarz – jest jedną z największych nekropolii w mieście. Jest to trójwyznaniowy cmentarz założony w 1855 roku, leżący u zbiegu ulic Ogrodowej i Srebrzyńskiej. Znajdują się na nim mauzolea i grobowce największych łódzkich rodów fabrykanckich, groby carskich urzędników i żołnierzy, a ponad 200 grobowców, zarówno katolickich, ewangelickich, jak i prawosławnych umieszczonych jest na liście zabytków.
  • Cmentarz żydowski – znajdujący się w dzielnicy Bałuty. Jest to największa w Polsce nekropolia żydowska, która zajmuje powierzchnię 42 hektarów. Mieszczą się na niej zabytkowe macewy, grobowce rodzinne, a także imponujące mauzoleum Izraela Poznańskiego. Ponadto na terenie cmentarza znajduje się Dom Przedpogrzebowy, który jest jednym z największych tego typu budynków na świecie i największym tego typu w Polsce.

Krematoria w Łodzi

Na terenie Łodzi działają 3 krematoria, dzięki temu zakłady pogrzebowe mogą zapewnić profesjonalne i sprawne usługi kremacyjne.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe