O Domu Pogrzebowym Wojciech Rutkowski

Dom Pogrzebowy reprezentowany przez Pana WOJCIECHA RUTKOWSKIEGO charakteryzuje się wysoką jakością świadczonych usług oraz wyjątkowym, indywidualnym podejściem do każdej Rodziny zgłaszającej się po pomoc w obliczu bolesnej straty bliskiej osoby. Właściciel przez wiele lat sumiennej posługi na rzecz osób zmarłych, zdobył cenną wiedzę, która sprawia, że jego firma zyskała miano godnej zaufania i jest liderem na wielkopolskim rynku funeralnym. O wysokim standardzie i wysokiej kulturze osobistej pracowników zakładu, świadczy wiele pozytywnych opinii wystawionych przez pogrążone w żałobie Rodziny z terenu powiatu poznańskiego i okolic – szczegóły współpracy zakładu z Pogotowiem Pogrzebowym możecie Państwo sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe poznanski. Misją domu pogrzebowego, prowadzonego od lat przez Pana Rutkowskiego, jest oddanie szacunku zmarłej osobie w najpiękniejszy możliwy sposób, pełen godności, klasy i majestatu, z poszanowaniem wszelkich uwag i oczekiwań ze strony Rodziny.

Oferta Domu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski

Dom Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI gwarantuje każdemu klientowi kompleksową i profesjonalną organizację i obsługę uroczystości pogrzebowej, niezależnie od jej charakteru. Firma z wieloletnim doświadczeniem i wykwalifikowanym stałym personelem, realizuje uroczystości we wszystkich obrządkach wyznaniowych, również ceremonie świeckie. Przygotowanie pochówku nie może być dla Rodziny dodatkowym obciążeniem, przykrym obowiązkiem i mnóstwem formalności – pracownicy domu pogrzebowego biorą na swoje barki każdy element z tym związany. Pomocna obsługa na podstawie upoważnienia, wypełnia w imieniu Rodziny formalności urzędowe, kościelne, cmentarne jak również występuje o przyznanie zasiłku pogrzebowego z ZUS lub KRUS. Firma posiada doskonale wyposażone zaplecze pozwalające Rodzinie na łatwe podjęcie wyboru odpowiedniej trumny bądź urny. Produkty dostępne w domu pogrzebowym są starannie wyselekcjonowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów takich jak drewno, kamień, ceramika czy kompozyt. Właściciel wraz z kadrą pracowników dokładają wszelkich starań, by oferowane produkty zaspokajały w pełni wymagania Rodzin. Akcesoria dostępne w zakładzie to między innymi krzyże w różnych rozmiarach, tabliczki nagrobne, modlitewniki i nekrologi. Tradycyjnym elementem podczas uroczystości jest oprawa kwiatowa – w tym przypadku zapewnia ją zespół profesjonalnych florystów, dostosowując się do wszelkich życzeń Rodziny. Firma oferuje wieńce, wiązanki, palmy, stroiki i inne kompozycje kwiatowe ze świeżych i trwałych roślin, również na specjalne zamówienie klienta. Za oprawę muzyczną i doskonałe nagłośnienie odpowiadają muzycy i wokaliści, zapewniając unikalny, niezapomniany charakter uroczystości. Właściciel zakładu pogrzebowego, wrażliwy na krzywdę drugiego człowieka i nauczony doświadczeniem wie, jak ważny jest czas reakcji w przypadku odejścia bliskiej osoby. Firma prowadzi działalność całodobowo a dzięki wyposażeniu w nowoczesne karawany, pracownicy szybko i sprawnie przyjeżdżają do domu bądź innej lokalizacji w celu dokonania wyprowadzenia zwłok z miejsca zgonu. Proces wyprowadzenia osoby zmarłej z domu, szpitala czy hospicjum jest stuprocentowo bezpieczny. Dodatkowo personel świadczy usługi przewozu osoby zmarłej po terenie kraju jak również na poza jego granicami. Firma posiada ogromne doświadczenie w transporcie międzynarodowym, posiada niezbędne certyfikaty i pozwolenia. Dzięki doskonałej znajomości przepisów prawnych i owocnej współpracy z zagranicznymi urzędami i służbami każda Rodzina może być spokojna o bezawaryjne sprowadzenie członka Rodziny do ojczyzny. Dom pogrzebowy Pana Rutkowskiego to także sala pożegnań i elegancka kaplica, w której każda Rodzina może oddać się zadumie i wspomnieniom, bądź modlitwie. Całość usług oferowanych przez firmę jest gwarancją czci i szacunku wobec osoby zmarłej, pełnej klasy, nienagannej prezencji i powagi.

Kontakt do Domu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski

Dom Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI zlokalizowany jest w Poznaniu przy ulicy Fabianowo 36 – zakłady pogrzebowe Poznań. Zakład dostępny jest przez całą dobę, każdego dnia – również w niedziele i wszystkie święta.