Misja Domu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski

Codzienne starania, stałe podnoszenie kwalifikacji i doskonalenie umiejętności pozwalają na regularne udzielanie kompleksowej pomocy każdej Rodzinie, która zgłasza się po wsparcie w obliczu bolesnej straty. Dom Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI jest zakładem z wieloletnim doświadczeniem i bogatą wiedzą z zakresu branży funeralnej. Misja, którą obrała firma Pana Wojciecha, realizowana jest każdego dnia w sposób sumienny i pełen szacunku, zarówno do Osoby zmarłej jak i pozostającej w żałobie Rodziny. Przez lata działalności firma zyskała wiele pozytywnych opinii, od Klientów z terenu powiatu kolskiego i poznańskiego w województwie wielkopolskim. Szczegóły współpracy możecie Państwo sprawdzić m.in. na podstronie – zakłady pogrzebowe poznański.
O profesjonalizmie zakładu świadczą setki wykonanych uroczystości, charakteryzujących się godnością, powagą i majestatem.

Zakres usług Domu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski

Od wielu lat, każda Rodzina doświadczająca bolesnej utraty bliskiej osoby, może liczyć na niezawodną pomoc ze strony Domu Pogrzebowego WOJCIECH RUTKOWSKI.  Każdego dnia właściciel wraz z zespołem pracowników dokłada wszelkich starań, by wszystkie osoby będące w potrzebie uzyskały wsparcie, fachowe doradztwo i doświadczyły zwyczajnej, ludzkiej życzliwości. Pomoc ze strony zakładu rozpoczyna się natychmiastowo – na podstawie pełnomocnictwa Rodziny, personel może wypełnić wszelkie formalności w urzędzie, kościele, na cmentarzu oraz wystąpić do stosownych instytucji o przyznanie zasiłku pogrzebowego, w ramach którego zostanie zorganizowany pochówek. Wszelka dokumentacja, dotycząca procesu kremacji bądź wykonania ekshumacji, również może zostać skompletowana przez obsługę firmy. W siedzibie zakładu Klienci znajdą bogaty asortyment – trumny, urny, jak również akcesoria funeralne w postaci krzyży, tablic, nekrologów i zniczy. Priorytetem firmy pogrzebowej jest indywidualne podejście do każdej uroczystości niezależnie od tego czy ma ona charakter wyznaniowy, czy świecki, tradycyjny czy kremacyjny. Nieważny jest status finansowy Rodziny ani światopogląd – drzwi zakładu otwarte są dla każdego. Każda trumna i urna, wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów pochodzących od czołowych producentów – krajowych i zagranicznych. Firma zapewnia oprawę kwiatową w postaci wieńców, wiązanek, stroików i innych kompozycji, przygotowywanych na specjalne zamówienie klienta. Każda dekoracja wykonywana jest ze świeżych i trwałych roślin. Po stronie zakładu jest również oprawa muzyczna – właściciel jest w stanie polecić Rodzinom doświadczonych w branży funeralnej muzyków, zapewnić nagłośnienie i repertuar przywołujący wzruszające wspomnienia o osobie zmarłej. Pan Wojciech Rutkowski specjalizuje się w przewozie osób zmarłych na terenie kraju, jak również w transporcie międzynarodowym. Dzięki wieloletniej i owocnej współpracy z urzędami, służbami i konsulatami, a także dzięki doskonałej znajomości przepisów prawnych, każdy przewóz odbywa się w sposób bezawaryjny, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Procedura ta, jak również całodobowa eksportacja osoby zmarłej z miejsca zgonu, odbywa się za pomocą specjalistycznych karawanów renomowanych marek. W siedzibie zakładu znajdują się nowoczesne pomieszczenia chłodnicze, spełniające wymogi techniczne i sanitarne. Dzięki stale podnoszonym kwalifikacjom kadra firmy profesjonalnie wykonuje czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej,  tak aby bliska naszemu sercu Osoba w dniu ostatniego pożegnania prezentowała się schludnie i naturalnie. Serwis usług i świadczeń przygotowanych przez firmę Pana Wojciecha, daje każdemu człowiekowi pewność, że uzyska natychmiastową i całościową pomoc w obliczu bolesnej straty.

Teren działania Domu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski

Właściciel zakładu z zespołem doświadczonych pracowników firmy Zakład Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI Poznań pozostają w ciągłej dyspozycji dla każdej Rodziny, która doświadcza utraty bliskiej osoby. Dom pogrzebowy zlokalizowany jest w miejscowości Koło przy ulicy Poniatowskiego 30. Firma świadczy usługi na terenie powiatu poznańskiego i kolskiego w województwie wielkopolskim. Pomoc uzyskać można całodobowo, każdego dnia.