O Domu Pogrzebowym Wojciech Rutkowski

Od wielu lat, każda Rodzina z terenu powiatu poznańskiego w województwie wielkopolskim (sprawdź zakłady pogrzebowe wielkopolskie), może liczyć na kompleksową pomoc ze strony Domu Pogrzebowego WOJCIECH RUTKOWSKI. Sumienność, uczciwość i wrażliwość na krzywdę drugiego człowieka, to cechy, którymi zdecydowanie można opisać działalność firmy i jej empatycznych pracowników. Właściciel zakładu, Pan Wojciech Rutkowski, każdego dnia dokłada wszelkich starań, by każda Rodzina zgłaszająca się po pomoc w obliczu bolesnej straty, otrzymała profesjonalną i natychmiastową pomoc, obejmującą każdy aspekt związany z organizacją uroczystości pogrzebowej. Drzwi zakładu otwarte są dla każdej osoby przeżywającej ciężkie chwile – niezależnie od tego, jaki jest jej status finansowy, światopogląd czy wyznawana wiara. Priorytetem pracowników jest indywidualne podejście do każdego człowieka, otoczenie go troską, opieką i zrozumieniem.

Pomoc świadczona przez Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski

Firma sygnowana nazwiskiem właściciela, Pana Wojciecha Rutkowskiego, stawia na najwyższą jakość świadczonych usług oraz wsparcie na każdym etapie związanym z organizacją uroczystości pogrzebowej. Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski posiada bogatą ofertę, pozwalającą Rodzinom na przeżycie żałoby bez obaw o formalności i dodatkowe obowiązki. Firma oferuje Klientom pomoc ze strony asystenta pogrzebowego, który na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, wypełni w ich imieniu niezbędne formalności w urzędzie, kościele, na cmentarzu, a także w kwestii przyznania zasiłku pogrzebowego. Znajomość przepisów prawa, w połączeniu z doświadczeniem pracownika, pozwalają na skompletowanie dokumentacji potrzebnej do dokonania kremacji bądź ekshumacji zwłok i szczątków, dając tym samym Rodzinie dodatkowy komfort w tych trudnych chwilach. W siedzibie domu pogrzebowego znajduje się szeroki asortyment trumien, urn, akcesoriów funeralnych – zniczy, nekrologów, tablic nagrobnych, krzyży i innych. Zakład pogrzebowy realizuje uroczystości wyznaniowe oraz świeckie, dostosowując się w pełni do Rodziny i jej dyspozycji. Dzięki fachowemu doradztwu ze strony obsługi każda Rodzina może bezproblemowo ustalić szczegóły dotyczące uroczystości pogrzebowej – również oprawę muzyczną czy kwiatową. Za oprawę florystyczną odpowiadają pracownicy, doświadczeni w wykonywaniu wieńców, wiązanek, stroików, bukietów okolicznościowych oraz innych kompozycji na specjalne życzenie Klienta. Dekoracje te reprezentują trwałość i świeżość, dzięki roślinom sprowadzanym od czołowych polskich producentów. Dodatkowo właściciel zakładu specjalizuje się w krajowym i międzynarodowym transporcie zwłok. Pan Rutkowski posiada wieloletnie doświadczenie w sprowadzaniu osób zmarłych do ojczyzny. Dzięki przedstawicielom firmy w wielu krajach na terenie Europy, a także dzięki współpracy z konsulami i urzędami, zakład dokonuje transportu w sposób sprawny i stuprocentowo bezpieczny. Firma wyposażona jest w specjalistyczne, atestowane karawany, spełniające wszelkie wymogi techniczne i sanitarne. Ponadto, w siedzibie znajdują się nowoczesne pomieszczenia chłodnicze, w których obsługa dokonuje czynności z zakresu toalety pośmiertnej, zapewniając tym samym osobie zmarłej schludny i naturalny wygląd w dniu ostatniego pożegnania. Pomoc ze strony pracowników dotyczy także całodobowej eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu – niezależnie od tego czy śmierć nastąpiła w domu, szpitalu, hospicjum czy innej lokalizacji. Pomoc firmy jest wszechstronna, a katalog usług jest stale poszerzany, by móc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Kontakt do Domu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski

Właściciel zakładu, Pan Wojciech Rutkowski, wraz z zespołem zaufanych i empatycznych pracowników, pozostaje do dyspozycji każdej Rodziny przez całą dobę, codziennie. Zakład Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI Poznań świadczy kompleksowe usługi funeralne na terenie powiatu poznańskiego w województwie wielkopolskim. Siedziba firmy znajduje się w Kole, przy ulicy Poniatowskiego 30. Pomoc można uzyskać całodobowo i we wszystkie dni tygodnia – także niedziele i święta.