fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy SACRAMENTUM Kraków

ul. Osiedle Szklane Domy 1, 31-972 Kraków

801 12 12 12

12 307 00 93

Najwyższej jakości usługi pogrzebowe w Krakowie zapewnia Zakład Pogrzebowy Sacramentum.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Krakowie

Mierzysz się ze stratą bliskiej osoby? Wiemy jak trudny to dla Ciebie czas. Zdajemy sobie sprawę, jak wiele obowiązków i formalności nieoczekiwanie na Ciebie spadło. W obliczu tak trudnego wydarzenia nawet najprostsze czynności wydają się być nie do pokonania, dlatego jesteśmy tutaj dla Ciebie, aby pomóc Ci przejść przez ten trudny okres.

Współpracując z godnym zaufania zakładem pogrzebowym z Krakowa, zajmiemy się wszystkim, począwszy od transportu zwłok, przez organizację pogrzebu, aż po obsługę ceremonii na cmentarzu.

  • Nasz telefon 801 12 12 12 jest aktywny przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu pozostajemy do Państwa dyspozycji.
  • Zapewniamy kompleksową organizację i obsługę pogrzebów katolickich, świeckich oraz innych wyznań.
  • Przejmiemy Państwa obowiązki związane z dopełnieniem wszelkich formalności związanych z pogrzebem.
  • Dopasujemy usługi pogrzebowe do Państwa możliwości finansowych, zapewniamy najwyższą jakość usług pogrzebowych w konkurencyjnych cenach.

Widok na Wawel w Krakowie

 

Sprawdzony Zakład Pogrzebowy w Krakowie

W Krakowie Pogotowie Pogrzebowe współpracuje z zakładem pogrzebowym, który ma wieloletnie doświadczenie, a także niepodważalną renomę na lokalnym rynku funeralnym. Zakład Pogrzebowy SACRAMENTUM Kraków zajmuje się kompleksową i profesjonalną organizacją i obsługą pochówków. Z usług zakładu może skorzystać każdy, niezależnie od wyznawanej wiary. Firma zajmuje się organizacją pochówków różnych wyznań, obrządków oraz ceremonii świeckich z udziałem mistrza ceremonii. Pełni taktu i empatii pracownicy zakładu pomagają klientom w organizacji pochówku od podstaw, przeprowadzając ich przez cały proces pożegnania osoby bliskiej. Pracownicy dostępni są całodobowo, gotowi służyć pomocą na każdym etapie organizacji ceremonii.

Zakład posiada szeroki wybór trumien, jak również urn. Oferuje transport Zmarłych na terenie kraju i zagranicy, kremację, a także transport uczestników pochówku ekskluzywnymi autokarami. Ponadto współpracuje z profesjonalną firmą kamieniarską, dzięki czemu dysponuje szeroką ofertą nagrobków i napisów nagrobkowych wykonanych pod indywidualne zamówienie klienta. Zakład Pogotowia Pogrzebowego oferuje także szeroki wybór kwiatów – wieńców, wiązanek, bukietów. Dekoracje roślinne mogą być wykonane pod indywidualne zamówienie klienta z kwiatów ciętych lub sztucznych. Ponadto rekomendowana przez nas firma pogrzebowa z Krakowa posiada własną kaplicę pożegnalną, dzięki czemu może zaoferować klientom profesjonalną organizację stypy. Do dyspozycji jest również oprawa muzyczna uroczystości z możliwością wyboru instrumentów.

Kraków widok na Park Lotników Polskich i Tauron Arenę

Kraków to miasto na prawach powiatu, położone w południowej części Polski, w województwie małopolskim. To malownicze miejsce położone nad rzeką Wisłą, jest drugim miastem w kraju pod względem liczby mieszkańców (populacja wynosi 799 115 osób), a także powierzchni (326,85 km²). Pełni funkcję m.in. centrum administracyjnego, kulturalnego, naukowego, turystycznego. To w Krakowie znajdują się główne siedziby instytucji mających bardzo duże znaczenie dla kraju i Europy, np. Państwowy Instytut Badawczy – Instytut Nafty i Gazu, Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury, dowództwo Sił Specjalnych RP, czy też Centrum Radioterapii Hadronowej.

Miasto słynie z bardzo wysokiej pozycji, jeśli chodzi o osiągnięcia związane z nauką czy szkolnictwem wyższym. W Krakowie mieści się najstarsza polska uczelnia, a jednocześnie jedna z najstarszych w Europie – Uniwersytet Jagielloński. Założycielem był król Kazimierz Wielki, uczelnia powstała w 1364 roku, obecnie jest jedną z najlepszych w kraju. Przez Kraków i okolice przebiega wiele ważnych dróg krajowych, wojewódzkich oraz autostrada A4. Miasto jest również węzłem kolejowym. W okolicach Krakowa znajduje się międzynarodowy port lotniczy Kraków-Balice, oferujący połączenia ze 100 portami lotniczymi na całym świecie.

Cmentarze na terenie Krakowa

Na terenie Krakowa znajduje się wiele cmentarzy różnych wyznań. Wartym odwiedzenia jest Nowy Cmentarz Żydowski przy ul. Miodowej 55. Ten powstały w 1800 roku kirkut wpisany do rejestru zabytków posiada 10 000 nagrobków, lapidarium, halę przedpogrzebową, a także wiele bogato zdobionych płyt i pomników upamiętniających Żydów zamordowanych w czasie II Wojny Światowej. Najstarszy nagrobek na tym cmentarzu pochodzi z 1809 roku. Kolejnym cmentarzem z bogatą historią jest Cmentarz Rakowicki, zwany dawniej Cmentarzem Miejskim.

Cmentarz Rakowicki w Krakowie brama wejściowa

To założony w 1803 roku cmentarz komunalny o powierzchni 42 hektarów. Na terenie nekropolii pochowani są zarówno zwykli obywatele miasta, jak i osoby zasłużone, mające wkład w kulturę, naukę i rozwój kraju, działacze polityczni i niepodległościowi, wybitni pisarze, np. Wisława Szymborska, oraz malarze – Jan Matejko. Cmentarz Rakowicki jest zabytkowym miejscem, posiada bardzo dużą wartość zarówno historyczną, jak i artystyczną. Wiele nagrobków, rzeźb i pomników jest dziełami uznanych architektów i artystów.

Krematorium w Krakowie

W Krakowie działa jedna spopielarnia zwłok. Zakłady pogrzebowe oferujące usługę kremacji zapewniają pomoc w wypełnieniu formalności i dbają o realizację procesu na najwyższym poziomie.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe