fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy DĘBICA Elbląg

ul. Łęczycka 39A, 82-300 Elbląg

801 12 12 12

55 233 45 66

Zakład Pogrzebowy w Elblągu wykona kremację, całodobowy przewóz Zmarłych i inne usługi pogrzebowe.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Elblągu

Herb miasta ElblągElbląg jest miastem położonym w północnej części kraju, najstarszym w województwie warmińsko-mazurskim i jednym z najstarszych w kraju. Pełniąc funkcję miasta na prawach powiatu,  jest siedzibą władz powiatu elbląskiego oraz gminy wiejskiej. Liczba mieszkańców wynosi 119 317 osób. Elbląg jest ośrodkiem przemysłu ciężkiego, to w tym mieście znajdują się firmy produkujące turbiny parowe, gazowe oraz śruby napędowe do statków. Poza tym miasto znane jest z piwowarstwa, browar w nim działający wchodzi w skład jednej z największych grup piwowarskich w kraju. W mieście jest sprawnie działająca komunikacja miejska, a także połączenia kolejowe.

W Elblągu znajduje się port morski z terminalem pasażerskim. Jednym z najciekawszych miejsc na mapie miasta jest zabytkowa ścieżka kościelna, będąca wąskim przejściem między kamienicami, łącząca trzy kościoły na terenie miasta. Zabytek ten jest unikatowy w skali kraju. Miejscem wartym odwiedzenia jest również Bażantarnia – mimo nazwy na terenie parku nie ma bażantów, za to dostępne są do zwiedzania szlaki piesze otoczone wzgórzami i wąwozami. Elbląg jest najniżej położonym miastem w Polsce.

Stare miasto w Elblągu

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe – Elbląg

Szukając zakładu pogrzebowego w Elblągu, Pogotowie Pogrzebowe kierowało się kryteriami takimi jak profesjonalizm, sumienność i terminowość wykonywania usług. Firma działająca od prawie 20 lat, za cel stawia sobie kompleksową obsługę każdej Rodziny dotkniętej utratą Osoby Bliskiej.

Życzliwy personel firmy gotowy jest nieść pomoc o każdej porze dnia i nocy. Chętnie pomoże przy wypełnianiu formalności urzędowych, uzyskaniu zasiłku pogrzebowego, jak również wypełnieniu dokumentów dotyczących kremacji i ekshumacji, które zakład wykonuje. Firma posiada duże zaplecze urn i trumien. W ofercie Klienci znajdą także odzież i obuwie dla żałobników i Osoby Zmarłej. Szeroki wybór wieńców i innych dekoracji florystycznych pozwoli na eleganckie dopełnienie ceremonii pożegnalnej. W ofercie zakładu znajdują się również nekrologii i klepsydry. Do przewozu gości ceremonii pogrzebowej firma przygotowała ekskluzywne autokary i minibusy. Oferuje całodobowy transport zwłok na terenie kraju i Europy, a także wykonuje toaletę pośmiertną Osoby Zmarłej. Zakład Pogrzebowy DĘBICA Elbląg posiada jedną z najbardziej nowoczesnych i najlepiej wyposażonych sal pożegnań w Polsce. Dysponuje również własną chłodnią, spełniającą wszelkie wymogi Unii Europejskiej.

Cmentarze na terenie Elbląga

W Elblągu znajduje się niewiele cmentarzy. Wartym szczególnej uwagi jest wyjątkowy i zabytkowy zespół cmentarzy ewangelickich przy ul. Sadowej. W jego skład wchodzą: cmentarz nowomiejskiej parafii ewangelickiej, cmentarz baptystyczny i cmentarz ewangelicko-reformowany. Cmentarze uległy znacznemu zniszczeniu po II Wojnie Światowej, jednak zachowała się ich część. Na terenie zespołu cmentarzy znajdują się pomniki zasłużonych mieszkańców Elbląga, w tym Franza Komnicka – niemieckiego konstruktora samochodów, przemysłowca, a także nagrobki dziadków Angeli Merkel – kanclerz Niemiec.

Krematoria w Elblągu

Na terenie Elbląga nie działa żadne krematorium. Zakłady pogrzebowe działające w mieście Elbląg i posiadające w swojej ofercie spopielenie zwłok, czyli kremację, współpracują z firmami z innych miast w województwie warmińsko-mazurskim.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe