fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy UNIWERSAL Bydgoszcz

ul. Bałtycka 9, 85-707 Bydgoszcz

801 12 12 12

52 342 07 24

Tradycje rodzinne oraz wieloletnie doświadczenie pracowników to największe wartości firmy.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Bydgoszczy

Twoja obecność na naszej stronie zapewne wiąże się z utratą bliskiej Ci osoby. Jesteśmy tutaj dla Ciebie, aby pomóc Ci we wszystkich sprawach okołopogrzebowych, z którymi obecnie się zmagasz. Pomożemy w zorganizowaniu pogrzebu i zadbamy o jego profesjonalną obsługę.

Jak pomaga Pogotowie Pogrzebowe? – usługi pogrzebowe Bydgoszcz

  • Pod numerem naszej infolinii pogrzebowej 801 12 12 12 empatyczni pracownicy pozostają dyspozycyjni przez całą dobę, aby móc natychmiast udzielić pomocy;
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki temu postaramy się pomóc Ci w nawet najbardziej skomplikowanej sprawie związanej z organizacją pogrzebu;
  • Zajmiemy się zarówno organizacją kremacji, transportem zwłok na terenie kraju, jak i sprawnie i bezpiecznie zrealizujemy transport zwłok z zagranicy;
  • Pomożemy z formalnościami pogrzebowymi, które niejednokrotnie okazują się bardzo trudne do wypełnienia.

Sprawdzone zakłady pogrzebowe w Bydgoszczy

Zakład Pogrzebowy UNIWERSAL Bydgoszcz, który świadczy usługi na rzecz Pogotowia Pogrzebowego, wyróżnia się profesjonalizmem i szacunkiem do każdej Rodziny oraz do Osoby Zmarłej. Wrażliwość właścicieli zakładu oraz wykwalifikowanego personelu gwarantuje każdemu klientowi troskę i pomoc na każdym etapie organizacji ceremonii, niezależnie od jej charakteru. Firma wykonuje pochówki wyznaniowe oraz świeckie z udziałem mistrza ceremonii. W ofercie zakładu znaleźć można wysokiej klasy trumny i urny, a także utensylia pogrzebowe takie jak m.in. modlitewniki, różańce i krzyże.

W szerokim wyborze asortymentu znajdują się również dekoracje florystyczne, wieńce, bukiety oraz stroiki w wielu wzorach i formach. Personel firmy pomaga w wypełnieniu formalności urzędowych, a także tych związanych z kremacją i ekshumacją. Dzięki posiadaniu wyspecjalizowanych autokarawanów firma zrealizuje transport Osoby Zmarłej z miejsca zgonu nie tylko na terenie kraju, ale również poza jego granicami. Z myślą o gościach ceremonii, zakład organizuje środki transportu oraz konsolację po zakończeniu pochówku. Zakład pogrzebowy w Bydgoszczy świadczy pomoc w organizacji pochówku przez cała dobę, również w niedziele i święta.

Bydgoszcz

Herb miasta Bydgoszcz

Bydgoszcz jest największym miastem województwa kujawsko-pomorskiego. To miasto na prawach powiatu, położone w północnej części kraju, nad rzeką Brdą. Miasto jest siedzibą wojewody oraz jednostek mu podporządkowanych. Bydgoszcz zamieszkuje ok. 350 tysięcy osób, co sprawia, że zajmuje 8 miejsce w Polsce pod względem populacji. Miasto jest największym ośrodkiem gospodarczym w województwie. Bardzo duże znaczenie ma branża informatyczna i nowoczesnych usług, a także chemiczna, spożywcza i elektromaszynowa. Bydgoszcz jest dużym ośrodkiem handlu, ale również dużym węzłem kolejowym i żeglugi śródlądowej. Na terenie miasta znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego, wybudowany w czasach I wojny światowej, a także port rzeczny. Miasto zlokalizowane jest na połączeniu dużych szlaków komunikacyjnych, przebiega przez nie wiele dróg wojewódzkich, a także krajowych i ekspresowych. Duże znaczenie ma tu również transport kolejowy, bowiem w Bydgoszczy funkcjonują 3 linie lokalne oraz 3 linie o znaczeniu państwowym. Na szczególną uwagę odwiedzających zasługuje Stare Miasto, będące zespołem zabytkowych zdobionych kamienic, ciekawej architektury, kościołów i spichlerzy. Warto odwiedzić również tereny Zakładów Chemicznych „Zachem”, gdzie znajduje się skansen Exploseum z podziemną trasą turystyczną. Fani militariów mogą zwiedzać tam zamaskowane budynki, tunele i architekturę przemysłową III Rzeszy.

Cmentarze na terenie Bydgoszczy

Na terenie Bydgoszczy znajduje się wiele cmentarzy, nie tylko komunalnych i parafialnych, ale także różnych wyznań, w tym kilka zabytkowych. Miejscem ważnym dla mieszkańców miasta jest Dolina Śmierci w dzielnicy Fordon. Jest to miejsce pochówku wielu mieszkańców miasta i okolic, którzy zostali wymordowani w czasach II Wojny Światowej przez niemieckie wojska. Na Wzgórzu Wolności zlokalizowany jest z kolei Cmentarz Bohaterów Bydgoszczy – miejsce pochówku osób pomordowanych przez hitlerowców w obozach koncentracyjnych. Na terenie nekropolii znaleźć można także symboliczne groby upamiętniające prezydentów oraz wiceprezydentów miasta.

Krematorium w Bydgoszczy

Na tym terenie działa jedno krematorium, zlokalizowane jest zaledwie kilka kilometrów od centrum Bydgoszczy, w miejscowości Białe Błota.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe