fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy NOWAK Zielona Góra

ul. Artura Grottgera 11, 65-305 Zielona Góra

801 12 12 12

531 208 990

Lubuski Dom Pogrzebowy świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w Zielonej Górze.

Zobacz

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Zielona Góra

Herb Miasta Zielona Góra

Zakład Pogrzebowy w Zielonej Górze rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe świadczy całodobowe usługi pogrzebowe. Pogrzeb, kremację czy transport zwłok można zgłosić pod całodobowym numerem 801 12 12 12.

Zielona Góra to miasto na prawach powiatu położone w zachodniej części Polski w województwie lubuskim. Miasto jest siedzibą organu samorządu, marszałka, a także zarządu oraz Sejmiku Województwa Lubuskiego. Liczba ludności w Zielonej Górze wynosi 141 222 mieszkańców. Gospodarka Zielonej Góry opiera się głównie na przemyśle informatycznym, elektrycznym, metalowym czy też elektroniki oświetleniowej. Zielonogórskie firmy są jednymi z najszybciej rozwijających się firm w Polsce, co zostało docenione przez miesięcznik biznesowy Forbes.

Miasto posiada rozwiniętą komunikację dzięki sieci obwodnic, a także przebiegającym przez nie drogom ekspresowym, krajowym i wojewódzkim. Dzięki niewielkim zniszczeniom wojennym miasto zachowało swoją przedwojenną zabudowę. W najbardziej reprezentacyjnej części znajduje się zabytkowy Ratusz z XVI/XVII wieku. Zabytkowych jest również wiele domów z XVIII, XIX i XX wieku, znajdujących się m.in. na ulicy Chrobrego, Jedności, Kościelnej i Masarskiej.

Pogotowie Pogrzebowe w Zielonej Górze

Zakład pogrzebowy, który współpracuje z Grupą Pogotowie Pogrzebowe w mieście Zielona Góra, jest synonimem wysokiej jakości usług. Wieloletnie doświadczenie i obecność w branży funeralnej skutkuje wieloma pozytywnymi opiniami Rodzin z całego miasta i okolic. Zakład Pogrzebowy NOWAK Zielona Góra realizuje zarówno pochówki religijne, jak i świeckie, organizuje także ceremonie pożegnalne innych wyznań. W ofercie zakładu znajduje się wiele trumien, ale również urn, a profesjonalna kadra jest gotowa służyć pomocą w ich wyborze. Zakład dysponuje również szeroką ofertą wieńców, wiązanek oraz bukietów pogrzebowych. Dzięki współpracy z doświadczonymi florystami potrafi sprostać każdym oczekiwaniom Rodziny, wykonując dekoracje nawet na indywidualne zamówienie.

Usługi pogrzebowe Zielona Góra 801 12 12 12

Zakład Pogrzebowy w Zielonej Górze pomaga w wypełnieniu wszelkich formalności dotyczących zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS oraz innych instytucji udzielających takiej formy pomocy. W ofercie zakładu znaleźć można również usługę reportażu fotograficznego z dnia ostatniego pożegnania Osoby Zmarłej. Lubuski Dom Pogrzebowy świadczy usługi transportu zwłok na terenie kraju oraz poza jego granicami, dzięki specjalnie przystosowanym do tego celu samochodom. Rozbudowana oferta oraz profesjonalizm pracowników firmy dają gwarancję Rodzinom, że każda usługa zostanie zrealizowana sumiennie, terminowo, z należnym szacunkiem i dyskrecją.

Cmentarze na terenie Zielonej Góry

Na terenie Zielonej Góry nie ma wielu cmentarzy. Jednym z ciekawszych miejsc jest Stary Cmentarz Komunalny przy ul. Wrocławskiej. Na cmentarzu tym można znaleźć nagrobki Powstańców Wielkopolskich, Sybiraków, więźniów obozów koncentracyjnych oraz pionierów Zielonej Góry. W mieście znajduje się również stary cmentarz żydowski, zdewastowany w okresie II Wojny Światowej, do tej pory nie został odnowiony. W niektórych miejscach na terenie cmentarza można zobaczyć fragmenty pozostałych macew, a także zniszczony dom przedpogrzebowy.

Czy w Zielonej Górze jest krematorium?

Na terenie Zielonej Góry nie ma żadnego krematorium. Zakłady i domy pogrzebowe działające na terenie miasta, świadczą usługi kremacji, współpracując z okolicznymi spopielarniami zwłok.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe