Kilka słów o Zakładzie Pogrzebowym Wojciech Rutkowski

Zakład Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI na wielkopolskim rynku funeralnym istnieje od 1995 roku, wiernie służąc i pomagając Rodzinom w żałobie, w zorganizowaniu godnego, pięknego i spokojnego pożegnania najbliższych im Osób. Szczegóły współpracy firmy z Pogotowiem Pogrzebowym zarówno na terenie Poznania, jak i powiatu poznańskiego sprawdzicie Państwo na podstronie – zakłady pogrzebowe wielkopolskie. Dzięki swej nieustannie unowocześnianej i rozbudowywanej ofercie usług indywidualnemu podejściu do każdego Klienta, wyszkolonej i profesjonalnej kadrze pracowników, własnej chłodni oraz nowoczesnemu zapleczu logistycznemu, firma ta cieszy się renomą oraz powszechnie uznawana jest za wiarygodną i rzetelnie wykonującą swoje zadania. Powierzając realizację usługi transportu zwłok lub organizację pochówku personelowi zakładu Pana Wojciecha, możecie być Państwo pewni wysokiej jakości świadczonych usług oraz wszechstronnej i kompleksowej pomocy. Zarówno w koniecznych do spełnienia kwestiach formalnych, jak i w nieprzewidzianych sytuacjach i problemach, które mogą pojawić się na każdym etapie planowanych działań.

Usługi oferowane przez Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski

Priorytetem Domu Pogrzebowego WOJCIECH RUTKOWSKI jest kompleksowa pomoc Rodzinom w chwili śmierci ich Najbliższych, zarówno w odniesieniu do planowania oraz obsługi pogrzebu, transportu zwłok, jak również zapewnienie im bezpieczeństwa i wsparcie formalne. Kompetentni pracownicy firmy służą wiedzą i doświadczeniem, tak przy organizacji pochówków wyznaniowych (bez względu, na jakiej to religii wyznawcą była Zmarły), jak i tych o charakterze świeckim. Uroczystości bezwyznaniowe z ramienia zakładu pogrzebowego Pana Wojciecha, prowadzi wyszkolony mistrz ceremonii, do którego zadań należy między innymi dobór właściwych akcesoriów, przygotowanie i wygłoszenie mowy pożegnalnej na temat Osoby Zmarłej oraz czuwanie nad prawidłowym i niezakłóconym przebiegiem pożegnania świeckiego. Z kolei w przypadku obsługi pogrzebu religijnego, personel firmy pośredniczy w ustalaniu dostępnych terminów, spraw organizacyjnych oraz dokumentacji w parafiach, u duchownych różnych wyznań, u zarządców cmentarzy związanych z miejscem planowanego spoczynku czy w pobliskich spalarniach. Niezależnie od tego czy Państwa intencją jest, aby Osoba Zmarła pochowana została tradycyjnie – w trumnie, czy pragniecie, aby została Ona skremowana, kadra zakładu dostosuje się do tych oczekiwań i je zrealizuje. Co istotne kremacja może zostać przeprowadzona zarówno przy obecności Rodziny Zmarłego, jak i bez Jej udziału. Warto zaznaczyć, iż wszystkie utensylia funeralne na czele z trumnami, urnami, krzyżami, relikwiarzami, tabliczkami czy nekrologami dostępne są na miejscu, w biurach firmy. Udając się tam możecie Państwo dokonać wyboru tychże akcesoriów w oparciu o walory wizualne, dekoracyjne, finansowe czy technikę ich wykonania. Pracownicy zakładu Pana Rutkowskiego dbają o całą oprawę, każdej, obsługiwanej przez siebie uroczystości pogrzebowej. W zależności od predyspozycji Rodziny Zmarłego, w ich gestii pozostaje dobór muzyki towarzyszącej ceremonii ostatniego pożegnania czy oprawa kwiatowa (szeroki wachlarz dostępnych kompozycji, wieńców, wiązanek, bukietów i stroików wykonanych zarówno z żywych, sztucznych, jak i mieszanych kwiatów) i nagłośnieniowa pogrzebu. Ważny aspekt działalności firmy Pana Wojciecha stanowi transport zwłok lub prochów Osób Zmarłych na rynku miejscowym, krajowym, jak i międzynarodowym. Jego dom pogrzebowy posiada niezbędne do takich przewozów zezwolenia, nowoczesne karawany oraz doświadczonych kierowców, zagranicznych przedstawicieli i asystentów pogrzebu, którzy dopełnią wszelkich wymaganych formalności i przygotują pełną dokumentację (łącznie z tłumaczeniami) do instytucji państwowych i zagranicznych. Pracownicy firmy Pana Wojciecha pomogą Państwu również zrealizować usługę ekshumacji, zarówno w zakresie zgromadzenia wymaganych zezwoleń i dokumentów, jak i w pracach grabarsko-kamieniarskich.

Siedziba Firmy Pogrzebowej Wojciech Rutkowski

Zakład Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI Poznań swe biura ma zlokalizowane w Kole przy ulicy Poniatowskiego 30 oraz w Poznaniu na ulicy Fabianowo 36. Jej pracownicy służą pomocą Osobom z powiatu kolskiego, mieszkańcom stolicy Wielkopolski oraz wszystkim, którzy będą chcieli skorzystać z ich usług. Empatyczny personel zakładu Pana Wojciecha pozostaje do dyspozycji Klientów od poniedziałku do niedzieli, przez całą dobę. Zawsze w gotowości, aby niezwłocznie po uzyskaniu zgłoszenia móc udzielić Osobom zainteresowanym konkretnych informacji, zająć się eksportacją Osoby Zmarłej lub zrealizować inne usługi.