Podstawowe informacje o Zakładzie Pogrzebowym Wojciech Rutkowski z Poznania

Dom Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI to rodzinna firma z tradycjami działająca na rynku usług funeralnych od 1995 roku. Zakład na przestrzeni lat zdobył ogromne doświadczenie w kompleksowej organizacji pogrzebów, zarówno wyznaniowych jak i świeckich. Dzięki dużej wiedzy i kompetencjom odpowiedzialnych pracowników każdy Klient otrzyma wsparcie i pomoc we wszystkich sprawach związanych z pogrzebem. Priorytetem zakładu jest zapewnieniem spokoju i komfortu Osobom pogrążonym w żałobie, którym przyszło mierzyć się ze stratą. Szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym możecie Państwo sprawdzić na podstronie – zakłady pogrzebowe wielkopolskie.

Usługi pogrzebowe, które oferuje Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski z Poznania

Dom Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI przygotował szeroka i elastyczną ofertę usług, dostosowaną do potrzeb i oczekiwań oraz możliwości finansowych każdego Klienta. Zazwyczaj po śmierci Bliskiej Osoby Rodzina jest zdruzgotana, a dopełnienie wszelkich formalności jest dla niej dużym obciążeniem. Dlatego też doskonale rozumiejąc tę sytuację, empatyczni pracownicy zakładu pomagają we wszystkich formalnościach. Dom pogrzebowy może oddelegować odpowiedzialnego pracownika, który będzie pełnił rolę asystenta pogrzebowego. Po stosownym upoważnieniu jest on w stanie, w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności w urzędach i instytucjach. Zakład ma w swojej ofercie transport ciała Osoby Zmarłej zarówno na terenie Polski, jak i całej Europy. Eksportacja wraz z koniecznymi formalnościami odbywa się szybko i sprawnie, dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz posiadaniu specjalnych koncesji i licencji. Niezwykle pomocni są przedstawiciele firmy w kilku krajach europejskich, którzy na bieżąco obsługują i monitorują każdą taką procedurę. Po przetransportowaniu Zmarłego ciało jest przechowywane w godnych warunkach, w nowoczesnej, certyfikowanej chłodni. Następnie jest przygotowywane do pochówku przez wykwalifikowanych pracowników, którzy zajmują się fachowym wykonaniem toalety pośmiertnej, tanatokosmetyką oraz ubraniem go zgodnie z życzeniem Rodziny.

Zakład pogrzebowy przygotował duży wybór różnorodnych trumien z myślą o najczęściej realizowanych, tradycyjnych pochówkach. Dysponuje również bogatą ofertą specjalnych trumien kremacyjnych oraz eleganckich urn, jeśli zgodnie z wyrażoną za życia wolą Zmarłego lub jego Rodziny pochówek ma być poprzedzony spopieleniem ciała. Pracownicy zakładu przygotowują również stosowne klepsydry informujące o miejscu i terminie pogrzebu. Każdy z członków bliższej i dalszej Rodziny może zamówić w zakładzie kwiaty będące wyrazem wielu uczuć wobec Zmarłego. Eleganckie wiązanki, wieńce, bukiety czy też bardziej nowoczesne kompozycje kwiatowe są starannie wykonywane przez florystów z najwyższej jakości kwiatów żywych lub sztucznych, a następnie dostarczane do kościoła lub na cmentarz. Niezapomnianych wzruszeń może dostarczyć żałobnikom oryginalna oprawa muzyczna w wykonaniu zawodowych muzyków.

Jeśli Rodzina zgłasza potrzebę przeniesienia ciała lub szczątków ludzkich do innego grobu, lub zaistnieje konieczność oględzin sądowo-lekarskich, Zakład Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI wykonuje profesjonalne ekshumacje. Odbywają się one zgodne z przepisami sanitarnymi, w terminach od jesieni do wiosny. Skrupulatny personel dba przy tym o dopełnienie wszelkich koniecznych formalności.

Miejsce prowadzenia działalności Zakładu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski

Zakład Pogrzebowy WOJCIECH RUTKOWSKI  Poznań świadczy usługi pogrzebowe w Poznaniu przy ul. Fabianowo 36 oraz w Kole przy ul. Poniatowskiego 30, gdzie każdy Klient może złożyć zamówienie i uzyskać pomoc we wszystkich sprawach związanych z pogrzebem. Zakład we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoim zasięgiem obejmuje Poznań i powiat poznański oraz powiat kolski. Każda ceremonia ostatniego pożegnania wykonana jest w sposób godny, z poszanowaniem zarówno Zmarłego jak i jego pogrążonej w żałobie Rodziny. Dzięki życzliwości i zrozumieniu potrzeb Klientów oraz profesjonalnemu podejściu do swojej niezwykle trudnej i odpowiedzialnej pracy zakład zyskał sobie renomę i szacunek Klientów, którzy powierzyli mu organizację uroczystości pogrzebowych.