O domu pogrzebowym Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Dom Pogrzebowy  HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY jest firmą pogrzebową oferującą wsparcie dla bliskich osoby zmarłej w tym traumatycznym dla nich okresie. Zakład pogrzebowy Hades z Białej Podlaskiej przejmuje od rodziny ciężar borykania się z wszelkimi formalnościami, tak aby mogli skupić się wyłącznie na pożegnaniu swojego krewnego. Firma zajmuje się pogrzebem, począwszy od jego zaplanowania, transportu, przygotowania ciała zmarłego, pomocy w wyborze odpowiedniej trumny lub urny i przeprowadzeniu samej ceremonii pochówku. Pracownicy domu pogrzebowego na każdym etapie kierują się empatią wobec Rodziny żegnanej osoby i odznaczają profesjonalizmem bazującym na wieloletnim doświadczeniu.

Oferta zakładu pogrzebowego Hades Maksymiuk i Wspólnicy z Białej Podlaskiej

Firma pogrzebowa HADES z Białej Podlaskiej gwarantuje profesjonalną organizację pogrzebu, za cel stawiając sobie odciążenie rodziny zmarłego od natłoku formalności i gwarantując, że sama ceremonia jak i związane z nią wydarzenia nie przebiegną w sposób chaotyczny i bez ryzyka, że coś mogłoby zostać przeoczone. Białopodlaski zakład pogrzebowy oferuje bardzo szeroki asortyment swoich usług, co umożliwia naprawdę skrupulatne zajęcie się obowiązkami towarzyszącymi pochówku zmarłej osoby.

Firma zajmuje się godnym transportem ciała zmarłego. W wyniku współpracy z zakładami pogrzebowymi z innych krajów Hades Maksymiuk i Wspólnicy jest w stanie pomóc Państwu również w przypadku potrzeby przetransportowania ciała bliskiej osoby z zagranicy. Zakład świadczy usługę balsamacji, lub inaczej zwaną tanatopraksją. Proces ten zapewnia usunięcie oznak pośmiertnych i zabezpiecza ciało przed rozkładem. Jest on wymagany kiedy mamy do czynienia z wydłużonym transportem ciała lub konieczne jest doprowadzenie wyglądu osoby zmarłej do jak najbardziej naturalnego wyglądu. Dzięki balsamacji ciało jest odpowiednio przygotowane do pożegnania.

Dom pogrzebowy oferuje również usługę kremacji, która odbywa się w krematorium niedaleko Białej Podlaski. Zachęcamy do sprawdzenia współpracy firmy HADES z pogotowiem Pogrzebowym na terenie miasta – zakłady pogrzebowe Biała Podlaska. W przypadku tego procesu pożegnanie bliskiego odbywa się dwuetapowo. Początkowo odbywa się świecka ceremonia pożegnania lub msza święta, a następnie transport prochów na cmentarz. Hades jest producentem trumien i urn, co dodatkowo wpływa na kompleksowość oferowanych usług pogrzebowych. Pracownicy są w stanie profesjonalnie doradzić przy wyborze jak najbardziej godnej formy pożegnania. Skorzystanie z oferty zakładu pogrzebowego z Białej Podlaskiej to gwarancja, że koszty pogrzebu będą indywidualnie dobierane.

Dodatkowo dom pogrzebowy dysponuje własnymi kaplicami. Zostały one odpowiednio przygotowane i cechują się surowym wystrojem. Ma to wpływać na skupienie uwagi na ceremonii pożegnania bliskiej osoby, a nie niepotrzebnego rozproszenia zbytecznymi ozdobami. Kaplice białopodlaskiego zakładu pogrzebowego pozwalają rodzinie na godne pożegnanie zmarłego w gronie najbliższych krewnych i przyjaciół, w atmosferze zadumy, refleksji i wspomnień. Misją przewodnią firmy jest wsparcie rodziny zmarłego w tym bolesnym okresie. Bazując na ogromnym doświadczeniu, profesjonalizmie i szerokim wachlarzu usług pogrzebowych, kadra pracowników zawsze stara się odciążyć Rodzinę od formalności i dopasować do nich swoją ofertę jednocześnie gwarantując konkurencyjne ceny.

Zakład pogrzebowy Hades Maksymiuk i Wspólnicy – kontakt i teren działalności

Główna siedziba firmy znajduje się przy Alei Jana Pawła II 25 w Białej Podlaskiej. Zakład pogrzebowy świadczy też swoje usługi w Łomazach oraz Międzyrzeczu Podlaskim. Z pracownikami firmy mogą się Państwo kontaktować całodobowo, w niedzielę i święta. Są to profesjonaliści, którzy zawsze zaopiekują się Państwem już od samego momentu zgłoszenia potrzeby wykonania usługi pogrzebowej.