Kilka informacji o Zakładzie Pogrzebowym Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Wszechstronna pomoc Osobom dotkniętym stratą, nie tylko w zaplanowaniu pięknej i niezapomnianej uroczystości pochówku, ale również w  dopełnieniu wszelkich spraw formalnych, to główne z zadań, jakie stawiają przed sobą właściciele i pracownicy Zakładu Pogrzebowego HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY. Na bazie swojego wieloletniego doświadczenia wiedzą bowiem, że Rodziny Osób Zmarłych są często zagubione i zdezorientowane. Dlatego kadra firmy robi wszystko, co w jej mocy, aby zdjąć z barków Najbliższych brzemię ustalania wszystkich kwestii związanych z planowanym pogrzebem bądź przewozem zwłok. Jej priorytetem jest zapewnienie Rodzinom czasu na modlitwę w intencji ukochanej Osoby oraz na spokojne pożegnanie z Nią.

Zakres usług świadczonych przez Dom Pogrzebowy Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Dom Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY świadczy swym Klientom kompleksową pomoc w chwili śmierci Ich najbliższych. Swoje usługi świadczy na terenie całego powiatu bialskiego, szczegóły można sprawdzić na podstronie zakłady pogrzebowe bialski. Posiada wszechstronną i bogatą ofertę. Rodziny Osób Zmarłych mogą liczyć na wsparcie zarówno jeśli chodzi o obsługę ceremonii pogrzebu, zorganizowanie przewozu zwłok, zakup utensyliów w konkurencyjnych cenach, jak i pomoc w niezbędnych pracach grabarskich i kamieniarskich. Firma Pana Maksymiuka realizuje pochówki wyznaniowe oraz świeckie. Jej wyszkolony personel pośredniczy w ustalaniu dostępnych terminów i dokumentacji w kościołach, instytucjach państwowych i u zarządców cmentarzy. Uroczystości bezwyznaniowe organizowane przez zakład prowadzi profesjonalny mistrz ceremonii, który troszczy się o niezbędne akcesoria, wygłasza mowę pożegnalną na temat Osoby Zmarłej oraz czuwa nad prawidłowym przebiegiem całego pochówku.

Firma Hades pomoże Państwu nie tylko w przypadku pogrzebu tradycyjnego, ale również we współpracy z pobliskim krematorium, przeprowadzi (po uzyskaniu takich dyspozycji ze strony Rodziny) kremację Osoby Zmarłej. Wydelegowany pracownik zakładu w wyznaczonym terminie przetransportuje do krematorium spoczywającego w trumnie kremacyjnej Zmarłego. Natomiast po zakończeniu procesu, urnę z Jego prochami dostarczy z powrotem do siedziby domu pogrzebowego, gdzie oczekiwać ona będzie na dzień pożegnania. Na życzenie Rodziny, firma może wynająć dostępną w krematorium salę pożegnań, aby w spokoju i skupieniu mogła spędzić ostatnie chwile ze Zmarłym. Warto zaznaczyć, że powierzając realizację ceremonii pożegnalnej kadrze Domu Pogrzebowego Hades, nie muszą się Państwo o nic martwić. Pełna kosmetyka pośmiertna Osoby Zmarłej, tanatopraksja, oprawa logistyczna, muzyczna i florystyczna (firma dysponuje własną kwiaciarnią, która wedle upodobań Bliskich Zmarłego przygotowuje okolicznościowe wieńce i wiązanki zarówno z żywych, jak i sztucznych kwiatów) pozostaje w gestii pracowników zakładu. Firma dysponuje własną, rozbudowaną bazą lokalową (chłodnia, kaplica, sala pożegnań), logistyczną (profesjonalne, nowoczesne karawany) oraz usługową (własna kwiaciarnia, produkcja trumien oraz nagrobków). Przewozy zwłok lub prochów Osób Zmarłych realizuje nie tylko lokalnie, ale również na terenie całej Polski oraz za granicą. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby uzyskać wymagane zezwolenia i z należną godnością oraz zasadami sanitarnymi przetransportować bliską Państwu Osobę do planowanego miejsca ostatniego pożegnania.

Lokalizacja Firmy Pogrzebowej Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY Janów Podlaski służy pomocą i wsparciem wszystkim tym, którzy stracili Bliską Osobę i pragną powierzyć Jej pochówek godnemu zaufania zakładowi, który kompleksowo zajmie się sprawami związanymi z jego organizacją. Główna siedziba domu pogrzebowego mieści się w Białej Podlaskiej przy Alei Jana Pawła II 25, natomiast swoim zasięgiem obejmuje cały powiat bialski. Do dyspozycji Klientów zostało uruchomione dodatkowe biuro w miejscowości Łomazy przy ul. Wisznickiej 2. Empatyczni pracownicy o każdej porze dnia i nocy, przez 7 dni w tygodniu czuwają pod całodobowym numerem telefonu, aby w razie potrzeby udzielić Państwu natychmiastowej pomocy i wsparcia.