Historia powstania Zakładu Pogrzebowego Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Od roku 1990 na bialskim rynku funeralnym działa Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY. Prezesem spółki jest Pan Franciszek Maksymiuk. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży funeralnej firma cieszy się niebywałą renomą i zaufaniem swoich klientów. Pracownicy dyspozycyjni są przez całą dobę, dokładając wszelkich starań, aby zapewnić jak najwyższą jakość oferowanych usług. Dom Pogrzebowy zlokalizowany jest w Białej Podlaskiej, a dodatkowo działalność prowadzona jest w pobliskich miejscowościach, takich jak Janów Podlaski, Łomazy czy Piszczac, zachęcamy do sprawdzenia oferty zakładu w tych miejscowościach m.in. Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY Łomazy. Kompleksowa obsługa ceremonii i indywidualne podejście do każdego klienta powoduje, że zakład oceniany jest jako najbardziej fachowy i efektywny dom pogrzebowy w okolicy.

Zakres świadczonych usług przez Zakład Pogrzebowy Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Główną istotą działania Firmy Pogrzebowej HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY jest pomoc osobom dotkniętym stratą, na każdym etapie planowania oraz realizacji ceremonii pogrzebowej. Pracownicy na pierwszym miejscu stawiają dialog, który umożliwia szybkie doprowadzenie spraw do końca, z należytym szacunkiem dla Rodziny i Osoby Zmarłej. Pracownicy pomagają w dopełnieniu wszystkich formalności: odbierają akty zgonu z USC, składają wnioski o przyznanie zasiłku pogrzebowego w ZUS-ie oraz zajmują się dokumentami niezbędnymi w przypadku transportu ciała z zagranicy do Polski. Dodatkowo pomagają w wyborze odpowiedniej formy transportu, za który odpowiedzialny jest wyznaczony opiekun. Firma zapewnia całodobową usługę odbioru ciała, ze wskazanego przez Klienta miejsca. Zakład pogrzebowy zajmuje się organizacją pochówku różnych wyznań, włączając w to pogrzeby tradycyjne, jak i urnowe. Na życzenie bliskich dokonywana jest kremacja, w krematorium znajdującym się w okolicach Białej Podlaskiej. Proces przygotowania ciała do spopielenia jest taki sam, jak do pochówku tradycyjnego. Sala kremacyjna posiada oddzielne pomieszczenie, w którym odbywa się pożegnanie zmarłego. W przypadku pogrzebów tradycyjnych Zakład Pogrzebowy HADES w swojej ofercie proponuje kompleksowe przygotowanie: ubieranie zwłok, kosmetykę i toaletę pośmiertną. Wysoce wykwalifikowany personel doradzi zarówno w wyborze trumny lub urny, odzieży, a także niezbędnych akcesoriów. Od początku istnienia firma produkuje trumny i urny na potrzeby klientów. Każdy z produktów jest unikatowy, wykonany z wysokiej jakości materiałów i różnych rodzajów drewna. W odpowiedzi na oczekiwania klientów, którzy przeżywają wyjątkowo bolesny okres w życiu, firma dysponuje salami pożegnań. Wszystkie z kaplic zaprojektowane są w taki sposób, który pozwala na pożegnanie bez względu na wyznanie czy poglądy. Dodatkowo zakład posiada w swojej ofercie usługę balsamacji, która ma na celu pozbycie się oznak pośmiertnych. Stosuje się ją głównie w przypadku konieczności długiego transportu, lub gdy ciało musi znajdować się w temperaturze pokojowej. Kwiaciarnia, która zapewnia oprawę florystyczną uroczystości, dysponuje bogatą ofertą kompozycji kwiatowych, bukietów, wieńców, wiązanek oraz dodatkowych ozdób. Ponadto, na terenie Białej Podlaskiej gwarantuje darmową dostawę. Zakład Pogrzebowy HADES ceniony jest również za staranne, najwyższej jakości wykonanie nagrobków. W swojej ofercie zapewnia projekt, wykonanie, montaż, a także konserwację kamienia. Wśród zrealizowanych projektów są nie tylko tradycyjne rozwiązania, ale też innowacyjne rozwiązania, które były wynikiem współpracy z Klientami.

Siedziba Domu Pogrzebowego Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Główna siedziba firmy Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY Biała Podlaska mieści się przy alei Jana Pawła II 25, natomiast firma obsługuje pogrzeby w całym regionie. Filie zlokalizowane są m.in. w miejscowości Łomazy przy ul. Wisznickiej 2.