Opis Zakładu Pogrzebowego Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Zakład Pogrzebowy Hades Maksymiuk i Wspólnicy już od ponad 25. lat świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w Białej Podlaskiej oraz w powiecie bialskim – szczegóły na podstronie zakłady pogrzebowe Biała Podlaska. Cenne doświadczenie w branży funeralnej, empatyczni pracownicy oraz indywidualne podejście do każdej Rodziny w żałobie znajduje uznanie w oczach Osób, które poszukują sprawdzonej i rzetelnej firmy pogrzebowej. Zakład tworzą osoby wykształcone, pełne zaangażowania w powierzone im zadania, które znakomicie znają specyfikę świadczonych przez siebie usług pogrzebowych. Posiadają odpowiednie narzędzia i umiejętności, aby pomóc Rodzinom dotkniętym stratą, sprawnie ustalić wszystkie kwestie organizacyjne i formalne związane z pochówkiem. Dzięki wsparciu personelu firmy, Klienci mogą mieć pewność, że wszystko zostanie szczegółowo zaplanowane i wykonane, a Oni będą mogli poświęcić swój czas wyłącznie na spokojne pożegnanie z ukochaną Osobą.

Oferta i zakres usług świadczonych przez Dom Pogrzebowego Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Profesjonalna i wszechstronna pomoc w kompleksowym zorganizowaniu pogrzebu, przewóz zwłok lub prochów na terenie całego kraju, a nawet za granicą, wsparcie w pracach grabarskich i kamieniarskich oraz bogata oprawa florystyczna ceremonii – to podstawowe zadania właścicieli i pracowników Domu Pogrzebowego Hades Maksymiuk i Wspólnicy. Ich wieloletnie doświadczenie sprawia, że są w stanie pomóc zarówno Rodzinom, które planują pochówek wyznaniowy (pracownicy obsługują pogrzeby różnych wyznań), jak i tym, którzy pragną, aby uroczystość pożegnania miała charakter świecki. Na życzenie Rodziny Osoby Zmarłej pracownicy zakładu pogrzebowego zajmują się kompleksowym zaplanowaniem całego pochówku. Począwszy od ustalenia dostępnych terminów ostatniego pożegnania, wypełnieniem całej, wymaganej dokumentacji (a następnie przekazaniem ich właściwej instytucji, tak, aby Klienci mieli prawo ubiegać się o wypłaty należnych świadczeń lub zasiłku), ustaleniem szczegółów z miejscowymi grabarzami czy zarządcami cmentarza, aż po pełną kosmetykę Zmarłych i ich balsamację. W przypadku realizacji pogrzebu bezwyznaniowego zostanie on poprowadzony przez wyszkolonego mistrza ceremonii. Będzie on odpowiedzialny za cały jego przebieg, zadba o akcesoria i oprawę muzyczną pożegnania świeckiego oraz wygłosi mowę na temat życia Osoby Zmarłej. Zakład Hades już od wielu lat świadczy usługi kremacji Zmarłych, poprzez współpracę z okolicznymi spalarniami. Firma posiada własne zaplecze funeralne, na które składają się profesjonalna chłodnia, estetycznie urządzone kaplice i sale pożegnań oraz flota nowoczesnych karawanów, które służą miejscowym, a także krajowym i zagranicznym eksportacjom Osób Zmarłych z miejsca śmierci do miejsca ostatniego pożegnania. Pracownicy zakładu ustalają konieczne kwestie z krajowymi i zagranicznymi konsulatami lub ambasadami, uzyskują wymagane zezwolenia, a doświadczeni kierowcy sprawnie i bezpiecznie przewożą Osobą Zmarłą we wskazane miejsce. Co istotne, firma Hades dysponuje również własną kwiaciarnią, zajmuje się produkcją urn i trumien (wykonanych z naturalnych surowców, oferowanych w konkurencyjnych cenach), a jej kadra dodatkowo zajmuje się produkcją nagrobków i pomników z wysokiej jakości kamienia.

Adres biura Firmy Pogrzebowej Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Zakład Pogrzebowy Hades niesie pomoc Rodzinom z powiatu bialskiego i okolic. Jego siedziba zlokalizowana jest w Białej Podlaskiej przy Alei Jana Pawła II 25 oraz przy ul. Wisznickiej 2, w miejscowości Łomazy. Udając się do któregoś z biur zakładu, mogą Państwo na miejscu ustalić wszystkie kwestie organizacyjne planowanego pochówku (lub innej usługi z jego oferty) oraz zapoznać się z ekspozycją dostępnych tam i przeznaczonych do sprzedaży utensyliów funeralnych. Pracownicy zakładu od poniedziałku do niedzieli (również w święta) pozostają do Państwa dyspozycji pod całodobowym numerem telefonu, aby w razie konieczności móc udzielić natychmiastowej porady, pomocy lub zająć się eksportacją Zmarłego.