Historia Domu Pogrzebowego Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Firma Pogrzebowa HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY już od ponad trzydziestu lat specjalizuje się w kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebu, różnych obrządków i wyznań. Swoje usługi świadczy na terenie całego powiatu bialskiego – zakłady pogrzebowe bialski. Misją zakładu od początku jego istnienia są wszechstronne, wysokiej jakości usługi funeralne zarówno jeśli chodzi o organizację uroczystości tradycyjnych, jak i urnowych oraz oddanie szacunku osobie zmarłej, w najpiękniejszy możliwy sposób. O wysokim standardzie i kompetencji pracowników świadczy wiele pozytywnych opinii Klientów, a także przynależność do Światowej Organizacji Służb Pogrzebowych i Polskiego Stowarzyszenia Funeralnego.

Zakres działalności Domu Pogrzebowego Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Podstawą istnienia oraz działalności Domu Pogrzebowego HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY jest pomoc w zaplanowaniu, oraz realizacji pogrzebu, osobom, które deklarują taką potrzebę. Wizytówką zakładu jest całościowa i kompletna pomoc, tak aby Rodzina została odciążona z wszelkich formalności i mogła skupić się na pożegnaniu bliskiej osoby i godnym przeżywaniu żałoby. Kompleksowa obsługa klienta ma miejsce już od pierwszych chwil zgłoszenia się do firmy. Empatyczni i wyrozumiali pracownicy są dyspozycyjni przez całą dobę, w siedzibie zakładu oraz w jego filiach, a także pod dwoma numerami telefonu. Cechą wyróżniającą dom pogrzebowy na rynku funeralnym jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz obsługa na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań Rodziny. Zaufany personel, z niebywałym przygotowaniem merytorycznym jest w stanie, na życzenie rodziny, skompletować i wypełnić dokumentację niezbędną w kościołach, cmentarzach, czy urzędach. Firma całodobowo organizuje transport zwłok zarówno lokalny, krajowy, jak i międzynarodowy. Dzięki podpisanym umowom z zakładami pogrzebowymi działającymi poza terytorium Polski, firma jest w stanie zaproponować bardzo korzystne ceny międzynarodowego transportu zwłok, z zachowaniem najwyższych standardów etycznych i sanitarnych. Również jeśli chodzi o niezbędne zezwolenia i zaświadczenia dotyczące transportu, pracownicy zajmują się całą dokumentacją. Na upoważnienie Rodziny mogą ubiegać się o zasiłek pogrzebowy w odpowiednim urzędzie. Nieprzerwanie, od początku powstania, firma specjalizuje się również w produkcji unikalnych trumien, dostosowanych do wymagań klientów. Firma, dbając o każdy szczegół, posiada w swej ofercie usługi kremacji oraz balsamacji ciała. Kremacja odbywa się w przystosowanym, wysokiej klasy obiekcie usytuowanym niedaleko Białej Podlaskiej. Do dyspozycji klientów decydujących się na tę usługę jest specjalne pomieszczenie, w którym najbliżsi mogą towarzyszyć zmarłemu do ostatniej chwili. Ponadto dom pogrzebowy dysponuje salami pożegnań w głównej siedzibie oraz w filiach.  Wyszkolony personel dokłada wszelkich starań, wykonując kosmetykę pośmiertną oraz tanatopraksję, tak aby ukochana osoba w dniu pochówku wyglądała nienagannie. Zakład zapewnia bogatą ofertę kompozycji kwiatowych. Ze szczególną starannością wykonuje zarówno bukiety, wiązanki, wieńce jak i inne ozdoby. Firma zarządza cmentarzami w Białej Podlaskiej, Międzyrzecu Podlaskim oraz w Piszczacu, dbając o porządek i ład oraz dopełniając wszelkich formalności związanych z dysponowaniem grobami. Wykonuje również pomniki, z najwyższej jakości kamienia, uwzględniając indywidualne preferencje. W każdą usługę zakład angażuje się równie mocno, wkładając całe serce w zaplanowanie ceremonii oraz jej wykonanie. Korzystając z usług tego domu pogrzebowego, mogą mieć Państwo pewność, że ten bardzo bolesny, a jednocześnie ważny dzień będzie pełen taktu i elegancji.

Siedziba oraz kontakt do Domu Pogrzebowego Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Siedziba firmy Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY Biała Podlaska znajduje się przy alei Jana Pawła II 25. Pozostałe oddziały znajdują się m.in. w miejscowości Łomazy, przy ul. Wisznickiej 2.