Historia Domu Pogrzebowego Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY, który powstał w 1990 roku w Bielsko Białej, jest jedną z nielicznych firm pogrzebowych należących do Światowej Organizacji Służb Pogrzebowych oraz Polskiego Stowarzyszenia Funeralnego. Przyjęcie do tych organizacji świadczy o tym, że dana firma jest godna zaufania, cechuje się profesjonalizmem oraz oferuje usługi na światowym poziomie. Prezes spółki Pan Franciszek Maksymiuk oraz wysoce wykwalifikowana kadra pracowników stale rozwijają firmę, poszerzają zaplecze techniczne oraz posiadany asortyment, tak aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów. Zakład cieszy się dużą renomą dzięki wieloletniemu doświadczeniu, sumiennej pracy i wielkiemu zaangażowaniu w wykonywanie powierzonych zadań związanych z organizacją i realizacją pogrzebów. Swoje usługi świadczy na terenie całego powiatu bialskiego, sprawdź szczegóły, przechodząc na zakłady pogrzebowe bialski.

Istota działania Domu Pogrzebowego Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Misją Zakładu Pogrzebowego HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY jest całościowa, skrupulatna pomoc Osobom pogrążonym w żałobie. Pracownicy doskonale zdają sobie sprawę, jak wiele obowiązków spada na rodzinę, której członek zmarł, dlatego ich najwyższym celem jest kompleksowa organizacja ceremonii. Personel na życzenie bliskich przygotowuje wszelkie formalności, wnioski, odbierze akt zgonu, niezbędną dokumentację oraz pomaga w  wielu innych niedogodnościach, które pojawiają się w tym ciężkim okresie. Priorytetem jest zapewnienie Rodzinie komfortowej sytuacji, w której będzie mogła skupić się na pożegnaniu ukochanej osoby. Zakład Pogrzebowy świadczy usługi w szczególności w zakresie:

·       Transportu pogrzebowego

Śmierć, która zwykle przychodzi niespodziewanie, nie jest odpowiednim momentem na zajmowanie się logistyką i dokumentacją, dlatego firma wychodzi naprzeciw, organizując transport zarówno lokalny, krajowy, jak i międzynarodowy. Ponad 30. letnie doświadczenie znacznie ułatwia kwestię profesjonalnego sprowadzenia zwłok z zagranicy do Polski, z zachowaniem wymaganych standardów technicznych i sanitarnych.

·       Balsamacji

Na życzenie klientów, w sytuacji gdy zachodzi taka potrzeba pracownicy zakładu poddają ciało zabiegowi balsamacji. Ma on na celu pozbycie się oznak pośmiertnych i zapewnienie naturalnego wyglądu. Stosuje się go głównie, gdy ciało wymaga długiego transportu.

·       Kremacji

Większość ceremonii, które odbywają się w Polsce, to wciąż pogrzeby tradycyjne, nie mniej jednak coraz częściej klienci decydują się na wykonywanie kremacji. Zakład dokonuje spopielenia ciała zmarłego w krematorium, w okolicach Białej Podlaskiej. Ponieważ polskie prawo zabrania przechowywania szczątków w tej postaci w domach, czy rozsypywanie ich w dowolnym miejscu, co jest popularne za granicą, po spopieleniu odbywa się transport prochów w urnie, do miejsca pochówku. W krematorium dostępna jest specjalna sala, w której najbliżsi mogą pożegnać zmarłego.

·       Wyboru asortymentu

Całodobowa, fachowa obsługa merytorycznie przygotowanych pracowników zapewnia pomoc przy wyborze asortymentu na jak najwyższym poziomie. Doskonale zdaje sobie sprawę, że nie każdy klient dysponuje środkami na bardzo kosztowną ceremonię, jaką jest pogrzeb. Oprócz pomocy w ubieganiu się o zasiłki oraz inne zapomogi z urzędu personel dopasowuje produkt do możliwości finansowych i upodobań klienta. Zakład jest producentem trumien i urn od początku istnienia firmy, dlatego jest w stanie zaoferować konkurencyjne ceny.

·       Dostępności Sali pożegnań

Firma Pogrzebowa HADES oprócz sali pożegnań w miejscu swojej głównej siedziby, w Bielsko Białej, posiada również kaplice i zarządza cmentarzami w Międzyrzecu Podlaskim, Piszczacu i Łomazach.

·       Wykonania nagrobku

Firma projektuje nagrobki zgodnie z wymaganiami klientów. Podczas pracy cechuje się dużą starannością i dbałością o detale. Oprócz projektu zapewnia wykonanie i montaż, oraz na życzenie przygotowuje ozdoby i fotografie. Zakład pogrzebowy przyjmuje również zlecenia na sprzątanie i czyszczenia nagrobków, a także pogłębianie grobów.

Siedziba Zakładu Usług Pogrzebowych Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY Biała Podlaska znajduje się przy alei Jana Pawła II 25. Oprócz siedziby głównej  zakład posiada filie m.in. w miejscowości Łomazy przy ul. Wisznickiej 2.