Historia Domu Pogrzebowego Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY w Białej Podlaskiej to rodzinna firma z tradycjami. Początki jej działalności na rynku usług funeralnych sięgają 1993 roku. Długi czas zbierania doświadczeń zaowocował uznaniem wśród społeczności powiatu bialskiego. Szczegóły współpracy znajdziecie m.in. tutaj – zakłady pogrzebowe Biała Podlaska. Właściciele kładą szczególny nacisk na wysoki poziom kultury osobistej pracowników, empatię i umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby Klientów związane z organizacją i przebiegiem ceremonii pogrzebowej. Tematyka życia i śmierci towarzyszy nam przez cały czas. Mimo iż wiemy o nieuniknionym fakcie końca życia, gdy odchodzi Bliska Nam Osoba, trudno poradzić sobie ze stratą. Ogarnia nas niezmierzony ból i rozpacz. Pogrążając się w żałobie, tracimy zdolność zapanowania nad piętrzącymi się trudnościami związanymi z przygotowaniami do pogrzebu. Chcemy Bliskiej Osobie zapewnić godny pochówek, ale gubimy się w mnogości spraw, przez które trzeba przebrnąć. Często nie wiemy, gdzie należy się udać, by dopełnić wszystkich formalności oraz zdobyć niezbędne dokumenty. W takich chwilach sprawdzają się profesjonaliści z domu pogrzebowego Hades. Pracownicy przejmą na siebie wszystkie obowiązki i drobiazgowo zaplanują każdy etap uroczystości.

Oferta Domu Pogrzebowego Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Firma rodzinna Hades działa na terenie całego powiatu bialskiego, świadcząc profesjonalne usługi funeralne. Kompleksowa obsługa uroczystości pogrzebu obejmuje wszystkie czynności, od momentu zgłoszenia, do chwili zamknięcia krypty mogiły. Na życzenie Rodziny zakład pogrzebowy może również wykonać nagrobek zgodny z jej oczekiwaniami. Firma profesjonalnie zajmuje się transportem zwłok na terenie całego kraju, a także w obrębie Europy. Pracownicy czuwają nad całą logistyką eksportacji ciała Zmarłego lub Jego prochów. Dbają o skompletowanie niezbędnej dokumentacji, na którą składają się wszelkiego rodzaju pozwolenia, zaświadczenia, listy przewozowe czy tłumaczenia. Rodzinie pozostaje tylko podjąć decyzje co do rodzaju pochówku. Uroczystość może być przygotowana i przeprowadzona w każdym obrządku religijnym albo według świeckiego ceremoniału. Do Najbliższych należy także wybór trumny przy inhumacji albo urny w przypadku kremacji ciała.  Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY jest producentem trumien, dlatego może zaoferować bardzo przystępne ceny. Dysponuje szerokim asortymentem z podziałem na różnorodne drewno, jego wybarwienie, a nawet kształt i zdobienia sztukateryjne. W przypadku naczyń na prochy Rodzina może wybierać z szerokiego wachlarza wzorów zróżnicowanych kształtem, kolorem i materiałem wykonania, od drewna, przez metale po porcelanę i kompozyt. Nad usługą kremacji również czuwają pracownicy zakładu, dbając przy tym o  dopełnienie wszystkich aspektów formalnych. Przed złożeniem ciała do trumny specjaliści wykonują pełną kosmetykę pośmiertną, łącznie z zabiegami tanatokosmetyki czy balsamacji. Wszystko po to, by Zmarły w chwili ostatniego pożegnania wyglądał nienagannie i naturalnie. Dopasowany zostaje także należyty ubiór żałobny zgodnie z wolą Zmarłego albo  Jego Najbliższych. Dopełnieniem uroczystości jest odpowiednie tło muzyczne, a także elegancka oprawa kwiatowa. Floryści wykonują przepiękne kompozycje z kwiatów żywych bądź sztucznych. Nietypowe wieńce, wiązanki, bukiety i stroiki sprawią, że pogrzeb nabierze niepowtarzalnego charakteru, a dołączone szarfy ze spersonalizowanym napisem, będą wyjątkową formą wyrazu pamięci i oddania szacunku Zmarłemu i jego Rodzinie.

Lokalizacja Domu Pogrzebowego Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Mieszkańcy całego powiatu bialskiego w ciężkich chwilach żałoby po pomoc mogą udać się do firmy Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK i WSPÓLNICY Biała Podlaska, który zlokalizowany jest przy Alei Jana Pawła II 25. Chętni do udzielenia pomocy specjaliści czekają na Państwa przez całą dobę, każdego dnia w tygodniu, także w dni świąteczne i niedziele.