Misja Zakładu Pogrzebowego Hades

Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY to firma z prawie 25-letnim doświadczeniem i cenną wiedzą z zakresu branży funeralnej. Swoje usługi świadczy na terenie całego powiatu bialskiego – zakłady pogrzebowe bialski. To firma niosąca wsparcie i fachowe doradztwo każdemu, kto doświadcza bolesnej utraty bliskiej osoby i stoi przed trudnym zadaniem, jakim jest organizacja uroczystości pogrzebowej. Priorytetem firmy jest indywidualne podejście do każdego Klienta i spełnienie wszystkich jego oczekiwań i dyspozycji. Wrażliwość na krzywdę drugiego człowieka, empatia i kultura osobista to cechy, którymi każdego dnia kierują się zarówno właściciele zakładu jak i zespół zaufanych i doświadczonych pracowników. O sumiennej i uczciwej pracy zakładu świadczą pozytywne opinie wielu Rodzin i miano firmy godnej zaufania.

Działalność Zakładu Pogrzebowego Hades

Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY posiada starannie wyselekcjonowaną ofertę, pozwalającą na całościową pomoc przy organizacji pochówku pełnego godności, klasy i powagi. Nowoczesne rozwiązania i wysoka jakość w połączeniu z szacunkiem do tradycji i klasyki, to cechy charakterystyczne dla zakładu i świadczonych przez niego usług. Pomoc, którą oferuje firma, dotyczy każdego etapu związanego z organizacją i obsługą uroczystości pogrzebowej, rozpoczyna się natychmiastowo, a także odciąża Klienta z przykrych obowiązków spoczywających na jego barkach. Po uzyskaniu stosownego upoważnienia ze strony Rodziny pomocni pracownicy zakładu wypełniają formalności urzędowe, kościelne, cmentarne oraz te związane z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS czy KRUS. Wszelka dokumentacja związana z pochówkiem, również tym poprzedzonym spopieleniem zwłok, czyli kremacją, pozostaje w gestii doświadczonej obsługi zakładu. Zakład pogrzebowy od 25 lat specjalizuje się w produkcji trumien i urn z materiałów naturalnych, oferując tym samym tylko sprawdzone produkty najwyższej klasy. W siedzibie firmy zakupić można niezbędne akcesoria funeralne w postaci krzyży, tablic, nekrologów i zniczy. Zakład współpracuje z zespołem doświadczonych florystów, tworzących na specjalne zamówienie wieńce, wiązanki, bukiety okolicznościowe i inne kompozycje kwiatowe. Właściciele wyposażyli zakład w specjalistyczne karawany renomowanych marek, dzięki którym pracownicy dokonują całodobowej eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu – niezależnie od tego czy zgon nastąpił w domu, szpitalu, hospicjum czy jakiejkolwiek innej lokalizacji. Firma świadczy usługi przewozu zwłok na terenie kraju, a także na poza jego granicami, współpracując z konsulami, urzędami i tamtejszymi służbami. Cała procedura przewozu osoby zmarłej odbywa się w sposób stuprocentowo bezpieczny i zgodny z wymogami technicznymi i sanitarnymi. W zakładzie mieszczą się nowoczesne pomieszczenia chłodnicze, przeznaczone wyłącznie do przechowywania ciała. Dzięki wielokrotnym szkoleniom pod okiem fachowców personel dokonuje czynności z zakresu balsamacji, zapewniając Osobie Zmarłej naturalną prezencję w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i bliskimi. Dodatkowo firma poza kompleksową obsługą uroczystości, świadczy także usługi kamieniarskie, oferując Klientom pomniki na zamówienie, ich montaż oraz dokumentację fotograficzną. Ponadto, właściciele zakładu zarządzają wieloma okolicznymi cmentarzami, wykonują ekshumacje zwłok i szczątków, a także świadczą usługi opieki nad grobami, dbając o schludny wygląd i porządek. Każda Rodzina korzystająca z kompleksowej pomocy firmy, otrzymuje gwarancję zadowolenia oraz opieki na najwyższym poziomie.

Teren działania Zakładu Pogrzebowego Hades

Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY Biała Podlaska świadczy profesjonalne usługi funeralne na terenie powiatu bialskiego w województwie lubelskim. Firma zlokalizowana jest w Białej Podlaskiej przy ulicy Jana Pawła II 25. Właściciele zakładu wraz z pracownikami pozostają do stałej dyspozycji Klientów, służąc pomocą każdego dnia, również w niedziele i wszystkie święta, oraz przez całą dobę.