Kilka informacji o Zakładzie Pogrzebowym Hades

Jedne z głównych zadań, jakie stawiają przed sobą właściciele i pracownicy Zakładu Pogrzebowego HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY to wszechstronna pomoc Osobom, których dotknęła śmierć Najbliższych. Rodzina i Bliscy Zmarłego mogą liczyć na wsparcie nie tylko w zaplanowaniu pięknej i niezapomnianej uroczystości pochówku, lecz również odciążenie Ich w koniecznych do dopilnowania sprawach formalnych. Firma świadczy swoje usługi na terenie całego miasta Biała Podlaska i powiatu bialskiego, szczegółową ofertę znajdą Państwo na podstronie – zakłady pogrzebowe Biała Podlaska. Na bazie swojego wieloletniego doświadczenia na rynku funeralnym kadra Zakładu Pogrzebowego Hades ma świadomość, że Rodziny Osób Zmarłych często są zagubione, zdezorientowane, nie wiedzą czego oczekiwać, o co należy pytać i jak poszczególne kwestie rozwiązywać. Dlatego pracownicy firmy robią wszystko, co w ich mocy, aby zdjąć z barków Rodzin brzemię ustalania wszelkich kwestii związanych z planowanym pogrzebem bądź przewozem Osoby Zmarłej tak. Wtedy Bliscy mogą poświęcić cały swój czas na zadumę i pożegnanie Ukochanej Osoby.

Zakres usług świadczonych przez Dom Pogrzebowy Hades

Pogotowie Pogrzebowe współpracuje z Zakładem Pogrzebowym HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY ze względu na jego profesjonalizm i empatyczne podejście. Firma świadczy kompleksową pomoc w organizacji pogrzebu. Wszechstronna i bogata oferta zakładu sprawia, że Rodziny Osób Zmarłych mogą tutaj liczyć na wsparcie zarówno jeśli chodzi o obsługę ceremonii pochówku, zorganizowanie przewozu zwłok, zakup utensyliów w konkurencyjnych cenach, jak i pomoc w niezbędnych pracach grabarskich i kamieniarskich.

Firma Pana Maksymiuka realizuje pochówki wyznaniowe oraz świeckie. Jej doświadczony personel pośredniczy w ustalaniu dostępnych terminów i dokumentacji w kościołach, instytucjach państwowych i u zarządców cmentarzy. Uroczystości bezwyznaniowe z ramienia zakładu prowadzi profesjonalny mistrz ceremonii, który troszczy się o niezbędne akcesoria, wygłasza mowę pożegnalną na temat Osoby Zmarłej oraz czuwa nad prawidłowym przebiegiem całego pochówku. Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY pomoże Państwu nie tylko w organizacji pogrzebu tradycyjnego, ale również w przypadku potrzeby skorzystania z usług pobliskiego krematorium. Po uzyskaniu odpowiednich dyspozycji ze strony Rodziny zakład przeprowadzi kremację, a po zakończeniu całego procesu, pracownicy urnę z prochami przetransportują na miejsce ostatniego pożegnania. Jeżeli takie będzie oczekiwanie Klientów, firma może wynająć dostępną w krematorium salę pożegnań.

Warto zaznaczyć, że powierzając realizację usługi pogrzebowej kadrze Domu Pogrzebowego Hades, nie musicie się o nic martwić. Pełna kosmetyka pośmiertna Osoby Zmarłej, tanatopraksja, cała oprawa logistyczna, muzyczna i florystyczna pozostaje w gestii pracowników zakładu. Firma dysponuje własną kwiaciarnią, która wedle upodobań bliskich Zmarłego przygotowuje okolicznościowe wieńce, stroiki i wiązanki zarówno z kwiatów żywych, jak i sztucznych. Firma dysponuje rozbudowaną bazą lokalową (własna chłodnia, kaplica, sala pożegnań), logistyczną (profesjonalne, nowoczesne karawany) oraz usługową (firmowa kwiaciarnia, produkcja trumien oraz nagrobków). Przewozy zwłok lub prochów Osób Zmarłych realizuje nie tylko na rynku miejscowym, ale również na terenie całej Polski oraz za granicą. Jej pracownicy dokładają wszelkich starań, aby uzyskać wszystkie wymagane prawem zezwolenia. Zawsze z należną godnością oraz z zasadami sanitarnymi przetransportują bliską Państwu Osobę do planowanego miejsca ostatniego pożegnania.

Lokalizacja Firmy Pogrzebowej Hades

Zakład służy pomocą i wsparciem wszystkim tym, którzy stracili członka swojej Rodziny i pragną powierzyć Jego pochówek godnemu zaufania zakładowi. Dom pogrzebowy kompleksowo zajmie się sprawami związanymi z organizacją pogrzebu. Główna siedziba mieści się w Białej Podlaskiej przy Alei Jana Pawła II 25. Jednak swym zasięgiem obejmuje także powiat bialski, gdzie do dyspozycji Klientów zostało uruchomione dodatkowe biuro pod adresem Wisznice 2, szczegóły współpracy na tym terenie możecie Państwo sprawdzić tutaj – Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY Janów Podlaski. Empatyczni pracownicy stale czuwają pod całodobowym numerem telefonu, aby udzielić Państwu pomocy i godnie zaopiekować się Osobą Zmarłą.