O Zakładzie Pogrzebowym Hades

Od prawie 25 lat na terenie powiatu bialskiego, Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY Biała Podlaska świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi funeralne. Utrata bliskiej osoby jest nieuniknionym i niewątpliwie bolesnym momentem w życiu każdego człowieka. W tak ciężkich chwilach każda Rodzina może liczyć na natychmiastową i pełną pomoc ze strony empatycznych właścicieli i zaufanych pracowników zakładu. Personel dokłada wszelkich starań, by każdy, kto zgłasza się po pomoc, został otoczony troską, zrozumieniem i współczuciem, by każdy mógł odetchnąć i poświęcić się żałobie, bez zmartwień o przykre obowiązki i formalności. Usługi funeralne obejmują każdy etap związany z organizacją i obsługą uroczystości pogrzebowej pełnej majestatu, godności i wzruszeń, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii uzyskanych od Klientów z całego województwa lubelskiego.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Hades

Wszechstronna i stale rozbudowywana oferta Zakładu Pogrzebowego HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY pozwala na całościową obsługę uroczystości pożegnalnej, bez względu na jej charakter czy też sytuację finansową Rodziny. Cenna wiedza zdobyta przez lata posługi na rzecz osób zmarłych, pozwala pracownikom na maksymalne odciążenie Klienta i bezproblemową organizację pochówku. Właściciele zakładu wraz z obsługą pomagają Rodzinom przy uroczystościach religijnych, świeckich, pochówków z wykorzystaniem trumny, jak również tych poprzedzonych kremacją. Zaangażowany w misję zakładu personel, na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Klienta, wypełnia w jego imieniu wszystkie formalności zarówno w urzędzie stanu cywilnego, w kancelarii parafialnej jak również u zarządcy cmentarza, na którym ma się odbyć uroczystość. Pomoc ze strony firmy obejmuje także wystąpienie do instytucji takich jak ZUS czy KRUS, o przyznanie zasiłku pogrzebowego. Firma posiada bogate doświadczenie w produkcji i sprzedaży trumien i urn – od ponad 25 lat oferuje Klientom produkty najwyższej jakości, wykonywane również na indywidualne zamówienie. Za oprawę kwiatową odpowiada zespół florystów, realizujący zamówienia na wieńce, wiązanki i inne kompozycje, z największą starannością i dbałością o detale. Wyposażenie zakładu w specjalistyczne karawany pozwala na bezpieczną i sprawną eksportację osoby zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Wyprowadzenie osoby zmarłej z domu, szpitala czy też hospicjum, odbywa się całodobowo, przy zachowaniu wszelkich norm technicznych i sanitarnych. Ponadto, zakład świadczy usługę przewozu osoby zmarłej na terenie kraju oraz na za granicą. Wykwalifikowany personel dokonuje czynności z zakresu tanatopraksji, czyli balsamacji, przywracając osobie zmarłej nienaganną prezencję i pełen powagi wygląd w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i uczestnikami ceremonii. W siedzibie firmy zlokalizowana jest elegancka kaplica, zapewniająca każdemu Klientowi maksymalny komfort i dogodną atmosferę. Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że firma ta pełni funkcję administratora bielskich cmentarzy, co zdecydowanie upraszcza kwestię wszystkich cmentarnych formalności. Oferta zakładu zawiera również usługi kamieniarskie – firma wykonuje pomniki na zamówienie, jak również zajmuje się montażem, kwestią ozdób i dokumentacji fotograficznej dla Klienta. Każda Rodzina korzystająca z usług zakładu, może być przekonana o tym, że uroczystość zostanie zrealizowana z najwyższym majestatem, klasą i szacunkiem – do osoby zmarłej, Rodziny oraz wszystkich gości ceremonii.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Hades

Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY znajduje się w Białej Podlaskiej przy ulicy Jana Pawła II 25. Firma prowadzi działalność przez całą dobę oraz we wszystkie dni tygodnia – także niedziele i święta. Priorytetem dla właścicieli i pracowników jest indywidualne podejście do Klienta, a drzwi firmy otwarte są dla każdego człowieka w potrzebie. Swoje usługi świadczą na terenie całego powiatu bialskiego, szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym możecie Państwo sprawdzić na podstronie zakłady pogrzebowe bialski.