O Domu Pogrzebowym Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY działa w powiecie bialskim od 1990 roku, od tego czasu funkcjonuje nieprzerwanie. Jego główną ideą jest pomoc Rodzinom w przetrwaniu bolesnego czasu po stracie Bliskiej Osoby. Rzetelnie, sumiennie i z należytą starannością planuje i organizuje pochówki, a także zarządza cmentarzami w Białej Podlaskiej, Międzyrzecu Podlaskim oraz Piszczacu, dbając o zachowanie ładu i porządku. Pełni zaangażowania pracownicy dyspozycyjni są całodobowo w siedzibie firmy i pod dwoma dostępnymi numerami telefonów. Szczegóły działalności firmy na terenie powiatu bialskiego można sprawdzić, przechodząc na zakłady pogrzebowe bialski.

Oferta oraz zakres działalności Zakładu Pogrzebowego Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Dom Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY zapewnia każdemu klientowi kompleksową i profesjonalną organizację oraz obsługę ceremonii pogrzebowej. Organizowane są pochówki świeckie i wyznaniowe, pogrzeby tradycyjne oraz urnowe. Przygotowanie personelu z wieloletnim doświadczeniem pozwala zdjąć z barków Rodziny brzemię planowania uroczystości i wykonywania mnóstwa formalności. Firma, będąc na rynku od ponad trzydziestu lat, ma niebywałe doświadczenie w kompleksowej obsłudze klientów. Dzięki współpracy z zakładami pogrzebowymi z innych krajów zajmuje się profesjonalnym transportem ciał z zagranicy, przygotowując niezbędne pozwolenia oraz zaświadczenia. Na upoważnienie Rodziny pracownicy chętnie pomagają w dopełnieniu wszelkich formalności urzędowych, kościelnych i cmentarnych, z uwzględnieniem pomocy przy uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z ZUS-u i KRUS-u. W ofercie zakładu można znaleźć szeroki wybór urn i trumien, które są produkowane na miejscu, od początku lat działalności. Pełen zrozumienia personel, bazując na swojej wiedzy i znajomości rynku, doradzi jaką trumnę i akcesoria wybrać. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, z uwzględnieniem preferencji oraz potrzeb. Na miejscu można również zamówić nagrobek według własnego projektu. Dom Pogrzebowy HADES zapewnia zarówno projekt, wykonanie, montaż, a także ozdoby, jak i fotografie nagrobne. Firma dba o ponad 25 tysięcy nagrobków, na zarządzanych przez siebie cmentarzach. Dodatkowo wykonuje ekshumacje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, z których coraz większa część decyduje się na pogrzeby urnowe, firma pana Maksymiuka oferuje spopielenie ciała zmarłego w krematorium zlokalizowanym niedaleko Białej Podlaskiej. Zarówno jeśli Rodzina decyduje się na pochówek tradycyjny, jak i urnowy do jej dyspozycji pozostają kaplice pożegnań. Na miejscu wykonywana jest również kosmetyka i toaleta pośmiertna oraz tanatopraksja, czyli balsamowanie ciała. Dzięki temu ciało przygotowane jest do ostatniego pożegnania lub pogrzebu. Nieodłącznym elementem ceremonii, jest oprawa florystyczna, o którą dba zespół doświadczonych florystów. Oferowane są bukiety, wiązanki i wieńce wykonane z największą starannością. Na terenie Białej Podlaskiej firma zapewnia darmową dostawę kompozycji kwiatowych. O wysokiej jakości świadczonych usług i kompetencjach pracowników świadczy przynależność firmy do Światowej Organizacji Służb Pogrzebowych i Polskiego Stowarzyszenia Funeralnego. Dzięki członkostwu w tych organizacjach firma ma możliwość zdobywania nowych kontaktów oraz wymianę doświadczeń z pokrewnymi instytucjami, co znacząco wpływa na jej stały rozwój i wzrost jakości oferowanych usług. Wiele lat sumiennej posługi na rzecz zmarłych i ich Rodzin sprawia, że firma cieszy się zaufaniem wśród mieszkańców Białej Podlaskiej i okolic.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY Biała Podlaska czynny jest przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia oraz w święta. Główne biuro zlokalizowane jest w Białej Podlaskiej przy alei Jana Pawła II 25. Jeden z pozostałych oddziałów znajduje się w miejscowości Łomazy przy ul. Wisznickiej 2.