Historia działalności Domu Pogrzebowego Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY działający na rynku funeralnym od 1990 roku charakteryzuje się niezawodnością oraz profesjonalizmem wykonywanych usług. Każda zgłaszająca się Rodzina, w obliczu bolesnej straty Bliskiej Osoby, może liczyć na indywidualne podejście i zaangażowanie współodczuwających pracowników. Dzięki doświadczeniu i rzetelnej pracy zakład jest liderem w powiecie bialskim. Misją firmy jest kompletna pomoc, z zachowaniem najwyższych standardów świadczonych usług oraz poszanowaniem potrzeb innych osób. Firma świadczy swoje usługi na terenie całego powiatu bialskiego – zakłady pogrzebowe bialski.

Oferta oraz zakres działalności Domu Pogrzebowego Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Pracownicy Domu Pogrzebowego HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY są otwarci na wszelkie uwagi, dzięki którym mogą stale się rozwijać oraz podnosić swoje kompetencje. Kadra dyspozycyjna jest przez całą dobę, niezależnie od tego, czy jest to dzień roboczy, czy święto. Oddanie i wyrozumiałość osób pracujących w zakładzie pogrzebowym sprawia, że każda uroczystość ma wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Wszystkie kwestie związane z organizacją i realizacją ceremonii są zdjęte z barków Rodziny, od momentu zgłoszenia się do firmy. Pomocna obsługa na podstawie upoważnienia wypełnia wszelkie formalności, zarówno kościelne, cmentarne, jak i urzędowe, uwzględniając pomoc w ubieganiu się o zasiłek pogrzebowy z ZUS i KRUS. Firma z łatwością zajmuje się fachowym transportem zwłok, zarówno lokalnie, krajowo, jak i międzynarodowo. Zakład prowadzi administrację cmentarzy w trzech miejscowościach: Białej Podlaskiej, Międzyrzecu Podlaskim oraz Piszczacu, a łącznie pod opieką ma 25 tysięcy grobów. Dokłada wszelkich starań, aby dbać o to, co już stało się elementem historii oraz wprowadza nowe udogodnienia dla użytkowników cmentarzy. Organizacja pochówku różnych wyznań, pogrzebów tradycyjnych, jak i urnowych nie stanowi żadnego problemu. Doskonale wyposażone zaplecze Zakładu Pogrzebowego HADES pozwala Rodzinie na łatwe podjęcie wyboru odpowiedniej trumny bądź urny. Dostępne produkty są starannie wyselekcjonowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Od przeszło 30. lat właściciele oraz pracownicy dbają o to, aby dostępny asortyment zaspokajał w pełni wymagania Rodziny. W wyborze pomagają pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, biorąc pod uwagę zarówno wymagania Rodziny, jak i dopasowując odpowiednią ofertę cenową. Zakład produkuje trumny  nieprzerwanie od momentu powstania firmy, dlatego Klienci mogą być pewni ich unikalności oraz konkurencyjnych cen. W ofercie domu pogrzebowego znajdziemy zarówno tanatopraksję, czyli balsamowania ciała zmarłego, jak i kremację. Na życzenie Rodziny ciało zostaje poddane procesowi spopielenia w krematorium, w okolicy Białej Podlaskiej. Następnie urna z prochami zostaje przetransportowana do miejsca pochówku, lub przewieziona do kościoła, gdzie odbywa się ceremonia pogrzebowa. Z myślą o Rodzinie, która przeżywa szczególnie ciężki okres, firma dysponuje salami pożegnań w Białej Podlaskiej, Międzyrzecu Podlaskim i Piszczacu. Rodzina może również korzystać ze specjalnego pomieszczenia w krematorium, gdzie może oddać się zadumie, wspomnieniom, bądź modlitwie. O nieodłączny element ceremonii, jakim jest oprawa kwiatowa, dba zespół profesjonalnych florystów. Przyzakładowa kwiaciarnia dostarcza zawsze świeże kwiaty, wieńce oraz ozdoby wykonane z największą starannością.

Kontakt do Domu Pogrzebowego HADES Maksymiuk i Wspólnicy

Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY Biała Podlaska zlokalizowany jest przy alei Jana Pawła II 25. Oprócz głównej siedziby posiada również filie, w miejscowości Łomazy przy ul. Wisznickiej 2. Niezależnie od pory dnia i nocy, zostanie udzielona Państwu kompleksowa pomoc.