Kilka słów o Firmie Pogrzebowej Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Głównym zadaniem właścicieli oraz pracowników Firmy Pogrzebowej HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY jest pomoc Rodzinom w przetrwaniu trudnego czasu związanego ze śmiercią bliskich Im Osób, oraz zorganizowanie pochówku, który będzie odzwierciedleniem łączących Ich uczuć i więzi. Wybierając ten zakład, możecie być Państwo pewni, że personel z najwyższą starannością zajmie się wszystkimi formalnymi i organizacyjnymi sprawami związanymi z planowaną usługą. Dostosuje się do Waszych indywidualnych oczekiwań i preferencji, aby cała oprawa uroczystości odpowiadała Państwa życzeniom. Firma Hades dzięki swojej wieloletniej obecności na bialskim rynku usług funeralnych, bogatemu doświadczeniu oraz pełnej zaangażowania kadrze pomoże Państwu przebrnąć przez ten trudny czas, abyście mogli skupić się wyłącznie na spokojnym pożegnaniu ukochanej Osoby. Zakres współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym na terenie powiatu bialskiego można sprawdzić na podstronie zakłady pogrzebowe bialski.

Usługi oferowane przez Dom Pogrzebowy Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Szeroko rozumiane usługi pogrzebowe na czele z pochówkiem Osób Zmarłych, transportem zwłok, produkcją trumien oraz pracami grabarsko-kamieniarskimi –  to główne punkty w ofercie Domu Pogrzebowego HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY. Są one świadczone kompleksowo lub częściowo, w zależności od preferencji Rodzin. Zgłaszając się do zakładu, każdy z Państwa uzyska wsparcie. Bez znaczenia jest fakt, czy Osoba Zmarła była katolikiem, protestantem czy ateistą. Pracownicy bowiem obsługują zarówno pochówki religijne, jak i bezwyznaniowe, na których reprezentantem zakładu jest wykwalifikowany mistrz ceremonii. Jego zadaniem jest zaplanowanie uroczystości, dobranie niezbędnych akcesoriów oraz przygotowanie i wygłoszenie mowy pożegnalnej na cześć Osoby Zmarłej. Warto zaznaczyć, że firma już od wielu lat świadczy usługi kremacyjne, dzięki współpracy z pobliskimi spalarniami. W imieniu Klientów troszczy się o wymaganą dokumentację, zapewnia odpowiednią trumnę kremacyjną, dowozi Osobę Zmarłą w wyznaczonym czasie do krematorium (istnieje także możliwość rezerwacji sali pożegnań dla Rodziny). Następnie z zachowaniem należnej czci i szacunku prochy Osoby Zmarłej w wybranej przez Bliskich urnie są przewożone na miejsce planowanego pochówku na cmentarzu. Należy pamiętać, że pracownicy zakładu pogrzebowego od ponad dwudziestu pięciu lat zajmują się produkcją urn i trumien. Dostępny jest szeroki asortyment produktów wykonanych z naturalnych materiałów, w ciekawych wzorach, różnorodnej kolorystyce oraz w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Mogą być więc Państwo pewni, że bez względu na to, jakim budżetem dysponujecie, dokonacie wyboru niezbędnych akcesoriów, takich jak: urny, trumny, tabliczki, krzyże czy relikwiarze. Warto podkreślić fakt, że kadra firmy Hades specjalizuje się również w przeprowadzaniu tanatopraksji, profesjonalnie wykonuje kosmetyką pośmiertną Osób Zmarłych, a także służy pomocą we wszelkich kwestiach związanych z niezbędnymi pracami grabarskimi na cmentarzu. Na życzenie Rodziny reprezentuje Ją w urzędach, celem otrzymania należnych świadczeń i zasiłku. Ponadto firma świadczy profesjonalne usługi florystyczne (przygotowuje okolicznościowe wiązanki i wieńce zgodnie z dyspozycją Rodziny, z żywych, sztucznych bądź mieszanych kwiatów) oraz kamieniarskie (wykonuje piękne, odporne na warunki atmosferyczne i upływ czasu pomniki, według sprawdzonych wzorów oraz według indywidualnych projektów).

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY Biała Podlaska świadczy swą profesjonalną i kompleksową pomoc Rodzinom w żałobie z terenu Białej Podlaskiej, powiatu bialskiego oraz wszystkim tym, które pragną skorzystać z jego oferty. Siedziba główna firmy znajduje się w Białej Podlaskiej przy Alei Jana Pawła II 25 oraz w miejscowości Łomazy przy ul. Wisznickiej 2. Zawsze gotowy i chętny udzielić pomocy personel domu pogrzebowego pozostaje do Państwa dyspozycji w dni powszednie, weekendy oraz święta pod całodobowym numerem telefonu, aby natychmiast po otrzymaniu Państwa prośby zająć się eksportacją Osoby Zmarłej.