Idea działania Zakładu Pogrzebowego Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY świadczy profesjonalne usługi funeralne na terenie Białej Podlaski i okolic od 1990 roku. Pogotowie pogrzebowe działa na terenie całego województwa lubelskiego, zachęcamy do sprawdzenia współpracy z tym zakładem na terenie powiatu bialskiego – zakłady pogrzebowe bialski. Celem właścicieli było stworzenie zakładu pogrzebowego, który sumiennie, rzetelnie i z należytym szacunkiem zorganizuje oraz zrealizuje każdy etap uroczystości pochówku zmarłych. Wizytówką zakładu są właściciele oraz empatyczni pracownicy, którzy zapewniają najwyższą jakość usług i kompleksową pomoc.

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Dla każdego klienta pogrążonego w żałobie Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY przygotował szereg usług, które pomogą zdjąć ciężar organizacji pogrzebu z barków Rodziny. Dom pogrzebowy świadczy kompletną pomoc w przygotowaniu uroczystości pogrzebowych i pochówku. Firma zapewnia całodobowe usługi przewozu zmarłych z dowolnie wskazanego miejsca, niezależnie czy jest to szpital, hospicjum czy dom zmarłego. Ponad 30. lat doświadczenia w branży funeralnej sprawia, że firma z łatwością i zgodnie ze wszystkimi wymaganiami formalnymi, zajmuje się fachowym transportem zwłok. Niezależnie czy jest transport krajowy, czy międzynarodowy. Firma jest w stanie zaproponować atrakcyjne ceny transportu międzynarodowego. Pracownicy zakładu pogrzebowego mają bogate doświadczenie, jeśli chodzi o dopełnianie wszelkich formalności, uzyskiwanie zaświadczeń i zezwoleń, a także innych dokumentów koniecznych do sprowadzanie ciała z zagranicy. Każdorazowo transport zwłok do miejsca pochówku wykonywany jest z należytym szacunkiem i starannością, przy zachowaniu surowych wymogów sanitarnych i technicznych. Personel na życzenie rodziny zajmuje się również przygotowaniem dokumentacji niezbędnej w urzędach, kościele, na cmentarzu czy przy ubieganiu się o zasiłek pogrzebowy. Firma realizuje zarówno pogrzeby tradycyjne, w których ciało składane jest do trumny, jak i pogrzeby urnowe. Dom pogrzebowy podejmuje się procesu kremacji, w spalarni zlokalizowanej w okolicy Białej Podlaskiej. Sala kremacyjna wyposażona jest w specjalne pomieszczenie, gdzie żegnana osoba umieszczana jest w trumnie, a najbliżsi mogą jej towarzyszyć do ostatniej chwili. Po spopieleniu zwłok, wykonywany jest transport prochów w urnie, do miejsca pochówku. W przypadku katolików wcześniej organizowana jest Msza Święta i obrzędy ostatniego pożegnania. Zakład oferuje również usługę tanatopraksji, czyli balsamowania ciała, które pomaga zniwelować oznaki pośmiertne, co umożliwia należyte pożegnanie zmarłego. Firma jest doświadczonym producentem trumien i urn. Długoletnia działalność na rynku pozwala cieszyć się mu tytułem eksperta. Ponieważ oczekiwania i potrzeby każdego klienta są inne, firma zapewnia szeroki asortyment produktów. Dzięki temu, że wszystkie trumny i urny wykonywane są samodzielnie, na miejscu, firma jest w stanie zaproponować konkurencyjne ceny. W razie potrzeby może polecić też produkty innych, polskich i zagranicznych producentów. Dla dopełnienia wszystkich szczegółów związanych z ceremonią w ofercie zakładu znajduje się również oprawa florystyczną oraz możliwość wykonania pomnika. Wszystkie nagrobki tworzone są z uwzględnieniem wymagań i wizji klientów, z najwyższej jakości kamienia.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Hades Maksymiuk i Wspólnicy

Zakład Pogrzebowy HADES MAKSYMIUK I WSPÓLNICY Biała Podlaska swoją główną siedzibę ma przy alei Jana Pawła II 25. Filia zakładu znajduje się m.in. w miejscowości Łomazy przy ul. Wisznickiej 2, gdzie całodobowo empatyczni i wyrozumiali pracownicy służą swoim wsparciem i pomocą w każdej zaistniałej sytuacji.