Firma Pogrzebowa Pietrek Marcin Pietrek z Gliwic

Istniejąca na rynku usług funeralnych od 2003 roku Firma Pogrzebowa PIETREK jest jednym z zakładów pogrzebowych śląskie i świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe oraz wspiera Rodziny w żałobie. Zarówno właściciel Pan Marcin Pietrek jak i specjalnie dobrany zespół pracowników dokładają wszelkich starań, aby każda Rodzina, która musi pożegnać swojego zmarłego Bliskiego, otrzymała wszechstronne wsparcie w załatwianiu koniecznych formalności oraz w organizacji uroczystości pogrzebowej.

Oferta usług, które świadczy Firma Pogrzebowa Pietrek

Szeroka i elastyczna oferta usług, które świadczy Firma Pogrzebowa PIETREK,  jest dostosowana do potrzeb i oczekiwań oraz możliwości finansowych Rodziny. Zakład realizuje wszystkie zamówienia z zachowaniem wszelkich standardów oraz na najwyższym poziomie staranności oferując jednocześnie konkurencyjne ceny. Dla wygody zamawiającego płatności mogą się odbywać bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego, mogą też być skredytowane w ramach zasiłku z ZUS, KRUS, PZU. Odpowiedzialni pracownicy zakładu pomagają lub wyręczają (po odpowiednim upoważnieniu) w dopełnieniu wszelkich formalności w różnych urzędach i instytucjach, w kancelariach parafialnych czy zarządach cmentarzy. Dzięki dużemu doświadczeniu i odpowiednio przeszkolonym pracownikom oraz flocie specjalistycznych karawanów zakład pogrzebowy zajmuje się eksportacją ciała w Polsce i za granicą dopełniając koniecznych formalności w urzędach i konsulatach, oraz na granicy.

Pracownicy pełnią swój dyżur całodobowo i niezwłocznie po wezwaniu przyjeżdżają do domu, szpitala, hospicjum czy też każdego innego wskazanego miejsca. Następnie ciało jest przechowywane w nowoczesnej, certyfikowanej chłodni w godnych warunkach i przygotowywane do pochówku. Do organizacji pochówku tradycyjnego zakład przygotował dużą ofertę trumien wykonanych z różnych rodzajów drewna w wielu wzorach i kolorach. Jeśli natomiast Rodzina lub sam Zmarły zażyczył sobie kremację, to firma wykonuje ją z zachowaniem wszelkich standardów sanitarnych i przepisów wykorzystując do tego procesu specjalną trumnę kremacyjną z surowego drewna. Na prochy zakład oferuje ogromny wybór eleganckich urn z drewna, metalu, kamienia lub ceramiki. Każdy członek najbliższej Rodziny oraz inni uczestnicy ceremonii pogrzebowej mają możliwość zamówienia starannie wykonanych przez florystów wieńców, wiązanek lub kompozycji z najwyższej jakości kwiatów żywych, lub sztucznych. Aby ceremonia miała bardziej indywidualny i uroczysty charakter, zakład oferuje oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalnego trębacza lub orkiestry. W pięknej, klimatycznej kaplicy pożegnalnej rodzina oraz znajomi i przyjaciele mogą w ciszy i spokoju pożegnać Zmarłego i pomodlić się przy jego trumnie.

 

Kaplica Pożegnań Zakładu Pogrzebowego Pietrek

 

Firma Pogrzebowa PIETREK Gliwice jest gwarantem profesjonalnych usług na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół oraz wszelkie życzenia Rodziny. Dzięki sumiennemu i fachowemu podejściu do swojej niezwykle trudnej i odpowiedzialnej pracy oraz dbałości o przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii ostatniego pożegnania z szacunkiem zarówno dla Zmarłego jak i jego pozostającej w żałobie Rodziny zakład zyskał sobie renomę i zaufanie Klientów. Zlecając organizację pogrzebu tej firmie można mieć pewność, że będzie ona starannie zaplanowana, a następnie pięknie i godnie wykonana, natomiast Rodzina otrzyma pomoc i wsparcie empatycznych pracowników w każdej sprawie związanej z pogrzebem.

Adres Firmy Pogrzebowej Pietrek

Siedziba Firmy Pogrzebowej PIETREK mieści się w Gliwicach przy ul. Odrowążów 118, gdzie każdy Klient może złożyć zamówienie usługi, omówić przebieg ceremonii, oraz obejrzeć i zamówić różnorodne utensylia pogrzebowe. Zakład we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoim zasięgiem obejmuje Gliwice i powiat gliwicki. Pracownicy służą pomocą i wsparciem całodobowo, każdego dnia tygodnia.