Najważniejsze informacje o Firmie Pogrzebowej Pietrek

Odejście bliskiej osoby jest zawsze trudnym przeżyciem dla Rodziny. Ból i smutek powodują, że trudno skupić się na jakichkolwiek sprawach organizacyjnych związanych z pogrzebem. Te wiążą się często z dopełnieniem bardzo wielu formalności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób będących w tak trudnej sytuacji, Firma Pogrzebowa Pietrek oferuje kompleksową pomoc we wszystkich sprawach związanych z pochówkiem i organizacją ceremonii pogrzebowej. Istniejący nieprzerwanie od 2003 roku zakład, dzięki zdobytemu na przestrzeni lat doświadczeniu gwarantuje rzetelne i profesjonalne wykonanie usługi pogrzebowej. Zespół pracowników z empatią i zrozumieniem otacza opieką pozostającą w żałobie Rodzinę. Firma ciągle się rozwija i dostosowuje do zmieniającego się rynku usług funeralnych oraz potrzeb i oczekiwań Rodzin. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu organizuje pogrzeby wyznaniowe (np. katolickie, czy prawosławne) i świeckie z mistrzem ceremonii. Zakład świadczy swoje usługi na terenie województwa śląskiego, m.in. w Gliwicach szczegóły współpracy możecie Państwo sprawdzić przechodząc na podstronę –  zakłady pogrzebowe Gliwice.

 

Karwany Zakładu Pogrzebowego Pietrek

 

Usługi pogrzebowe oferowane przez Firmę Pogrzebową Pietrek

Obserwując wciąż zmieniający się rynek, Firma Pogrzebowa PIETREK stara się poszerzać ofertę usług pogrzebowych, dostosowując ją do potrzeb i możliwości finansowych osób organizujących ostatnie pożegnanie bliskiej osoby. Zaangażowani pracownicy z taktem, zrozumieniem i delikatnością podchodzą do każdego Klienta, aby maksymalnie ułatwić mu dopełnienie wszelkich formalności. W jego imieniu załatwiają wiele spraw w urzędach i kancelariach, w porozumieniu z Klientem ustalają terminy, mogą nawet wybrać i kupić miejsce na cmentarzu. Zakład pogrzebowy dokłada wszelkich starań, aby każda uroczystość była przygotowana i przeprowadzona na najwyższym poziomie, a Rodzina otrzymała wszelkie wsparcie. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów organizujących pogrzeb, firma stara się, aby ceny usług dostosowane były do możliwości finansowych Klienta. Eksportacja ciała osoby zmarłej może odbywać się całodobowo na terenie Gliwic oraz Zabrza i okolic. Dzięki flocie eleganckich specjalistycznych karawanów obsługiwanych przez odpowiednio wyszkolonych i przygotowanych pracowników ceremonia przebiega w sposób godny i podniosły. Do dnia pogrzebu ciało jest przechowywane w nowoczesnym prosektorium, gdzie zostaje w sposób profesjonalny przygotowane do pochówku poprzez wykonanie toalety i tanatokosmetyki. W przypadku tradycyjnego pochówku zakład przygotował do wyboru szeroką gamę różnorodnych trumien w wielu wzorach i kolorach, wykonanych z różnych rodzajów drewna, a pracownicy zawsze chętnie doradzą ich wybór. Coraz bardziej popularna staje się w Polsce kremacja, do spopielenia zwłok wykorzystuje się skromniejsze, ale również eleganckie trumny, wykonane z surowego drewna trumny kremacyjne. Natomiast na prochy przeznaczone są piękne urny w wielu stylach od klasycznych poprzez nowoczesne, wykonane z kamienia, metalu, drewna, kompozytu lub szkła. Ta usługa również znajduje się w bogatej ofercie firmy.

 

Pochówek z urną zakład pogrzebowy pietrek gliwice

 

Niewątpliwą ozdobą i nieodzownym elementem każdej uroczystości pogrzebowej są kwiaty od członków Rodziny, przyjaciół i znajomych, wyrażają one szacunek, miłość i wdzięczność. Żałobnik może dokonać wyboru i zamówić elegancką wiązankę, wieniec, palmę, kosz lub bukiet, który zostanie starannie wykonany w pracowni florystycznej z najwyższej jakości pięknych, żywych kwiatów i dodatków. Aby ceremonia nabrała nastrojowego i indywidualnego charakteru firma oferuje oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalnych muzyków, którzy sprawią, że ceremonia będzie oryginalna i wzruszająca. Aby poinformować o miejscu i dacie pogrzebu w biurze zakładu redaguje się i drukuje stosowne klepsydry, które pracownicy na Państwa życzenie, rozwieszają we wskazanych miejscach. Firma Pogrzebowa PIETREK posiada również różnorodne utensylia pogrzebowe takie jak tabliczki i krzyże oraz dewocjonalia. Na stronie internetowej firmy znajdziemy szczegółowe informacje na temat usług pogrzebowych, a także znajduje się tam praktyczny poradnik pogrzebowy z szeregiem przydatnych informacji i porad dotyczących pogrzebu.

Miejsce prowadzenia działalności Firmy Pogrzebowej Pietrek

Zakład Pogrzebowy PIETREK to przedsiębiorstwo ciągle poszerzające ofertę usług i dostosowujące się do potrzeb i oczekiwań każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każda ceremonia ostatniego pożegnania była przygotowana i przeprowadzona starannie i z dbałością o każdy szczegół. Wszyscy pracownicy zdają sobie sprawę, jak ta uroczystość jest ważna dla pozostających w żałobie członków Rodziny, dlatego każdą ceremonię pogrzebową przygotowują skrupulatnie z uwzględnieniem wszystkich życzeń. Dzięki rzetelnemu podejściu do swojej pracy serdecznemu traktowaniu Rodzin, które oczekują wsparcia i okazywanej im pomocy zakład wyrobił sobie renomę i zaufanie klientów. Firma otrzymuje wiele podziękowań i wyrazów uznania ze strony rodzin osób zmarłych, a także uczestników ceremonii. Zlokalizowana w Gliwicach przy ulicy Daszyńskiego 1 i Daszyńskiego 589, a także Odrowążów 118. Zakład świadczy usługi całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Firma zajmuje się organizacją uroczystości pogrzebowych na terenie województwa śląskiego (zakłady pogrzebowe śląskie) szczególnie na terenie wszystkich cmentarzach powiatu gliwickiego, a także Zabrza.