Historia Firmy Pogrzebowej Pietrek

Firma Pogrzebowa PIETREK działa na terenie Gliwic i Zabrza – w województwie śląskim – zakłady pogrzebowe śląskie. Powstała w 2003 roku, a jej właściciel Marcin Pietrek od lat dokłada wszelkich starań, aby jego firma świadczyła usługi funeralne na najwyższym poziomie. Personel domu pogrzebowego traktuje swoją pracę bardzo poważnie. Dokłada wszelkich starań, aby każdy pogrzeb był pełnym szacunku doświadczeniem, które spotyka się z niepowtarzalnymi potrzebami każdej rodziny. Szeroki wybór usług oraz produktów, w różnych wariantach cenowych, pozwoli sprostać wszystkim oczekiwaniom. Konsultacje oraz wstępne kosztorysy opracowywane są zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Idea Firmy Pogrzebowej Pietrek

Firma Pogrzebowa PIETREK z Gliwic wyróżnia się, bardzo indywidualnym, podejściem do każdego Klienta. Właściciel zdaje sobie sprawę, że każdy człowiek niesie w sobie własną bogatą historię, a firma, staje zawsze wobec niej pełni uszanowania: zarówno w odniesieniu do Zmarłego, jak i jego Rodziny. W każdym swoim działaniu stara się podkreślać wielką ludzką godność. Pragnie, aby mogli Państwo odczuwać troskę i zaangażowanie pracowników na każdym etapie przygotowywania ceremonii żałobnej.

Najwyższa jakość usług pogrzebowych jest dla firmy nie tylko zawodowym obowiązkiem, ale i formą oddania szacunku wobec Osoby, która odeszła oraz wobec jej Bliskich. Wieloletnie doświadczenie oraz tradycja zobowiązują do zapewnienia Państwu usług na najwyższym poziomie. Niezależnie od ceny świadczone przez Zakład Pogrzebowy PIETREK usługi zachowują ten sam wysoki poziom. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma oferuje pełne kredytowanie kosztów uroczystości w ramach zasiłku pogrzebowego.  Kompleksowe usługi pogrzebowe są świadczone głównie na terenie miast Gliwice i Zabrze, a także całego powiatu. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Dołożą wszelkich starań, aby ciało osoby zmarłej zostało jak najszybciej przewiezione do nowoczesnej chłodni. Tam będzie spoczywać do dnia pogrzebu. Na życzenie bliskich wykwalifikowani pracownicy zajmą się pośmiertną toaletą i kosmetyką zmarłego, a także jego ubiorem.

W swojej działalności firma wyznaje zasadę wyręczania rodziny w tych bardzo trudnych dla niej chwilach i gotowość poniesienia odpowiedzialności za przygotowanie do pogrzebu i przebieg tej uroczystości. Etyka i moralność w tej specyficznej chwili, to fundamentalna rzecz, jaka cechuje firmę. Właściciel stawia przed sobą cel, aby świadczone przez niego i jego pracowników usługi przewyższały standardem rynkowych konkurentów. Całodobowy telefon jest do dyspozycji Państwa, aby umożliwić eksportację zmarłych o każdej porze dnia i nocy.

Rodzinom, które znalazły się  w tych bolesnych chwilach, pracownicy z ogromną życzliwością pomogą w dopełnieniu wszelkich formalności urzędowych kościelnych czy cmentarnych. Pozostają oni otwarci na wszelkie Państwa sugestie i wymagania. Firma świadczy całodobowe, kompleksowe usługi pogrzebowe w obrzędach religijnych i świeckich, zgodnie z najwyższymi standardami. Dokładając wszelkich starań, aby ostatnia droga Państwa bliskiej osoby była zorganizowana godnie, Firma PIETREK oferuje także piękną oprawę muzyczną i florystyczną pogrzebu. W ofercie znajdują się liczne wieńce, wiązanki, palmy pogrzebowe i kwiaty cięte. Na miejscu znajduje się także salon trumien, urn i innych akcesoriów pogrzebowych, wykonanych z najwyższej klasy materiałów. W Polsce coraz większą popularnością cieszy się kremacja. Firma oczywiście zapewnia zarówno kremację, jak i pogrzeby urnowe, przeprowadzane z zachowaniem wszelkich dopuszczalnych procedur.

Kontakt z Firmą Pogrzebową Pietrek

Zakład Pogrzebowy PIETREK Gliwice mieści się przy ulicy Daszyńskiego 1 i Daszyńskiego 589, a także Odrowążów 118. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę siedem dni w tygodniu.