Informacje o Firmie Pogrzebowej Pietrek – Marcin Pietrek z Gliwic

Firma Pogrzebowa PIETREK istnieje na rynku usług funeralnych nieprzerwanie od 2003 roku i świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe oraz wspiera Rodziny, które muszą się zmierzyć ze śmiercią kogoś Bliskiego i zorganizowaniem jego pogrzebu. Firma dzięki solidnemu, odpowiedzialnemu i profesjonalnemu podejściu do swojej niezwykle trudnej i odpowiedzialnej pracy zyskała sobie renomę i szacunek Klientów. Niezwykle empatyczni pracownicy podchodzą do każdego Klienta ze zrozumieniem jego trudnej sytuacji i starają się go wesprzeć w tych trudnych chwilach. Starannie i sprawnie przygotowują i przeprowadzają uroczystość ostatniego pożegnania z dbałością o wszelkie potrzeby i życzenia Rodziny. Firma świadczy usługi na terenie województwa śląskiego – zakłady pogrzebowe śląskie.

Usługi, które świadczy Firma Pogrzebowa Pietrek – Marcin Pietrek

Zakład zajmuje się kompleksową obsługą pogrzebów, a szczegółowa oferta jest szeroka i elastycznie dostosowana do wszelkich potrzeb i oczekiwań oraz możliwości finansowych Rodziny. Każdy Klient jest traktowany indywidualnie i z szacunkiem, a usługi są wykonywane zawsze starannie i profesjonalnie, w konkurencyjnych na rynku cenach. Odpowiednio przygotowani pracownicy pomagają w dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności w urzędach i instytucjach, mogą nawet wyręczyć Klienta za odpowiednim upoważnieniem. Dla ułatwienia rozliczenia, płatność za wykonane usługi może się odbyć bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS, PZU. Zakład ma duże doświadczenie i odpowiednio przygotowanych pracowników, aby transportować Zmarłego zarówno na terenie kraju jak i za granicą, gdzie załatwia konieczne formalności w urzędach, konsulatach i na granicach. Specjalistyczne karawany służą do transportu zmarłego całodobowo z domu, szpitala, hospicjum czy innego wskazanego miejsca. W następnej kolejności Zmarły jest w godnych warunkach przechowywany w nowoczesnej certyfikowanej chłodni, gdzie jest profesjonalnie przygotowywany do pochówku poprzez wykonanie toalety pośmiertnej i tanatokosmetyki. W przypadku pochówku tradycyjnego  osoba zamawiająca usługę ma możliwość wyboru trumny z szerokiej oferty zakładu. Coraz częściej jednak życzeniem Rodziny lub samego Zmarłego jest dokonanie spopielenia zwłok przed pochówkiem.

Zakład pogrzebowy dokonuje kremacji zgodnie z wszelkimi obowiązującymi normami i przepisami przy wykorzystaniu specjalnej trumny kremacyjnej wykonanej z surowego drewna. Na prochy przygotowano duży wybór eleganckich urn z drewna, metalu, kamienia czy też ceramiki. Nieodzownym elementem każdej uroczystości pogrzebowej są oczywiście kwiaty, które można zamówić w postaci bukietów, wiązanek, wieńców, czy też nowoczesnych kompozycji. Są one starannie wykonane przez florystów z najwyższej jakości kwiatów żywych lub sztucznych zgodnie z sugestiami zamawiającego. Zakład oferuje również możliwość zamówienia oprawy muzycznej w wykonaniu zawodowego trębacza lub orkiestry, co nada indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru całe ceremonii. Zarówno najbliższa Rodzina, jak i przyjaciele i znajomi mogą pożegnać Zmarłego w eleganckiej, klimatycznej kaplicy pożegnań, gdzie w ciszy i skupieniu można się pomodlić.

Właściciel i odpowiednio dobrany zespół pracowników Firmy Pogrzebowej PIETREK starają się ze wszystkich sił wesprzeć rodzinę w tym niezwykle trudnym momencie. Każda ceremonia ostatniego pożegnania jest zaplanowana, przygotowana i przeprowadzona starannie i z dbałością o każdy szczegół oraz z szacunkiem zarówno dla Zmarłego jak i jego pogrążonej w żałobie Rodziny. Wiedząc, jak ważny jest to moment dla Rodziny, wszyscy się starają, aby ceremonia pogrzebowa była piękna i godna.

Siedziba Firmy Pogrzebowej Pietrek – Marcin Pietrek

Główna siedziba Firmy Pogrzebowej PIETREK Gliwice mieści się przy ul. Odrowążów 118, gdzie każdy Klient ma możliwość złożenia zamówienia oraz omówienia szczegółów przebiegu ceremonii pogrzebowej. Można również obejrzeć i wybrać szereg utensyliów pogrzebowych wyeksponowanych w firmie. We współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe firma obejmuje swoim zasięgiem Gliwice i powiat gliwicki. Chętni do pomocy pracownicy są dostępni całodobowo każdego dnia tygodnia.