Historia Firmy Pogrzebowej Pietrek

Firma Pogrzebowa PIETREK działa w województwie śląskim, dokładnie na terenie Gliwic, powiatu gliwickiego oraz Zabrza – szczegóły możecie Państwo sprawdzić przechodząc na podstronę – zakłady pogrzebowe śląskie. Od 2003 roku dokłada wszelkich starań, aby ostatnia chwila łącząca zmarłych i pozostających w bólu bliskich była wypełniona taktem, życzliwością i zrozumieniem. Właściciel Marcin Pietrek w swoim zakładzie zatrudnia wykwalifikowanych i życzliwych pracowników, którzy przez całą dobę służą Państwu radą i pomocą, w tym trudnym dla każdego czasie.

Idea Firmy Pogrzebowej Pietrek

Firma Pogrzebowa PIETREK stara się pomagać i jednocześnie wyręczać Państwa we wszystkich formalnościach urzędowych, kościelnych i cmentarnych, które są nieodzowną częścią zorganizowania pochówku. PIETREK jest zakładem, który zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych. Organizuje pogrzeby różnych obrządków wyznaniowych, a także uroczystości świeckie, prowadzone przez mistrza ceremonii. Firma kładzie nacisk na wysoką jakość i terminowość wykonywanych usług, a także godne traktowanie zmarłych i szacunek w tej wyjątkowej chwili. W kształtowaniu wizerunku firmy bardzo duży udział mają wykwalifikowani pracownicy obdarzeni wysoką kulturą osobista i życzliwością, gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania i pomóc w trudnej sytuacji. Na życzenie klientów pracownicy zadbają o wszystkie formalności związane z organizacją ostatniej drogi naszych bliskich. Pokierują Państwa i pomogą w ustaleniu kwestii związanych z Kościołem oraz w uzyskaniu odpowiednich dokumentów. Pomogą także w kwestiach dotyczących wypłaty zasiłku pogrzebowego oraz dokumentami urzędowymi w ZUS, KRUS czy PZU. Firma zapewnia swoim klientom możliwość organizacji uroczystości poniżej kosztów zasiłku pogrzebowego, jednocześnie gwarantując organizację ostatniej drogi na najwyższym poziomie. Korzystając z oferty zakładu, mogą mieć Państwo pewność, że ciało osoby bliskiej zostanie odebrane z każdego miejsca, niezależnie czy będzie to dom prywatny, szpital, dom opieki czy hospicjum.

Firma zajmuje się także profesjonalnym, międzynarodowym transportem zwłok, który zostaje zorganizowany wyspecjalizowanym karawanem lub samolotem. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, pracownicy w Państwa imieniu dopełniają formalności w urzędach i konsulatach w kraju i za granicą. Po przewiezieniu ciała do zakładu pogrzebowego zostaje ono złożone w nowoczesnej chłodni, gdzie spoczywa do dnia pogrzebu. Pracownicy w sposób godny i troskliwy zajmą się przygotowaniem naszego bliskiego do ostatniej drogi. Przeprowadzą niezbędną toaletę pośmiertną, kosmetykę, a także w porozumieniu z bliskimi, ubiorem zmarłego. Korzystając z usług tej firmy,  klienci mają do dyspozycji duży wybór trumien, urn, krzyży i innych akcesoriów pogrzebowych, wykonanych z materiałów najwyższej klasy, zgodnie z najnowszymi trendami rynku funeralnego. Firma oferuje także usługi florystyczne w zakresie nie tylko wystroju kaplicy czy kościoła, ale także wyboru licznych wieńców i wiązanek pogrzebowych. Na życzenie klientów pracownicy doradzą w wyborze klepsydry, a także pomogą w napisaniu i zamieszczeniu w mediach nekrologów. Firma Pogrzebowa PIETREK organizuje także kremacje. Przy wyborze tej formy pożegnanie zmarłego może odbyć się w sali pożegnań w krematorium lub w kaplicy, gdzie organizowana jest modlitwa. Wybierając usługi tej firmy, zyskują Państwo gwarancję profesjonalizmu, szacunku okazywanego zarówno osobie zmarłej jak i pogrążonej w smutku rodzinie oraz pełnego wsparcia w tych trudnych chwilach.

Kontakt z Firmą Pogrzebową Pietrek

Zakład Pogrzebowy PIETREK Gliwice prowadzi trzy biura w tym mieście oraz jedno w Zabrzu. W Gliwicach placówki znajdziemy przy ulicy Daszyńskiego 1 i Daszyńskiego 589, a także Odrowążów 118. W Zabrzu przy ulicy Roosvelta 65. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez siedem dni w tygodniu 24 godziny na dobę.