O Zakładzie Pogrzebowym Pietrek

Od 2003 roku na terenie wszystkich gmin powiatu gliwickiego, kompleksowe i profesjonalne usługi funeralne świadczy Zakład Pogrzebowy PIETREK. Firma ta sygnowana jest nazwiskiem właściciela – Pana Marcina Pietrka – który każdego dnia sumiennie i z pełnym zaangażowaniem niesie pomoc każdej osobie znajdującej się w obliczu bolesnej straty. Przez lata posługi na rzecz zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin, firma wypracowała miano godnej zaufania, zdobywając pozytywne opinie od wielu klientów z terenu województwa śląskiego – zakłady pogrzebowe śląskie. Właściciela zakładu oraz jego doświadczonych pracowników charakteryzują empatia i wrażliwość na krzywdę drugiego człowieka. Cały zespół dokłada wszelkich starań, by każda osoba zwracająca się o pomoc w tych trudnych chwilach, otrzymała natychmiastową pomoc, uwzględniającą wszystkie oczekiwania i dyspozycje ze strony Rodziny.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Pietrek

Oferta przygotowana przez Zakład Pogrzebowy PIETREK pozwala na organizację i obsługę uroczystości pogrzebowej, bez zmartwień o przykre formalności czy dodatkowe obowiązki. Kompleksowa pomoc obejmuje praktycznie każdy etap związany z realizacją ceremonii, niezależnie od jej charakteru. Pomocna obsługa gotowa jest wypełnić wszelkie formalności w imieniu Rodziny, na podstawie stosownego upoważnienia. Na wsparcie personelu można liczyć podczas kompletowania dokumentacji do urzędu stanu cywilnego, kancelarii parafialnej czy do zarządcy cmentarza. Zakład zajmie się również sprawami związanymi z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS bądź PZU. Zaplecze zakładu zostało doskonale wyposażone w starannie wyselekcjonowane trumny i urny. Klienci mogą zakupić również różnorodne akcesoria funeralne w postaci krzyży, tablic, nekrologów, zniczy i obudów nagrobkowych. Wszystkie produkty dostępne w siedzibie zakładu charakteryzuje solidne wykonanie oraz wysoka jakość. Za oprawę kwiatową uroczystości pogrzebowej, odpowiada zespół florystów doświadczonych w wykonywaniu okazałych wieńców, wiązanek, stroików czy palm. Przy wykonywaniu dekoracji florystycznych, używa się trwałych i świeżych kwiatów, pochodzących od sprawdzonych polskich producentów. Za wzruszającą i niezwykle piękną oprawę muzyczną odpowiada orkiestra bądź trębacz – wedle życzenia Rodziny i osoby zmarłej.

 

Karawan Zakładu Pogrzebowego Pietrek

 

Zaangażowani w misję zakładu pogrzebowego pracownicy pozostają w gotowości przez całą dobę – dzięki temu każda Rodzina doświadczająca utraty bliskiej osoby, może liczyć na szybką i sprawną pomoc. Wykwalifikowana kadra zakładu dokonuje eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji, czy jest to dom, szpital czy hospicjum. Firma posiada specjalistyczne i nowoczesne karawany renomowanych marek, które spełniają wszelkie wymogi techniczne i sanitarne. Klienci mogą skorzystać z usługi eksportacji osoby zmarłej, ale również przewozu ciała na terenie kraju i arenie międzynarodowej. Transport międzynarodowy odbywa się w sposób bezpieczny i pewny, dzięki współpracy z zagranicznymi urzędami i służbami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i cennej wiedzy, pracownicy są doskonale obyci z przepisami prawa oraz dokumentacją związaną z przewozem międzynarodowym. Właściciel wyposażył firmę w pomieszczenia chłodnicze, gwarantujące godne przechowanie osoby zmarłej jak również przygotowanie jej do pochówku, by wyglądała schludnie i naturalnie. Zakład wyciąga pomocną dłoń w stronę Rodziny w przypadku kremacji, pomaga w kompletowaniu dokumentacji, a także przeprowadza Rodzinę przez cały proces spopielenia zwłok, aż do dnia ostatniego pożegnania.  Całość usług oferowanych przez zakład Pana Marcina Pietrka, jest gwarantem uroczystości zrealizowanej terminowo, z sercem i najwyższym majestatem.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Pietrek

Zakład Pogrzebowy PIETREK Gliwice mieści się przy ulicy Odrowążów 118. Firma świadczy całościowe usługi funeralne całodobowo i codziennie – również w niedziele i wszystkie święta. Każda Rodzina może liczyć tu na wyrozumiałość, cierpliwość i zwykłą ludzką życzliwość.