Historia Firmy Pogrzebowej Pietrek

Firma Pogrzebowa PIETREK została założona w 2003 roku w Gliwicach. Jej właściciel Marcin Pietrek przez kolejne lata dokładał wszelkich starań, aby jego firma pełniła usługi na najwyższym poziomie. Każdy Klient korzystający z usług firmy ma pewność, że może liczyć na empatię i kompleksowe podejście każdego z pracowników. Zakład świadczy usługi na terenie województwa śląskiego, szczególnie na terenie Gliwic i Zabrza – szczegóły możecie Państwo sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe śląskie.

Misja Firmy Pogrzebowej Pietrek

Praca całej firmy to misja niosąca rodzinie i bliskim pomoc w przejściu przez ten trudny okres w życiu. Pracownicy zadbają o to, by dzięki ich pomocy pożegnanie bliskich ze zmarłą osobą było jak najmniej bolesne i przeżyte w sposób godny. Zakład Pogrzebowy PIETREK organizuje pochówki we wszystkich obrządkach, według każdych wyznań, jak również uroczystości świeckie prowadzone przez mistrza ceremonii. Prowadzi pełen zakres usług pogrzebowych, a swoją wiedzę i doświadczenie dostosowuje do konkretnych potrzeb klientów. Przez cały czas pracownicy służą swoim wsparciem przy rozwiązywaniu wszelkich problemów. Pomagają w dopełnieniu kwestii formalnych, ustalają szczegóły u zarządcy cmentarza czy w urzędach, zajmują się wszystkim tym, co dla bliskich osoby zmarłej stanowi najistotniejszą kwestię do dopełnienia podczas organizacji pochówku. Dzięki nowoczesnej flocie karawanów firma zapewnia przewóz zmarłych w kraju i za granicą jak również transport na terenie całej Polski.

W Zakładzie jest prowadzona sprzedaż trumien, urn, kwiatów, wieńców i innych niezbędnych akcesoriów funeralnych. Zdając sobie sprawę, że odejście osoby bliskiej jest dla rodziny szokiem, ale stawiając się w sytuacji ludzi, dla których organizacja pochówki jest także ogromnym obciążeniem finansowym, zakład zapewnia możliwość kredytowania pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego. Pracownicy dostosują także koszty uroczystości do możliwości finansowych rodziny. Po przyjęciu usługi pogrzebu ciało zmarłego jest jak najszybciej transportowane do nowoczesnej chłodni, tam spoczywa do dnia uroczystości. Firma oferuje także pełne usługi w zakresie przygotowania zmarłego do jego ostatniej drogi. Pracownicy z pełnym szacunkiem zajmą się toaletą i kosmetyką pośmiertną, a także na życzenie rodziny ubiorem zmarłego. Aby zapewnić podniosłość ceremonii, firma zapewnia odpowiednią oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalnych muzyków, którzy sprawią, że ceremonia będzie oryginalna i wzruszająca. Aby poinformować o miejscu i dacie pogrzebu w biurze zakładu redaguje się i drukuje stosowne klepsydry, które pracownicy na Państwa życzenie, rozwieszają we wskazanych miejscach. Firma Pogrzebowa posiada również różnorodne utensylia pogrzebowe takie jak tabliczki i krzyże oraz dewocjonalia. Na stronie internetowej firmy znajdziemy szczegółowe informacje na temat usług pogrzebowych, a także praktyczny poradnik pogrzebowy z szeregiem przydatnych informacji i porad dotyczących pogrzebu. Wszystkie działania przebiegają w zgodzie z obowiązującym prawem oraz zwyczajami.

Miejsce prowadzenia działalności Firmy Pogrzebowej Pietrek

Zakład Pogrzebowy PIETREK Gliwice to przedsiębiorstwo ciągle poszerzające ofertę usług i dostosowujące się do potrzeb i oczekiwań każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każda ceremonia ostatniego pożegnania była przygotowana i przeprowadzona starannie i z dbałością o każdy szczegół. Dzięki rzetelnemu podejściu do swojej pracy i troskliwemu traktowaniu Rodzin, które oczekują wsparcia i pomocy, zakład zapracował sobie na zaufanie klientów.  Firma  Pogrzebowa Pietrek jest zlokalizowana w Gliwicach przy ulicy Daszyńskiego 1 i Daszyńskiego 589, a także Odrowążów 118 oraz w Zabrzu przy ulicy Roosvelta 65. Zakład świadczy usługi całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Firma zajmuje się organizacją uroczystości pogrzebowych na wszystkich cmentarzach powiatu gliwickiego, a także Zabrza. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji każdego dnia, o każdej porze.