Godny zaufania Zakład Pogrzebowy Warszawa Bielany

Misją Zakładu Pogrzebowego Skrzydlate Anioły jest obecność blisko osób pogrążonych w żałobie i towarzyszenie im niczym anioły. Dom pogrzebowy specjalizuje się w kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowych w Warszawie, działa m.in. w dzielnicy Bielany, sprawdź zakłady pogrzebowe Warszawa Bielany. Pomoc każdej Rodzinie w tej trudnej sytuacji po stracie jest udzielana profesjonalnie, z empatią i taktem.  Właścicielką zakładu jest Pani Magdalena Szymańska, ciesząca się uznaniem skrzypaczka i śpiewaczka, która z chęcią służy pomocą w przygotowaniu oprawy muzycznej uroczystości.

Najwyższej jakości Usługi Pogrzebowe Warszawa Bielany

Zakład Pogrzebowy „Skrzydlate Anioły” podchodzi do Każdego Klienta indywidualnie i z wyrozumiałością. Na organizację pogrzebu składa się wiele szczegółów – na wsparcie mogą Państwo liczyć na każdym etapie przygotowania ceremonii. Skrzydlate Anioły to kompleksowe i profesjonalne usługi pogrzebowe. Zakład specjalizuje się zarówno w przygotowaniu i organizacji ceremonii tradycyjnych, jak i tych połączonych z kremacją, a także pogrzebów religijnych i świeckich.

Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły Bielany - urna

Pracownicy pozostają do dyspozycji przez całą dobę — o każdej porze mogą Państwo złożyć dyspozycję na transport Zmarłych w Polsce lub poza jej granicami. Firma pogrzebowa na Bielanach posiada bogate zaplecze techniczne, dlatego transport zostanie wykonany możliwie najszybciej, z zachowaniem najwyższych standardów. Odpowiedzialna i zaangażowana kadra pokieruje i wyjaśni, co należy zrobić w danej sytuacji. Na Państwa życzenie pomoże także w wypełnieniu niezbędnej dokumentacji związanej z zasiłkiem ZUS. Ustali także wszystkie konieczne kwestie w kancelarii parafialnej czy też u zarządcy cmentarza, na którym będzie odbywać się ceremonia.

Bogaty asortyment akcesoriów pogrzebowych, które znajdziemy w zakładzie, pozwala na dokonanie satysfakcjonującego wyboru trumny lub urny i dewocjonaliów. Doświadczona kadra pracowników zajmie się przygotowaniem Osoby Zamarłej do ostatniego pożegnania, zadba o toaletę pośmiertną, balsamację oraz tanatokosmetykę. Pomoże przygotować treść nekrologów oraz klepsydr, i weźmie na siebie obowiązek ich odpowiedniej dystrybucji. Bardzo ważnym elementem każdego pochówku jest oprawa kwiatowa, o którą również zadbają pracownicy firmy. Doświadczeni floryści funeralni zajmą się przygotowaniem zarówno wieńców, wiązanek jak i bukietów i kompozycji na specjalne zamówienie.

Wiązanka Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły Bielany

Pomoc ze strony Zakładu Pogrzebowego Skrzydlate Anioły na Bielanach

Dom Pogrzebowy Skrzydlate Anioły na terenie Warszawy prowadzi dwa biura. Jedno z nich mieści się przy ulicy Sołtana 1A, natomiast drugie przy ulicy Powstańców Śląskich 67D. Stała gotowość do pomocy, kompetencja i wrażliwość na krzywdę drugiego człowieka, reprezentowana przez pracowników, dają bliskim Osoby Zmarłej gwarancję wykonania pogrzebu na najwyższym poziomie.