Zakład pogrzebowy Warszawa Bemowo – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Wieloletnia posługa na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin, bogate doświadczenie i wiedza, a także empatia i niezwykła wrażliwość – to najważniejsze cechy rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego na Bemowie. Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły od wielu lat niesie kompleksową pomoc na najwyższym poziomie Rodzinom dotkniętym stratą bliskiej osoby. Właścicielką firmy jest Pani Magdalena Szymańska, znana skrzypaczka, która osobiście dba o jakość świadczonych usług pogrzebowych i oprawę organizowanych ceremonii. Zakres działania firmy na terenie Warszawy można sprawdzić tutaj – Zakłady Pogrzebowe Warszawa. Priorytetem dla zakładu jest natychmiastowa pomoc, pełne zrozumienie wszelkich potrzeb oraz szacunek do Osoby Zmarłej, Rodziny i gości ceremonii. Rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy należy do Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego, co gwarantuje rzetelnie i godnie wykonaną ceremonię pogrzebową.

Usługi pogrzebowe Warszawa Bemowo świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Firma przygotowała szereg usług pogrzebowych i świadczeń. Pozwala to na kompleksową organizację pogrzebu na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem wszystkich życzeń ze strony Rodziny. W ciężkich chwilach związanych ze śmiercią bliskiej osoby personel oferuje wsparcie i troskę. Zapewnia także fachowe doradztwo na każdym etapie związanym z organizacją pochówku. Pomocna dłoń pracowników dostępna jest dla każdego Klienta, niezależnie od jego statusu finansowego, światopoglądu czy wyznania. Zakład realizuje pochówki tradycyjne z użyciem trumny, urnowe poprzedzone kremacją, a także ceremonie wyznaniowe i świeckie, z udziałem profesjonalnego i doświadczonego mistrza ceremonii. Obsługa zakładu na podstawie upoważnienia wypełnia w imieniu Rodziny wszelkie formalności w urzędzie m.in. te związane z otrzymaniem zasiłku pogrzebowego z odpowiednich instytucji takich jak ZUS i KRUS. Pomaga również w ustaleniu kwestii organizacyjnych w kancelarii parafialnej oraz u zarządcy wybranego cmentarza.

Dzięki całodobowej pracy zakładu pogrzebowego transport ciała Osoby Zmarłej realizowany jest natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia. Eksportacje wykonywane są  na terenie całej Polski, z domów, szpitali, hospicjów i innych wskazanych miejsc. Doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy zakładu, dokonują czynności z zakresu tanatokosmetyki, balsamacji oraz jeśli zachodzi taka potrzeba, rekonstrukcji pośmiertnej. Pracownicy wszelkie tego typu procedury wykonują według rygorystycznych norm i przepisów, z poszanowaniem dla Osoby Zmarłej. Przed oficjalnym rozpoczęciem uroczystości pogrzebowych najbliżsi mogą pożegnać ukochaną osobę w specjalnie przygotowanej, kameralnej kaplicy pogrzebowej.

Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły kaplica pożegnalna

Bogate zaplecze Zakładu Pogrzebowego Skrzydlate Anioły wyposażone jest w najwyższej jakości trumny i urny. Dostępne są także akcesoria funeralne w postaci tablic, krzyży, modlitewników, różańców, odzieży dla Osoby Zmarłej i wielu innych niezbędnych utensyliów. Właścicielka zakładu, jako zawodowy muzyk, osobiście zadba o przygotowanie odpowiedniej i profesjonalnej oprawy muzycznej każdej ceremonii pogrzebowej. Mają Państwo możliwość skorzystania m.in. z usług trębacza, wiolonczelisty, saksofonisty czy solisty.

Do dyspozycji Klientów pozostają również profesjonalni floryści współpracujący z zakładem, którzy zadbają o okazałą i niezapomnianą oprawę kwiatową. Zakład pogrzebowy daje Rodzinom szeroki wybór wiązanek, wieńców, stroików urnowych, bukietów okolicznościowych oraz dekoracji robionych na specjalne zamówienie Klienta. Dodatkowo firma przygotowała możliwości skorzystania z całorocznej opieki nad grobem. Jest to szczególnie istotne, kiedy Rodzina mieszka w dużej odległości od miejsca pochówku bliskich. W natłoku codziennych spraw nie zawsze znajduje się czas i możliwości, aby przyjechać i zadbać o rodzinne groby.

Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły urna na prochy i wiązanka pogrzebowa

Gdzie znajduje się siedziba rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego w dzielnicy Bemowo?

Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły w Warszawie prowadzi dwa biura. Jedno z nich znajduje się przy ulicy Sołtana 1A, natomiast drugie mieści się przy ulicy Powstańców Śląskich 67D. Bardzo dobre przygotowanie, stała gotowość do pomocy, znajomość branży funeralnej oraz wrażliwość na krzywdę drugiego człowieka, które reprezentuje zaangażowana kadra firmy, dają Rodzinom gwarancję wykonania pogrzebu na najwyższym poziomie.