Misja Zakład Pogrzebowego Skrzydlate Anioły

Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY założyła znana skrzypaczka – Pani Magdalena Szymańska, z zamiarem niesienia pomocy Rodzinom, które muszą pożegnać kogoś najbliższego. Zakład kompleksowo zajmuje się organizacją wszelkich ceremonii pogrzebowych zarówno o charakterze wyznaniowym, jak i świeckim, organizuje również pochówki dzieci nienarodzonych. Rodzina z pomocą zakładu może zorganizować pogrzeb tradycyjny lub też poprzedzony kremacją. Zarówno właścicielka, jak i starannie dobrany zespół empatycznych pracowników otacza anielskim skrzydłem opieki Rodziny pogrążone w rozpaczy po stracie kogoś ukochanego.

Usługi oferowane w Zakładzie Pogrzebowym Skrzydlate Anioły

Wszechstronna wiedza i doświadczenie oraz ogromna wrażliwość pozwoliły właścicielce na stworzenie szerokiej i bardzo elastycznej oferty usług pogrzebowych. Zawsze są one dostosowane do potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych Rodziny. Już od pierwszego kontaktu Klient otrzymuje wsparcie oraz szereg informacji i porad przydatnych przy organizacji pogrzebu. Jeśli z jakiegoś powodu osoba, która stoi przed zadaniem organizacji pogrzebu, nie ma możliwości dotarcia do siedziby zakładu, to godny zaufania pracownik przyjedzie pod wskazany adres i pomoże we wszelkich formalnościach i planach organizacyjnych ceremonii.

Zakład może także oddelegować asystenta, który po stosownym upoważnieniu, w imieniu Klienta zajmie się wszystkimi sprawami formalnymi w urzędach i innych instytucjach. Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY dzięki flocie specjalistycznych karawanów i odpowiednio przygotowanym, odpowiedzialnym pracownikom, całodobowo dokonuje transportu zwłok z każdego wskazanego miejsca w kraju i za granicą. Następnie jest ono przechowywane w nowoczesnej, certyfikowanej chłodni zakładu, gdzie w godnych warunkach oczekuje na pochówek na cmentarzu. Specjaliści zajmują się profesjonalnym przygotowaniem ciała poprzez wykonanie toalety pośmiertnej, tanatokosmetyki, balsamacji lub rekonstrukcji, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Każdej ceremonii ostatniego pożegnania towarzyszą kwiaty, które w formie pięknych bukietów, wiązanek, wieńców czy nowoczesnych kompozycji są starannie przygotowywane przez florystów funeralnych z najwyższej jakości żywych kwiatów.

 

porcelanowa urna z wieńcem zakład pogrzebowy skrzydlate anioły

 

Aby uświetnić i dodać indywidualnego charakteru uroczystości pogrzebowej zakład oferuje oprawę muzyczną w wykonaniu zawodowych muzyków na instrumentach takich jak: skrzypce, trąbka, saksofon, wiolonczela, flet i inne. Pracownicy biura obsługi redagują stosowne klepsydry, które są następnie rozwieszane we wskazanych miejscach. Przygotowują także nekrologi do publikacji w prasie. O miejscu i terminie pogrzebu zakład może również poinformować za pomocą wiadomości sms z interaktywnym linkiem do strony, gdzie znajduje się nekrolog.

Utensylia pogrzebowe oferowane przez Skrzydlate Anioły

Firma proponuje również oryginalne, artystyczne pamiątki po Zmarłym w postaci biżuterii z odciskiem palca lub kryształ pamięci zawierający minimalną ilość prochów pomieszaną z 24-karatowym złotem. Pamiątką po Zmarłym mogą być również zdjęcia lub nagranie ceremonii pogrzebowej. Każda osoba, która organizuje pogrzeb swojego bliskiego, ma możliwość wyboru wszelkich niezbędnych akcesoriów pogrzebowych, takich jak:

  • trumny,
  • urny na prochy,
  • krzyże,
  • tabliczki,
  • relikwiarze
  • a także różnorodne dewocjonalia.

Usługi dodatkowe

Dzięki klimatycznej kaplicy pożegnalnej najbliższa Rodzina i znajomi mają możliwość w ciszy i skupieniu pożegnać się ze Zmarłym. Zakład świadczy również szereg usług kamieniarskich, a osoby, które nie mogą z jakichś względów opiekować się należycie grobem swoich Bliskich, mają możliwość zlecenia tego obowiązku odpowiedzialnym pracownikom. Zajmą się oni pomnikiem oraz jego otoczeniem, zapalą znicz oraz położą świeże kwiaty. Usługa może być jednorazowa lub cykliczna, w zależności od potrzeb.

Siedziba Domu Pogrzebowego Skrzydlate Anioły

Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY ma dwa biura w Warszawie: przy ul. Sołtana 1 i przy ul. Powstańców Śląskich 67d – zakłady pogrzebowe Warszawa. Wraz z Grupą Pogotowie Pogrzebowe obejmuje swoim zasięgiem cały powiat warszawski zachodni. Zaangażowanie pracowników zakładu jest gwarancją, że ceremonia ostatniego pożegnania będzie przygotowana i przeprowadzona na najwyższym poziomie staranności. Klient może mieć pewność, że ceremonia będzie piękna, z klasą i szacunkiem zarówno dla Zmarłego, jak i jego Rodziny.